Bruntálský a krnovský deník

Popis:

Moje Bruntálsko - Bruntálský a krnovský deník (denik.cz)

URL:

http://bruntalsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Deník.cz

Publikuje:

4 položek/den

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

15:21
Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Inovační centrum zřídí na krnovské poliklinice

11:22
V budově krnovské polikliniky bude po Novém roce otevřena kancelář Moravskoslezského inovačního centra MSIC. Její pracovník v ní bude k dispozici místním podnikatelům.

Na úterý se chystá jednání bruntálského zastupitelstva

11:22
Na svém posledním letošním zasedání se sejdou bruntálští zastupitelé. Zastupitelstvo města Bruntálu se uskuteční v úterý 12. prosince od 13 hodin v zasedací místnosti městského úřadu.

O kuriózní případy nemají strážníci v regionu nouzi

11:22
Čas od času jsou strážníci v opavském i bruntálském okrese nuceni řešit situace, které dokážou vyvolat úsměv na tváři nebo nad nimiž si lidé takříkajíc ťukají na čelo. Roli v nich často hrají alkohol, zapomnětlivost i různí živočichové.

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

7:34
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Zesnulí v krnovském a bruntálském regionu

10.prosince
Vážení čtenáři, na webových stránkách Bruntálského a Krnovského Deníku přinášíme seznam zesnulých v našem regionu za uplynulé období.

Muzeum se ženě omluví kvůli šikaně ze strany šéfky

10.prosince
Na dva roky práce ve Vlastivědném muzeu Jesenicka nevzpomíná Hana Hošková v dobrém. Bioložka tuto instituci žalovala kvůli šikaně ze strany bývalé ředitelky Veroniky Rybové.

Od neděle platí nový vlakový jízdní řád

10.prosince
Pokud jezdíte pravidelně vlakem, raději si zkontrolujte, kdy vyjíždí. Nový jízdní řád přináší od neděle drobné změny.

Rumuni klátili značku a pošťák házel balíky: prohlédněte si nejlepší videa dne

9.prosince
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 8. prosince 2017.

Sníh na Červenohorském sedle kdysi odklízel i dřevěný pluh

9.prosince
Do práce nastupuj odpočatý, vyspalý, střízlivý. Například tato směrnice platila pro zaměstnance tehdejší okresní správy silnic v roce 1977. Náročnou práci cestářů od poloviny 19. století po současnost mapuje ojedinělá výstava ve vikýřovickém Muzeu silnic, kterou mohou lidé navštívit od minulého týdne.

Bruntálský betlém se rozroste o dvě pohyblivé sekce

9.prosince
O letošních Vánocích obohatí bruntálský betlém ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie dvě nové pohyblivé sekce. Známý bruntálský řezbář František Nedomlel letos vyrobil malou repliku kamenictví a hřbitovní kaple.

Pavel Hénik: Když se pořizování věcí stane smyslem života, je něco špatně

9.prosince
/ROZHOVOR/ Co se stane, když se čerstvý absolvent zemědělské univerzity dílem náhody ocitne v pozici manažera ve firmě, která prodává drahé značkové oblečení z Itálie? Ovlivní člověka prostředí, v němž se pohybuje? Lze snadno a rychle propadnout kultu povrchní krásy a individualismu?

Skupina Scorpions: náhradní koncert v červnu 2018 v Ostravě

8.prosince
Ostrava – Náhradní koncert německé hardrockové skupiny Scorpions, která byla nucena - z důvodu onemocnění svého zpěváka Klause Meineho – zrušit své vystoupení 3. prosince v Ostravar Aréně, se uskuteční 6. června v příštím roce.

Lyžování v Jeseníkách v nové sezóně se téměř nezdraží

8.prosince
Ceny permanentek ani jízdného na vlecích a lanovkách provozovatelé téměř nezvednou, přestože do svých areálů v létě investovali.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes