Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

2 položek/den

Na Vánoce napadl svou vlastní matku!

4:13
Rodinná tragédie se stala na Štědrý den roku 2017 v domě na Sokolovsku. Mladík zřejmě zapomněl na dobré vychování a napadl svou vlastní matku! „V domě na Sokolovsku měl nejprve slovně vyhrožovat své matce a poté ji několikrát fyzicky napadnout,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Hergezelová. Uvnitř domu matku uhodil do obličeje, to mu ovšem nestačilo a v útoku pokračoval ještě venku před domem, kde ...

Mladík těžce zranil svého kamaráda!

8:19
Tragédie se odehrála v polovině prosince loňského roku. Vše začalo na opileckém večírku v Otrokovicích na Zlínsku. Čtyři kamarádi nakonec sebrali všechnu svou odvahu a autem se vydali na diskotéku do nedaleké obce Topolná.

Řidič autobusu nemohl ožralého pasažéra probrat!

24.března
Řidič autobusu se obrátil na linku 158 s tím, že stojí s linkovým autobusem v ulici Poděbradova v Domažlicích a nedaří se mu probrat jednoho pasažéra. Na místo okamžitě vyjeli záchranáři a policisté. Policistům se podařilo zjevně podroušeného muže ztotožnit.

Němec dostal infarkt poté, co si užil sex u Domažlic!

23.března
Poslední sex před smrtí zažil dvaašedesátiletý muž z Německa, který do západních Čech přijel na návštěvu za prostitutkou. Pětatřicetiletou ženu si autem nabral v Domažlicích. "Zde se ve vozidle oddávali sexuálním hrátkám," popsala cudně jejich aktivity plzeňská policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Výbuch kralupské chemičky zabil šest lidí!

23.března
K obrovské tragédii došlo v areálu chemičky v Kralupech nad Vltavou. Areálem otřásl výbuch. Podle zaměstnanců byla rána tak mohutná, až řinčela okna v budově.

Muž surově zabil psa a zničil vybavení bytu!

22.března
Zoufalá žena volala na policii s tím, že jejího přítele u ní v bytě v Příbrami popadl amok, zabil jí psa a navíc jí začal ničit vybavení bytu! Muž kromě toho, že zabil psa, také nastříkal na elektroniku a oblečení čistidlo, čímž věci poničil. Škoda byla předběžně odhadnuta na 16 tisíc korun. „Policisté muže zadrželi na místě, nyní se nachází ve zdravotnickém zařízení.

Policisté se záchranáři zachránili seniorovi život!

22.března
V ohrožení života se ocitl senior v Brně. , když nakupoval v obchodě na Lesné. Z ničeho nic zkolaboval, spadl a udeřil se do hlavy! Na místo okamžitě vyrazili záchranáři a policisté a začali muže v přímém ohrožení života zachraňovat.

Exkrementy se rozlily na dálnici!

21.března
Exkrementy zaplavily silnici II. třídy číslo 198 u obce Mlýnec na Tachovsku. Došlo zde k havárii cisterny, která nevábný náklad převážela.

Trolejbus naboural sedm zaparkovaných aut!

21.března
Nehoda se stala na ulici Havlíčkova v Otrokovicích na Zlínsku. Trolejbus linky 2 při průjezdu této jednosměrné ulice naboural sedm aut! Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze Zlína a z Otrokovic. „Celkem bylo poškozeno 7 vozidel.

Za krádež vajíček skončil ve vězení!

20.března
Zloděj se v nočních hodinách pod rouškou tmy připlížil na rampu jedné z prodejen v Chodově na Sokolovsku. Jeho cílem byly překvapivě vajíčka! Muž využil toho, že dveře do skladu nebyly zajištěny, a tak pohodlně vnikl do útrob prodejny. „Poté, co měl vejít do skladu i do samotné prodejní části, měl odcizit téměř 250 slepičích vajec v hodnotě přes jeden tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Michal...

Přes odpor tchýně se k přítelkyni pokoušel probít!

20.března
Agresivní mladík se nepohodl se svou přítelkyní. Poté, co se posilnil alkoholem, se za ní vydal do Plumlova na Prostějovsku spor vyřešit. Tam ale narazil na tchýni, která ho odmítala ke své dceři pustit.

Žena po požáru chaty omdlela, asi ji rozrušila půlmilionová škoda

19.března
Plný potíží byl pro zlínské hasiče požár dřevěné chaty na odlehlém místě u hranic se Slovenskem poblíž Mikulčina vrchu. K zásahu vyjelo sedm zásahových vozidel a jedno velitelské auto. Příjezd na místo však komplikovala mlha a rozbahněný terén.

Policie dopadla seniora, který srazil dívku na přechodu a ujel!

19.března
Díky všímavým lidem se moravskoslezské policii podařilo najít řidiče, který v polovině ledna v Havířově srazil na přechodu pro chodce čtrnáctiletou dívku a ujel. Po medializaci případu se policistům přihlásilo několik lidí, kteří jim poskytli cenné informace. Díky těmto lidem pak mohli kriminalisté ztotožnit konkrétní osobní vozidlo a jeho řidiče.

Poznáváte je? Maskovaní lupiči za tři minuty vykradli potraviny

18.března
Pořádný šok zažil prodavač v malém krámku v Křemži na Českokrumlovsku. Už téměř zavíral, bylo po osmé hodině večer, když do prodejny vstoupili dva neznámí maskovaní muži. "Jeden z dvojice ke kase okamžitě přistoupil a vzal z ní papírové bankovky různé nominální hodnoty, které uložil do cestovní tašky," popsala jihočeská policejní mluvčí Lenka Krausová.

Řidička se srazila s vlakem, poté sebrala nárazník a v klidu odjela

18.března
Opravdu zvláštně zareagovala pětašedesátiletá řidička, která u Domoslavic na Jičínsku narazila do motorového vlaku s jedenácti cestujícími na nechráněném přejezdu. Strojvedoucí se na poslední chvíli snažil brzdit, když viděl červený Ford Focus, kterak mu vjel přímo pod kola. "Střetu však ani použitím rychlobrzdy nedokázal zabránit," popsal policejní mluvčí královéhradecké policie Aleš .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes