byznys.hw.cz

Popis:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

2,8 položek/týden

Kryptografické systémy

10:45
Kryptografie začíná hrát v návrhu elektronických systémů a IoT zařízení zásadní roli. Je tedy dobrý čas podívat se trochu na její teorii a základy.

CRA IoT Hackathon v Liberci: stupně vítězů obsadily firmy

18.dubna
Liberecké kolo soutěže, které České Radiokomunikace uspořádaly ve spolupráci s Libereckým podnikatelským inkubátorem vyneslo na stupně vítězů hned dvě dynamické firmy – Hardwario a Foxon.

Průmyslový internet věcí chce 86 % firem

18.dubna
Zavádění průmyslového internetu věcí (IIoT) pžedstavuje příležitost vedoucí k vyšší efektivitě, kvalitě, úsporám, produktivitě a inovacím, které jsou buď požadované legislativou, očekávané trhem nebo vynucené konkurencí. Přes 95 % průmyslových firem tak vidí v IIoT významný prvek, který jim do budoucna pomůže uspět na trhu.

Už se odpočítávají dny do začátku veletrhu: nový CEBIT bude jako nikdy předtím

17.dubna
Nováý termín, nový formát - CeBIT 2018 chce přinést formát obchodního festivalu, takže bude radikálně nový. Přinese nova témata, nové formáty, optimalizované rozvržení hal a uskuteční se v novém termínu na začátku léta. I když se CeBIT soustředí na obchod, bude emociálnější, svěžejší a intenzívnější.

Ready – steady – go: Start mladých podniků na novém CEBITu

17.dubna
Nový veletrh CEBIT je zaměřen na obchod, kontakty a nové myšlenky. Místem setkání mladých podniků je scale11. Výstavní část určená startupům, investorům a zavedeným podnikům se uskuteční pro heslem Ready – steady – go v rámci platformy d!tec 11. - 15. června v hale č. 27.

Rozlučte se s Linearem, navštivte Analog.com

27.března
Okamžik nostalgie je tady. Linear Technology zmizí ze světa, alespoň co se webu týká. A co není na webu, to dnes skoro neexistuje. Jak dopadne finální fáze propojení Analogu s Linearem?

IoT v praxi - chytrá města, chytřejší energie

26.března
Budoucnost naší planety leží v chytrých městech (Smart Cities). Kontroverzní, ale určitě pravdivé. Současný způsob organizace většiny měst vzhledem k dopadu na životní prostředí a exponenciálnímu nárůstu světové populace není udržitelný. Tento problém urbanizace lze řešit pouze technologickými a digitálními systémy, které vytvářejí chytrá a udržitelná města. O tomto fenoménu pohovořil Dennis O'...

Výzkum využije IoT pro změnu vlastností rostlin

22.března
Zemědělství využívá IoT pro dosažení požadované úrody. Výzkum Fraunhoferových ústavů v Německu jde dál - do pěstování a získávání léčivých látek z rostlin zapojují nejen senzoriku IoT, ale celé technologie průmyslu 4.0, včetně big data analýz nebo digitálních dvojčat.

Simple Hardware: IoT čidla pro globální trh

21.března
Po úspěšném vybudování operátora Sigfox v ČR se Pavel Sodomka pouští do nového mezinárodního projektu Simple Hardware, zaměřeného na dodávku designových, levných a spolehlivých čidel pro Internet věcí.

Propojování IT s automatizací zrychluje

20.března
MindSphere, Azure, AWS nebo Axoom – názvy, které dokládají, že propojení a spolupráce jsou rozhodujícími předpoklady nových obchodních modelů digitalizovaného průmyslu.

Hannover Messe 2018 - bezplatné vstupenky pro čtenáře HW.cz

20.března
Čtenářům HW Serveru nabízíme bezplatné elektronické vstupenky (eTickets) - permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

Roadshow Kybernetická revoluce CZ představí Průmysl 4.0 prakticky

19.března
2.. ročník úspěšného projektu Kyberneticka revoluce CZ vyráží i letos šířit praktické informace o implementaci Průmyslu 4.0 ve firmách do regionů ČR. Hlavním tématem pro letošní rok je problematika interakce lidí a technologií. Do jaké míry lidé si budou muset zvykat na práci v týmech složených z lidských a technologických prvků, a budou se proto muset naučit novým dovednostem vysvětlí vybraní ...

CRA IoT Hackathon Liberec

16.března
Datum: Pátek, 13. Duben 2018 Nápady jsou motorem IoT: České Radiokomunikace (CRA) ve spolupráci s Libereckým podnikatelským inkubátorem ( Lipo.ink ) pořádají další CRA IoT Hackathon.

Děláte automatizaci? Těšte se, čekají vás zlaté časy.

14.března
Studie ManpowerGroup Revoluce dovedností 2.0 vychází z celosvětového průzkumu a potvrzuje, že experty v oblasti automatizace čekají náročné, ale perspektivní časy.

Potřebuje IoT internet?

12.března
IoT Hub Farnellu poskytuje odpověď na tuto otázku i na mnoho dalších, včetně metod, jak efektivně navrhovat zařízení. Návštěva hubu stojí určitě za to, kromě zdrojů od Farnellu a řady výrobců přináší i originální komiks, ve kterém se najde každý vývojář..
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes