Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

5,7 položek/den

Při sledování Zemana v televizi jsem prožíval fyzickou bolest, říká Drahošův poradce

1:05
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš se připravuje na souboj s Milošem Zemanem. Výrazně mu nyní pomáhá Petr Studenovský. "Nepochybuji o tom, že v debatě a ve druhém kole může pan profesor pana Zemana porazit," říká jednoznačně.

Zeman kývl na 4 televizní debaty s Drahošem, který ale chce jen 2

17:26
Jiří Drahoš trvá na tom, že se soupeřem z druhého kola prezidentské volby Milošem Zemanem se utká ve dvou televizních debatách. „Za sebe jsem navrhl Českou televizi, druhou ať si Miloš Zeman vybere,“ zopakoval. A názor nezměnil ani Miloš Zeman.

Bartošek: Tu máš, čerte, kropáč, řekl volič!

12:36
Podle Bartoška ale toto rčení platí o boháčích, kteří se nějakým způsobem skamarádí s Hnutím ANO. "Jako by kontakt s tímto politicko-podnikatelským uskupením způsoboval brainwashing zdravého selského rozumu. Jako by to byl nějaký virus," poznamenal Bartošek.

Babiš s Faltýnkem se sami dobrovolně vydají policii

8:44
Pln emocí prohlásil Andrej Babiš, že již má dost neustálého tlachání o Čapím hnízdě a opětovně upozornil, že je mnoho jiných, mnohem závažnějších kauz, které ale nikdo neřeší a kde byli občané okradeni o miliony, zatímco on nikoho neokradl. „Děláte ze mě lidskou zrůdu, která v tom nechá svoji rodinua děti,“ uvedl na tiskové konferenci Babiš a podtrhnul, že ve zprávě Evropského úřadu pro boj pro...

Předepisovali léky podle přání distributorů. Obří kauza farmakokorupce!

2:45
Dosud největší případ údajného uplácení lékařů v České republice se rozrůstá. V kauze tak nyní policie stíhá zhruba 200 lékařů a někdejších zástupců distributorských firem. Doktoři podle vyšetřovatelů dostávali úplatky za přednostní předepisování určitých léků.

Horáček, Hilšer a Fischer podpořili Drahoše

16.ledna
Krásné gesto ukončilo první kolo prezidentských voleb - soupeři vzdali hold muži, který je porazil. A slíbili mu podporu v boji proti současnému prezidentovi. Prakticky bez váhání přišel Michal Horáček a Marek Hilšer do Drahošova štábu gratulovat a nabídnout pomoc.

Evropské dotace si platíme i z vlastních kapes

15.ledna
Získat dotaci od Evropské unie není jednoduché. Stohy papírů, nařízení a podmínek mnohé odradí. Menší města či obce si často raději vše uhradí ze svého, než by se někde doprošovaly.

Supermarkety přestanou prodávat vejce od slepic v klecích

15.ledna
Velké francouzské řetězce se zavázaly, že do roku 2025 přestanou vykupovat vejce pocházející od slepic chovaných v klecích. Reagují tak na zvýšený zájem zákazníků o podmínky, ve kterých zvířata žijí. Většina českých zákazníků kupuje vejce z takzvaných obohacených klecových chovů.

Piráti: Nemocnice Na Homolce tratí stamiliony kvůli nákupům přes prostředníky

15.ledna
Pirátská strana má k dispozici dopis, který poukazuje na nestandardní praktiky v Nemocnici Na Homolce. „Zdravotnický personál v něm popisuje současný stav, ke kterému přispěl ředitel nemocnice Ivan Oliva. Ten přišel jako krizový manažer bez výběrového řízení a jeho hlavním úkolem byla právě náprava systému zásobování.

Teplejší zimy budou stále častější

15.ledna
Teplý ráz počasí není již ničím neobvyklým. Zatímco před sto lety býval prosinec a leden o několik stupňů Celsia chladnější, v posledních letech začíná pořádná zima až v únoru. „Nejvyšší horské polohy mají sněhu ve srovnání s loňskem výrazně víc, naopak chybí v nižších polohách,“ porovnala meteoroložka České televize Alena Zárybnická.

Drahoš je nevolitelný, tvrdí zklamaní voliči

15.ledna
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš je pro mnohé voliče málo výrazný a velmi nejistý. Kritizují ho nejen někteří politici včetně celé SPD, ale také mnozí umělci. „Potřebujeme prezidenta, který v případě, že projde takzvaný Sociální pilíř fiskálního paktu a takzvaný Dublin IV, kterým já říkám Mnichov II, bude schopen pevně stát za vyjednáváním o vystoupení ze Schengenu, vyjednáním vnitřního pohybu...

Babiše šokuje, kolik lidí volilo Topolánka. A přitvrdil vůči Zemanovi!

14.ledna
Premiér Andrej Babiš v prezidentské volbě opět podpoří současného prezidenta Miloše Zemana. Doporučil mu ale některé kroky. „I když pan prezident říkal, že nerozumím zahraniční politice, tak bych si dovolil z pozice nezkušeného politika mu poradit, že pokud chce uspět v druhém kole, tak by měl jasně deklarovat, že nechce naši zemi orientovat na východ, což mu neustále někdo vyčítá.

Okamura kritizuje Drahoše

14.ledna
První kolo prezidentských voleb vyhrál s jasnou převahou současný prezident České republiky Miloš Zeman. Jeho podpora výrazně vzrostla oproti prvnímu kolu prezidentských voleb v roce 2013 (tehdy 24%). Hnutí Svoboda a přímá demokracie plánuje podpořit Zemana i v druhém kole.

Francie a Španělsko jsou nejnavštěvovanějšími státy světa

14.ledna
Španělsko loni navštívil již pátým rokem rekordní počet turistů. Stalo se tak druhou nejnavštěvovanější zemí světa po Francii. "Na třetí místo Španělsko odsunulo Spojené státy," uvedla agentura Reuters.

Michal Horáček poděkoval Romům

14.ledna
Romům poděkoval Michal Horáček za podporu prostřednictvím zpravodajského serveru Romea. cz. "Milí romští přátelé, jsem rád, že jsem vás mohl navštěvovat během své kampaně.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes