CHIP.cz

Popis:

Hardware, software, internet, recenze, testy, články, grafické karty, Windows, bezpečnost, komunikace, Top 10, fórum, diskuze, pevné disky, tiskárny, multifunkční zařízení, galerie, elektronických archiv, trendy, příslušenství, foto-video

URL:

http://www.chip.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

3,6 položek/den

Nové chytré zásuvky pro smart home

14:47
Chytré zásuvky DSP-W115 Smart Plug a DSP-W245 Power Strip spolu s novou aplikací mydlink, která rozšiřuje funkce pro automatizaci domácnosti a dokáže spolupracovat se systémy Amazon Alexa a Google Asistent.

Herní myš a podložka s RGB osvětlením

14:47
Herní myši Infarex M10 a podložky Infarex R10 jsou novinkou společnosti Adata. Obě zařízení jsou vybavena RGB osvětlením s efekty, takže si uživatelé mohou užít vzrušující herní atmosféru.

Acer letos přinese do počítačů Amazon Alexa

13:26
Do vybraných notebooků Acer Aspire, Spin, Switch a Swift, stejně jako do all-in-one počítačů Aspire přijde v prvním čtvrtletí 2018 Amazon Alexa.

Vývojářské nástroje JetBrains ocenili uživatelé v žebříčku G2 Crowd

13:26
JetBrains byla zařazena díky recenzím svých uživatelů na 67. místo v žebříčku Top 100 nejúspěšnějších IT společností na světě.

G2B•TechEd: Vývoj aplikací, vizualizace dat i kradení šifrovacích klíčů

13:26
Často si neuvědomujeme, že za technologiemi a aplikacemi, které rutinně používáme, jsou systémy a řešení, která musí někdo vyvinout, spravovat, rozvíjet. Tlak na IT odborníky roste, stejně jako potřeba jejich neustálého vzdělávání.

Polský lezec pokořil Petřínskou rozhlednu. Přelstil ochranku a riskoval život

12:14
Známý polský rooftopper Marcina Banota, který na sociálních sítích vystupuje jako „BNT“, vyšplhal za nevlídného listopadového počasí po konstrukci pražské „Eiffelovky“.

Limitované edice telefonů Samsung věnovaná ZOH 2018 v Pchjongčchangu

17.ledna
Necelý měsíc před zahájením Zimních olympijských her 2018 v korejském Pchjongčchangu společnost Samsung Electronics, coby celosvětový olympijský partner v kategorii bezdrátových komunikačních zařízení a počítačového vybavení, představila limitovanou edici svých produktů věnovanou Zimním olympijským hrám 2018 v Pchjongčchangu.

Sedminásobný USB-C rozbočovač pro MacBooky

17.ledna
Kingston předvedl na nedávno proběhlém veletrhu CES 2018 v Las Vegas mimo jiné sedminásobný rozbočovač USB-C pro počítače MacBook.

Nové Chromebooky 11 pro konzumaci obsahu, produktivní práci a zábavu

17.ledna
Nová řada počítačů bez operačního systému Acer Chromebook 11, vybavený prohlížečem Google Chrome a místním úložištěm nabízí vysoký výkon pro každodenní práci a snadno přenosnou konstrukci s až desetihodinovou výdrží na baterii pro celodenní používání.

Kupa novinek od Netgearu

17.ledna
Uživatelé se mohou těšit především na herní router a přepínač Netgear Nighthawk Pro Gaming, inteligentní bezpečnostní osvětlení Arlo, 10Gb firemní přepínače či novou pokročilou ochranu domácnosti proti kybernetickým útokům NETGEAR Armor.

Přenosné SSD pro počítače Mac s Thunderbolt

16.ledna
Velkokapacitní přenosné SSD disky pro počítače Mac Transcend JetDrive 825 jsou elegantním doplňkem přístrojů Apple.

Nabíjecí pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy Note8

16.ledna
Pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy Note8 rozšiřuje řadu bezdrátových nabíjecích kompatibilních pouzder určených pro nejnovější vlajkové zařízení společnosti Samsung od společnosti mophie, člena skupiny ZAGG.

Špičky oboru budou hovořit o kvalitě vnitřního prostředí budov

16.ledna
Společnost KORADO, český výrobce otopných těles a poskytovatel komplexního řešení pro vytápění, připravuje bezplatné certifikované semináře na téma Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí.

Ransomware letos bude útočit i na IoT zařízení

16.ledna
Specialisté společnosti Acronis předpovídají, že v roce 2018 dojde k dalším vlnám ransomwarových útoků, které mohou zahrnout také další propojená zařízení včetně aut, domácích zařízení, lékařských systémů a nositelné elektroniky.

Díky WPA3 bude Wi-Fi opět bezpečná

16.ledna
Téměř 14 let od schválení technologie WPA2 (Wi-Fi Protected Access 2) přichází sdružení Wi-Fi Alliance s další generací tohoto typu ochrany bezdrátových sítí. K oznámení návrhu nového standardu došlo na letošním veletrhu CES.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes