Blogr.cz

Popis:

Ty nejnovější články z Blogr.cz!

URL:

http://blogr.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

4,9 položek/den

DENÍK PRO DCERU

10:38
V jarních novinkách nakladatelství Mladá fronta jsem objevila zajímavý dárek pro dceru. Zatím si zapisovala jen svá prázdninová dobrodružství (Můj prázdninový deník). Zajímavé však také bude s odstupem času si připomenout i její současné plány, přání a názory. Tento zápisník je k tomu jako stvořený. Pojďte nahlédnout. TAKOVÁ JSEM JÁ Můj styl, můj život, můj svět…

RECENZE: RTĚNKA L'OREAL PARIS COLOR RICHE & BALMAIN, ODSTÍN LIBERATION

22.dubna
Propadák, zklamání a vyhozené peníze. To vše spojuje tato rtěnka :D Ano, rovnou hezky v úvodu kápnu božskou. Co přesně je na této rtěnce špatně se dozvíte v celém článku.

Úvod

22.dubna
Rychlé představení následujících článků, které mohou lidi v podobné situaci zahřát u srdce a ukázat jim, že každý se sebou válčí.

Sýrová roláda - výborná a jednoduchá

22.dubna
Sýrovou roládu připravíte razdva, na pohled je hezky barevná a na chuť? Dokonalost sama. Je to vděčné jídlo na různé oslavy ale i jen tak na odpolední svačinku. A hotovou jí budete mít za méně než půl hodinky. Jak jí jednou vyzkoušíte, už vám v jídelníčku nejspíš zůstane na vždycky :-) Mrkněte na recept.

Kup si mozek než zas dostaneš přes držku

22.dubna
Jsem neponaučitelná. Ať mozek řve sebevíc, srdce prostě nikdy neposlechne a pak jsou z toho jen problémy.

Recept na krémovou dýňovou polévku s kokosovým mlékem

21.dubna
Krémové polévky, to je naše. Pokud to cítíš podobně, pravděpodobně se Ti bude tento dnešní recept líbit. Dýňová polévka s kokosovým mlékem a kousky pražených oříšků navíc není nijak složitá na přípravu. Pojďmě na to.

What is "cica" and why you need to try it

20.dubna
Čo znamená skratka Cica, pre koho sú tieto produkty určené a recenzie na dva produkty od značky L´Oreal z podkolekcie Revitalift Cica Cream ♥ O tomto všetkom sa môžete dočítať v dnešnom článku ^^~

Zřícenina Hukvaldy, pozůstatky velkého hradu uprostřed rozlehlé obory

20.dubna
Mohutné opevnění dnes schované uprostřed lesů ukrývá pozoruhodnou zříceninu hradu Hukvaldy. Dříve nedobytná pevnost je dnes velmi oblíbeným cílem turistů, která vás nadchne také svým okolím.

NEGATIVITA & SOCIÁLNE SIETE

19.dubna
To, za čo som naozaj rada, bolo moje detstvo bez sociálnych sietí a všetkých dnešných výdobytkov techniky. Niekedy, keď vidím všetky tie deti na sociálnych sieťach, čo postujú alebo ako komentujú fotky či videá, je mi z toho smutno. Pretože prevažná väčšina hnusných komentárov pod fotkami či videami pochádza práve od detí. A ich slovník je ešte horší ako tej môj, keď sa popálim pri žehlení vlas...

SOUTĚŽ: JAK VYROBIT QUIET BOOK

19.dubna
Originální látková kniha moje děti zcela minula. Cena jedné stránky byla daleko za mojí ochotou upřednostnit v našich potřebách její nákup. Možná kdybych věděla jak na to, vyrobila bych ji sama. Nakladatelství Grada však podrobný návod jak vyrobit látkovou knihu vydalo teprve teď. Pojďte nahlédnout a díky odpovědi na jednoduchou otázku ji můžete vyhrát. Látková kniha…

Přečteno za březen 2018

18.dubna
Opět navazuji na svůj cyklus Přečteno za měsíc…, kde můžete souhrnně nahlédnout ve stručnosti na všechny knihy, které jsem v daném měsíci přečetla. Tak snad najdete tu svoji inspiraci na čtení, v březnu se toho přečteného urodilo trochu více a žánry jsou opět různorodé.

Mama Hotel & Rum Spa

18.dubna
Aj minulé Vianoce som stavila na starú známu českú značku kozmetiky a darčekových predmetov s názvom Bohemia Gifts & Cosmetics. Mňa osobne si získala okamžite - nevšedné, originálne, vtipné, farebné, ale zároveň jednoduché obaly, ktoré odkážu zaujať už hneď na prvý pohľad.

My everyday affordable and quick make-up routine

18.dubna
Už dlhší čas som uvažovala nad tým, že publikujem článok o mojej jednoduchej a pomerne rýchlej mejkap rutine, v ktorej síce možno používam z času na čas trošku viac niekoľko produktov, avšak práca s nimi je veľmi jednoduchá a rýchla.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes