Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

6,7 položek/den

Soud přepočítal preferenční hlasy: Bendl balí kufry. Střídá jej Kupka

1:01
Byl to záměr? Členové Nejvyššího Správního soudu přepočetli ve Středočeském kraji volební lístky Občanské demokratické strany (ODS) a nestačili se divit. Chybovalo se u 2800 preferenčních hlasů. „Pochybení vznikla tím, že volební komise nezapočítaly preferenční hlasy pro kandidáty na druhé straně volebního lístku, kde byl i Kupka, ale také někdy omylem započetly preferenční hlasy prvním kandidá...

Více než 7 miliónů euro pomůže živočichům v Čechách i na Slovensku

15:01
Téměř 180 milionů korun padne na ochranu tvorů v Jižních Čechách a na Slovensku. Čím jsou tito živočichové výjimeční a jak bude projekt probíhat, vysvětlil pro Bleskově. cz Zdeněk Brož z Krajského úřadu Jihočeského kraje.

Místo peněz dostanou nezaměstnaní poukázky!

3:01
Od prosince každý, kdo pobírá příspěvek na živobytí déle než půl roku, dostane část v poukázkách. „My jsme při projednávání v Parlamentu upozorňovali na to, že se tato změna dotkne i zdravotně postižených spoluobčanů. Přesto byl návrh přijat,“ upozornila ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová.

Zůstane Babiš v čele ANO a bude premiérem? Jisté není nic

19.listopadu
Hnutí ANO už zřejmě dochází trpělivost. Politici stále zdůrazňují, že překážkou k vládní spolupráci je Andrej Babiš a jeho trestní stíhání. Hnutí ANO přesto rozhodně nezvažuje, že by Andrej Babiš nebyl premiérem.

Horáček je příliš bohatý?

18.listopadu
Karty se během listopadových oslav rozdávaly ne zcela jasným způsobem a mnohdy bylo měřeno dvojím metrem. "Jsme jako rozhodčí, kteří hlídají pravidla hry," prohlásil organizátor akce Václav Němec. „Při výběru řečníků jsme přihlédli mimo jiné k tomu, že Horáček má na svou prezidentskou kampaň dost peněz a chtěli jsme dát přednost těm méně zvýhodněným,“ vysvětlil s tím, že je právem organizátorů ...

Babí léto definitivně končí – hrozí i sněhové jazyky!

18.listopadu
Studený vítr a sněhové přeháňky udeří zejména v místech nad 800 metrů v kraji Karlovarském, Plzeňském, Jihočeském, Pardubickém, Královéhradeckém, Libereckém, Ústeckém, Olomouckém a Moravskoslezském. „Od neděle bude zesilovat vítr, který v nárazech může dosahovat rychlosti až 70 km/h, v pondělí večer vítr zeslábne,“ upozornili meteorologové. „Vzhledem k tomu, že na horách má také hustě sněžit, b...

Horáčkovi zakázali promluvit k lidem na Václaváku!

18.listopadu
Tisíce lidí se sešli na pražském Václavském náměstí na Koncertu pro budoucnost. Na akci účinkovali hudebníci a řečnili politici. Mezi nimi také kandidáti na prezidenta Marek Hilšer, Pavel Fischer a Jiří Drahoš.

Češi hledají osobnosti – vyhrávají exoti!

18.listopadu
Šanci uspět na politické scéně mají v současné době především výrazné osobnosti. A je zřejmě jedno, zda jsou to kladní nebo záporní hrdinové. Důležité je, aby byli jiní.

Oslavy se nesou v pohodovém duchu

17.listopadu
Na demonstraci pravicových radikálů v dolní části Václavského náměstí došlo odpoledne k několika drobným incidentům. Nic vážného se ale nestalo. „Několik lidí tady policisté velmi agresivně vytáhli z davu a vypadalo to, že vlastně čekají, až budou moci kohokoli za sebemenší hloupost pořádně vydusit,“ řekl jeden z účastníků akce.

Šéf českých katolíků překvapil svou náklonností k Okamurovi! A oponenty nařkl z hulvátství!

17.listopadu
Hlava české katolické církve, kardinál Dominik Duka, poblahopřál k výsledkům voleb předsedovi hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamurovi. „Dovoluji si Vám pogratulovat k výsledkům voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu. Jsem přesvědčen, že nás spojuje péče o bezpečí lidí v této zemi i řada jiných témat.

Kandidáti na prezidenta nechtějí za premiéra trestně stíhaného. Až na Zemana a Hanniga

17.listopadu
Zásadní události uplynulého týdne očima komentátora Bleskově. cz Jan Maďara, aneb: Co vám možná uniklo, ale nemělo by: Pátek 10. listopaduVětšina kandidátů na post pána Hradu se nechala slyšet, že by trestně stíhaného člověka nerada viděla v čele země, tedy jako premiéra vlády.

Rozvoral: Informační embargo o novém přerozdělování imigrantů v EU!

17.listopadu
Podle Rozvorala Výbor Evropského parlamentu pro občanské svobody odsouhlasil 19. října tohoto roku návrh nového zákona o přerozdělování imigrantů v Evropské unii, který se má stát reformou Dublinského protokolu. "Všimli jste si této zprávy někde v tisku nebo třeba v televizi? Nevšimli, jelikož o takovýchto hanebnostech se vždy mlčí, aby občané nic nevěděli.

Nemovitosti zdražují - poptávka přitom stále převyšuje nabídku

17.listopadu
Ceny bytů meziročně vzrostly a trend bude pokračovat. „Od ledna 2010 byty zdražily téměř o čtvrtinu,“ uvádí studie Hypoteční banky. „Zatímco byty a rodinné domy zdražují v posledních čtyřech letech, u pozemků index zvolna roste od začátku sledování v roce 2011,“ vyplývá z údajů.

Prahu obsadí policisté!

17.listopadu
Svátek 17. listopadu je pro většinu policistů náročným pracovním dnem. Ve střehu budou pořádkoví a dopravní policisté i kriminalisté.

Adamová: Nechceme přihlížet neschopnosti Andreje Babiše

16.listopadu
Nově vytvořený Demokratický blok, který dohromady zastupuje 1,4 milionu voličů (27,61 procent), bude navrhovat společné kandidáty do orgánů sněmovny. Demokratický blok chce svými návrhy férově a rychle ustavit dolní komoru Parlamentu a zpřehlednit situaci pro voliče. "Máme tady projekt pánů Babiše a Zemana, kdy bude neomezeně dlouhou dobu vládnout vláda bez důvěry, tedy bez kontroly Poslaneckou...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes