Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,5 položek/týden

Fakta a mýty o liposukci, díky které získáte postavu snů!

15.ledna
Kdo by nechtěl mít pevné a krásně tvarované tělo? Pravidelné cvičení a vyvážený jídelníček dokáží s postavou udělat divy, ale na něco zkrátka nestačí. Problematické partie jako zadek, břicho, boky, stehna a paže nás dokáží pěkně potrápit. Přes veškeré vynaložené úsilí nemají tvar, který byste si představovali? Zapojte tedy do boje silnější a účinnější zbraně a svěřte se do rukou plastických chi...

Gott, Rottrová, Vondráčková a další hvězdy společně na jednom pódiu!

9.ledna
Málokdy se stane, aby vám na plese k tanci hrály ty největší osobnosti české hudební scény, ale první ročník Českého plesu se rozhodl vytáhnout opravdu veliké trumfy, protože zatímco hosté budou tancovat, na pódiu jim k tomu budou zpívat Karel Gott, Marie Rottrová, Helena Vondráčková a další. Celý ples se ponese ve vlasteneckém duchu. Bude nejen oslavou stého výročí vzniku České republiky, ale ...

Party time: Plesová sezona je na spadnutí, buďte okouzlující jako naše slavné krásky!

9.ledna
Velkolepý objem Jakým účesem překvapíte své kolegy na večírku nebo na plese? Nápadů byste měla určitě hodně. Ovšem vaše jemné vlasy bez objemu vám příliš možností nenabízejí. Proto svůj sen o husté zaplavě vlasů pomalu opouštíte.

Leden ve Špindlu: Poloprázdné sjezdovky, spousty sněhu a celodenní skipasy levnější než na jaře i na podzim

9.ledna
„Ve Špindlu nyní vládne opravdová zima. Naše středisko nabízí skvělé lyžařské podmínky. Padá sníh a když mrzne, využíváme náš zasněžovací systém, abychom parádní podmínky zachovali až do konce zimy.

Helena Vondráčková chystá grandiózní oslavu - vstupenky ještě jsou!

8.ledna
Letos jí bude jedenasedmdesát let . Můžete si o ní myslet všechno možné, ale několik věcí Heleně Vondráčkové upřít nelze. Stále má dokonalý hlas, postavu jako ze žurnálu, kterou jí závidí kdejaká třicítka.

Sportovní celebrity chtějí dostat děti od tabletů zpět na hřiště

3.ledna
Iniciátor projektu Sport2Life Michael Saran se spojil s významnými představiteli českého sportu, úspěšnými sportovci, ale i týmem lékařů a dalších specialistů. Sportovním ambasadorem projektu bude olympijský vítěz v akrobatických skocích na lyžích Aleš Valenta a dále jedna z nejúspěšnějších světových sjezdařek poslední doby a mistryně světa Šárka Strachová či fotbalové legendy Vladimír Šmicer a...

Jak být krásná poradí Beauty Blogerky

3.ledna
Stále činorodá Victoria Velvet navázala spolupráci s webem Beautyblogerky. cz, který je především o vyzkoušených zkrášlujících metodách v oblasti kosmetiky a estetiky. Je určen ženám, které nemají čas zkoušet všechny možné metody a zbytečně utrácet peníze.

Miss běhá v blátě s pytlem písku a plazí se pod ostnatým drátem

28.prosince
Klára Medková je sportovní maniak a podobně je na tom i její partner Radek Kováč, který se živí jako profesionální fotbalista. Kláru spíše než fotbal baví drsné závody Spartan Race, kde běhá v bahně, šplhá do prudkého kopce, nosí těžký pytel na zádech, nebo se plazí pod ostnatým drátem. „Už jsem byla na třech takových závodech.

Na svůj velký zadek je Victoria pyšná!

26.prosince
Je jedinou zpěvačkou u nás, která na svá vystoupení obléká velmi extravagantní kostýmy, které mnohdy víc odhalují, než skrývají. Jeden svůj velký nedostatek ale zpěvačka Victoria zatím nedokáže skrýt a to je celulitida. Tento hendikep jí začal paradoxně víc vadit v Česku, kde bývá většinou zahalená, než když žila se svou rodinou v jižní Americe, kde trávila většinu dne v plavkách.

Skiareál ve Špindlu otvírá novou lanovku a unikátní ledárium

22.prosince
Novou čtyřsedačkovou lanovku na Horních Mísečkách zprovoznil Skiareál Špindlerův Mlýn 21. prosince. Slavnostní akce se zúčastnil ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek, starosta města Špindlerův Mlýn Vladimír Staruch a starosta Vítkovic v Krkonoších Milan Rychtr.

Známe tajemství krásky Bučkové!

14.prosince
Populární modelka Eliška Bučková nechyběla na otevření jedinečného butiku značky EAN 13. A její přítel Jakub Vágner s tím teď bude mít plné ruce práce. Eliška si totiž hned vybrala vánoční dárek.

Zpěvačka Victoria si zamilovala overal s drahými kameny

13.prosince
Zpěvačka Victoria Velvet pilně pracuje na svém comebacku. Čas si ale udělala na otevření jedinečného butiku značky EAN 13. A hned se zamilovala do modrého overalu, posetého krystaly Swarovski.

Proč si nechala Simona Krainová prodloužit vlasy a kde stráví Vánoce?

12.prosince
Možná byste si změny účesu ani nevšimli, pokud by nešlo o Simonu Krainovou, která je stále v jednom kole. Spolupracuje s různými módními značkami, vytvořila vlastní kolekci oblečení BySimona. cz, fotí, moderuje, účastní se nejrůznějších akcí.

Vítejte ve světě Fast Fashion!

11.prosince
Hlavním úkolem Fast Fashion je, dostat trendy z přehlídkových mol, v co nejkratším čase k zákazníkům. Dříve byli zákazníci zvyklí na čtyři nové módní kolekce ročně, s příchodem digitální revoluce a velké poptávky ze strany zákazníků po nových trendech jsou v obchodech na výběr nové produkty neustále. Termín Fast Fashion vznikl ve Spojeném království, které je v současnosti leadrem v oblasti eco...

Michal David s Lindou Finkovou hledají nové talenty!

11.prosince
Michal David patří stale k našim nejpopulárnějším zpěvákům. A díky mnoha zkušenostem rád pomáhá začínajícím zpěvákům. Cenné rady a doporučení nyní dává I umělcům, kteří se přihlásili do soutěže UKAŽ SE!, kde mohou své štěstí vyzkoušet opravdu všichni.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes