Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

5,3 položek/den

Velká nenávist ve vládě: Tenhle chlap pije Marksové krev!

12:01
Marksové totiž Bělobrádek pije krev, podobně, jako statisícům lidí v ČR, hlavně matkám samoživitelkám nebo milovníkům zvířat. Právě proti těmto lidem měl ministr a vicepremiér výpady, které mnohé zvedly ze židle. Nyní situace graduje! Michaela Marksová jde doslova do vývrtky kvůli mnohým názorům Pavla Bělobrádka a lidovcům všeobecně.

Na vojenské akademii ve Vyškově VYBUCHLY granáty! Jeden mrtvý, několik zraných!

11:05
Podle očitých svědků vybuchlo několik granátů a prostor byl hned evakuován. Celou oblast uzavřela jak armáda, tak přivolaná policie. Na místě jsou záchranáři i hasiči.

Mimořádný úspěch českých vinařů. Z Vídně si přivezli samé zlato!

5:50
Nejúspěšnější byla společnost Bohemia Sekt se třemi zlatými a šesti stříbrnými medailemi. „V soutěži bylo letos 12. 615 vín od více než 1800 producentů ze 40 zemí z celého světa.

Důchodci si polepší, dostanou více peněz!

1:13
Důchody by se mohly od ledna zvýšit v průměru o 475 korun měsíčně. Měly by vzrůst o čtyři procenta. Pevná část penze, která je pro všechny stejná, by se měla zvednout o 150 korun na 2700 korun.

Bývalá poslankyně ANO Zelienková v šoku! Tímhle jí Babiš odvařil!

0:18
Poslankyně, která před časem z řad ANO utekla a nyní kandiduje za stranu, jejímž předsedou je Miroslav Kalousek, se sama se svým zážitkem svěřila na sociální síti! „Tak jsem diskutovala s Milošem Babišem, jmenovcem AB. Není to jeho bratranec ani jiný příbuzný, pouze spolustraník. Ptala jsem se ho, kde jsou ty sliby o likvidaci korupce na ministerstvech, o potrestaných nepoctivých politicích.

Taxikáři vyhrožují primátorce Krnáčové! Chtějí zablokovat Prahu!

0:18
Taxikářům se nelíbí, že řidiči Uberu nemají stejné podmínky jako oni. Nápravu žádají po pražské primátorce a vyhrožují stávkou a blokací silnic, aby Krnáčovou přiměli "něco dělat". Dali jí ultimátum do pátečního dopoledne.

Kreditní karta vám na cestách zpříjemní čekání na letišti a zajistí cestovní pojištění

18.září
Smyslem kreditní karty je mít stále k dispozici peníze. Pro někoho tak kreditka představuje finanční rezervu, která přijde vhod, když měsíční rozpočet domácnosti nevystačí na pokrytí všech výdajů. Velkou výhodou je, že za úvěr na kreditce nic nezaplatíte.

Blaha: Aktivistické školství je zločin na dětech

18.září
Vláda zvýšila platy ve školství od 1. listopadu 2017 o 15 %. "Sice na to pořád hledá (nemá) peníze, ale to nevadí – ekonomika šlape, takže peníze z daní do rozpočtu tečou rychle.

Kam se vrtne Sobotka po volbách? Premiérem už nebude!

18.září
Je totiž jakýmsi nepsaným pravidlem, že bývalí premiéři se “neodstřelují”, ale nabízí se jim dostatečně prestižní posty. Premiér Bohuslav Sobotka se před několika měsíci rozhodl, že nechce být již dále předsedou strany ani volebním lídrem. Jediné, co mu tak zůstalo, je post jedničky na kandidátce ČSSD v Jihomoravském kraji.

Na stavbu dálnice bude v příštím roce o miliardy korun navíc!

18.září
Původní rozpočet Státního fondu dopravní infrastruktury na příští rok měl být 71 miliard korun, ovšem Ťokovi se podařilo ministra financí Ivana Pilného (ANO) přesvědčit, že stavba a rekonstrukce dálnic je prioritou. Dostane tedy 76 miliard. Státní rozpočet bude vláda schvalovat 25.

Kauza Čapí hnízdo není policejní provokací, říká prezident!

18.září
Zeman už dříve řekl, že případ zavání zneužitím policie. Podobně reagoval i ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO), který mluvil v souvislosti se stíháním Babiše o účelovosti. Policejní prezident Tuhý přiznal, že na nedávné schůzce s hlavou státu řešili kromě bezpečnosti země i kauzu kolem Babiše.

A bude hnusně… Počasí nás zklame!

17.září
Přelom září a října bude chladný. V noci teploty mohou klesnout jen na několik stupňů nad nulou. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav.

Dva mrtví a dva zranění lidé v restauraci, kde střílel šílenec s puškou!

17.září
Muž měl vejít dovnitř , pozdravit se s několika lidmi. „Pak vytáhl pušku a začal střílet. Zabil dva muže a dvě ženy zranil,” uvedla policie.

Vesnicí roku se stala obec na Vysočině!

17.září
Vítěz byl vyhlášen při sobotním Mezinárodním festivalu dětských folklorních souborů Písní a tancem v Luhačovicích na Zlínsku. Loni zvítězila obec Kašava na Zlínsku. Letošního 23.

Tak trochu vyč****á církev! Chce zase další majetek!

17.září
Církve, především ta římskokatolická, se soudily či soudí se státem především o pozemky, budovy nebo umělecké předměty. Ted začala vyžadovat dokonce výnos z vráceného majetku. To odmítají například Lesy ČR i další instituce.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes