ChannelWorld

Popis:

Latest entries

URL:

http://channelworld.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

6,1 položek/den

Obrazem: Přátelské posezení VUMS Datacom v Klášterním pivovaru Strahov

16:29
Při příležitosti 25 let na trhu uspořádal VUMS Datacom pro své partnery a zákazníky posezení za doprovodu kytarového dua v Klášterním pivovaru.

HP úspěšně vstoupilo do nového roku, jeho výsledky vyrostly o 14 %

23.února
Výrobci se velmi dobře dařilo v oblasti PC. Obrat divize osobních systémů díky tomu stoupl téměř o 15 %, to vše v kontextu pokulhávajícího globálního trhu.

Gartner: Globální trh chytrých telefonů má za sebou první pokles ve své historii

23.února
Nedostatečná poptávka po levných modelech a tendence uživatelů oddalovat nákup nových zařízení. To jsou podle Gartneru hlavní důvody historicky prvního poklesu globálního prodeje chytrých telefonů.

Máme pro 50% slevu na CEBIT 2018

23.února
Přijměte pozvání na veletrh CEBIT 2018, který se koná ve dnech 11.–15. 6. 2018. Pětidenní program, který se jako obvykle odehraje na výstavišti v německém Hannoveru přinese koncept postavený na třech pilířích: obchodu, kontaktech a nových myšlenkách.

Pozvánka na veletrh CEBIT 2018

23.února
Letošní ročník veletrhu CEBIT se koná v polovině června na obvyklém místě, tedy na výstavišti v Hannoveru. Program se bude točit okolo osmi hlavních témat a nabídne záplavu odborných setkání, konferencí a prezentací.

Většina ransomwaru se podnikových sítí dostává přes e-mail (GFI Software)

22.února
Ochrana e-mailu je podle prodejců řešení GFI a Kerio mezi podnikovými zákazníky větší prioritou než například firewally. Důvodem je rostoucí výskyt přímých zkušeností s ransomwarovými útoky.

Tomáš Svoboda je novým account managerem Optomy pro oblast profesionálních projektorů

22.února
Nový člen obchodního týmu přišel z LG Electronics a bude se starat o prodej a podporu řady profesionálních projektorů Pro AV směrem k českým a slovenským distributorům. Současně se bude snažit rozšiřovat partnerskou základnu o nové integrátory.

Kaspersky Lab uvádí na trh komplexní platformu Threat Management and Defense

22.února
Nová platforma v sobě integruje trojici dosud samostatných řešení Kaspersky Anti Targeted Attack, Kaspersky Cybersecurity Services a Kaspersky EDR s cílem poskytnout podnikům kontrolu nad jejich sítěmi a zkrátit čas reakce na napadení.

Souběh několika faktorů zvyšuje poptávku po pokročilých bezpečnostních řešeních (Cisco)

22.února
Jedenáctý ročník studie Cisco Annual Cybersecurity Report hovoří o několika problémech, které brání vybudování účinného zabezpečení, zároveň však poukazuje na rostoucí rozšíření pokročilých řešení založených na automatizaci, strojovém učení nebo behaviorální analytice.

Intel vydal novou várku oprav chyb Spectre a Meltdown, pokryjí další generace procesorů

22.února
Zatímco první soubor stabilních záplat cílil na modely řady Skylake, současná várka pokryje zejména modely Kaby Lake a Coffee Lake. Opravy pro generace Haswell a Broadwell jsou ve fázi betatestů.

GfK: Slovenský trh IT zakončil rok 2017 růstem o 2,4 %

22.února
Na pozitivním vývoji trhu se podepsal silný růst ve většině kategorií s výjimkou spotřební elektroniky a fotoaparátů. Za celý rok pak trh vyrostl o mírnější 2 %.

HyperX uvádí mechanickou herní klávesnici Alloy Elite RGB se softwarem NGenuity

21.února
Nový model z dílny značky HyperX předtavuje nástupce klávesnice Alloy Elite a nabídne široké možnosti přizpůsobení a ukládání profilů díky podpůrného softwaru NGeniuty. Herní design podtrhuje RGB podsvícení, o výkon se zase postarají proslulé spínače Cherry MX.

Allot – pokročilé funkce na nových modelových řadách

21.února
ChannelWorld.cz | Zpravodajství pro resellery, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanále IT a CE

Titul Broadline distributor 2017 patří opět AT Computers

21.února
Vyhlášení vítězů proběhlo 20. února 2018 na základě rozsáhlého průzkumu IDG - historicky jde o 11. ročník hodnocení ICT distributorů a výrobců, který vydavatelství IDG organizuje pod hlavičkou ChannelWorld Awards.

Obrazem: Předávání ocenění ChannelWorld Awards ICT distributorům a výrobcům roku 2017

21.února
Na slavnostním vyhlášení výsledků předal ChannelWorld ocenění zástupcům ICT distributorů a výrobců roku 2017.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes