byznys.hw.cz

Popis:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

6 položek/měsíc

CEBIT 2018 - po veletrhu budete fit pro práci v digitální kanceláři

18.ledna
Nový CEBIT, který se uskuteční v červnu 2018, připraví své návštěvníky na práci v digitální kanceláři. V halách najdou profesionálové v oboru IT, vedoucí pracovníci z podniků, návštěvníci z veřejného sektoru a obchodu všechno, co je nutné pro digitalizaci ekonomiky a správy – od Data Management a Cloud Applications přes Customer Centricity až po Workplace 4.0.

Cloud, umělá inteligence, autonomní auta-patenty prozrazují, kam míří IBM

10.ledna
Vývojáři společnosti IBM obdrželi v roce 2017 rekordních 9 043 patentů. Nové patenty byly uděleny různorodým skupinám více než 8 500 výzkumníků, inženýrů, vědců a designérů IBM ve 47 různých státech USA a 47 zemích světa.

Segment AMR roste, robotika nečeká na Industry 4.0

9.ledna
Nejrychleji rostoucí dánský výrobce robotických technologií a největší dodavatel mobilních robotů dosáhl cíle 10 milionů EUR za rok 2017 a předpokládá nárůst na 27 milionů EUR v roce 2018. K jeho zákazníkům se řadí Honeywell, Airbus, Unilever, Adidas a řada dalších.

Chytrá řešení od Digi International se službou AWS od Amazonu

9.ledna
Rozmach internetu věcí přinutil všechny velké hráče ke změně své marketingové strategie. Už nestačí nabízet jednotlivá zařízení či samostatné softwarové produkty. Je potřeba přinést komplexní řešení pro jednotlivé aplikace. Zvládnout celý přenosový řetězec od senzoru až po cloud není jednoduché. Co nabízí Smart Solution od Digi International ?

Roboti s citlivým dotykem

4.ledna
Inteligentní roboti se stále více prosazují do průmyslu. Je žádoucí, aby byli schopni citlivěji vnímat a reagovat na své okolí. Pro tento účel vyžadují senzory, které současně detekují různé podněty. Vědci z Karlsruhe Institute of Technology vyvinuli multimodální senzory, které reagují současně na pohyb i dotyk a poskytují tak ideální doplněk ke konvenčním optickým systémům.

Prevence je lepší než chemický postřik

29.prosince
Zemědělství je ideální místo pro využití internetu věcí – sběr dat z rozsáhlé plochy, analýza či monitoring v reálném čase. Propojení mnohaletých zkušeností výzkumníků v zemědělství a moderních technologií má výsledky v podobě matematických modelů růstu a onemocnění plodin. Tím se zemědělství stává mnohem efektivnější a šetrnější vůči životnímu prostředí, jelikož není potřeba tolik chemických l...

Connected Supply Chain Solutions – příležitost pro internet věcí a smart technologie

12.prosince
Podle ankety odborníků poradenské společnosti BearingPoint se osm z deseti výrobních podniků v Německu, jejichž činnost se zaměřuje na Supply Chain, už zabývá tématem Connected Supply Chain.

CeMAT 2018 – veletrh pro souhru logistiky 4.0 a průmyslu 4.0

12.prosince
Datum: Pondělí, 23. Duben 2018 - Pátek, 27. Duben 2018 Konkrétní řešení, návštěvníci z celého světa a ohňostroj inovací

JOBS a DIR nyní s novými funkcemi a spolehlivější

11.prosince
Služby Hw.cz, které firmy mohou využívat samy a zdarma, mají nyní jednodušší ovládání. Založte si záznam firmy v DIR.HW.CZ, vyzkoušejte personální inzerci JOBS.HW.CZ!

Audi jede na Infineonu, sériová A8 má autonomní řízení

5.prosince
Audi A8 s autonomním řízením třetí úrovně vyjíždí na trh. Vývojáři v tomto případě použili čipset jediného výrobce – Infineon.

Internet of Things (3.část) – Technologie pro bezdrátový přenos dat

30.listopadu
V rámci IoT technologií pro bezdrátový přenos dat existuje velký výběr rozhraní pro bezdrátovou komunikaci. V předchozím článku jsme podrobněji popsali GSM, LTE, Bluetooth a WiFi. Nyní se blíže podíváme na další rozhraní používaná v rámci IoT a to LoRa, LoRaWAN, SigFox a NB-IoT.

Konica věří kombinaci IT a IoT

29.listopadu
Konica Minolta systematicky proniká do nových oborů. K jejich rozvoji má pomoci třicet firem, které v posledních pěti letech ve světě koupila. Vedle IT služeb se firma soustředí na technologie umělé inteligence a internetu věcí.

IQRF připravuje Summit 2018

29.listopadu
Nové funkce, partneři, pilotní projekty i aplikace z terénu. To vše prezentují světové firmy na svých každoročních konferencích. IQRF aliance svět již několik let úspěšně dobývá, takže není překvapením, že již nyní připravuje svoji výroční konferenci s letopočtem 2018.

IQRF Summit 2018

29.listopadu
Datum: Úterý, 24. Duben 2018 - Středa, 25. Duben 2018 Po úspěšném předchozím ročníku IQRF Summitu proběhne další ročník v dubnu 2018.

Ostrava má nové centrum pro vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro průmysl 4.0

29.listopadu
Společnost Siemens ČR otevřela v Ostravě výzkumné a vývojové centrum zaměřené na vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0. Firma zde zaměstná až 100 nových pracovníků, převážně na pozicích elektro a strojních konstruktérů. Ostravské R&D centrum má globální charakter a je celosvětově teprve druhým centrem koncernu Siemens AG s tímto zaměřením. Český Siemens bude v rámci nového R&...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes