CHIP.cz

Popis:

Hardware, software, internet, recenze, testy, články, grafické karty, Windows, bezpečnost, komunikace, Top 10, fórum, diskuze, pevné disky, tiskárny, multifunkční zařízení, galerie, elektronických archiv, trendy, příslušenství, foto-video

URL:

http://www.chip.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

4,1 položek/den

Dnes vychází největší update v historii hry World of Tanks

18:30
World of Tanks 1.0 představuje celou řadu zásadních změn včetně zbrusu nové grafiky a hudebního doprovodu.

Samsung Galaxy S9 Plus: Výrobní náklady

17:10
Galaxy S9 Plus je dosud nejdražší smartphone společnosti Samsung - nejen z hlediska prodejní ceny, ale i kvůli výrobním nákladům. Na současném trhu smartphonů je dražší pouze iPhone X od Applu.

Golem ožije

17:10
Pražské vývojářské studio DIVR Labs vyvíjí hru kombinující nejnovější dimenzi VR s pohybem ve skutečném světě, ve které se hráč ponoří do prostředí staré Prahy a potká legendárního Golema.

Počet zjištěných zranitelností se v roce 2017 více než zdvojnásobil

15:48
Nejvíce zranitelností vloni vykázal systém Google Android, k dalším ohroženým patří hlavně software Microsoft, Adobe a Apple.

Levné telefony volaly potají do ciziny

15:48
Operátoři varují před neprověřenými přístroji z volné distribuce. Už z výroby zavirované telefony bez vědomí majitelů vytáčely drahá zahraniční čísla. Šíření nakažených přístrojů zamezit.

Vycházejí nové ovladače Game Ready pro Sea of Thieves

11:57
Společnost Nvidia vydala nové Game Ready ovladače pro hru Sea of Thieves, které zároveň rozšiřují portfolio her podporovaných v rámci NVIDA Highlights a Nvidia Ansel a to včetně Kingdom Come: Deliverance.

Test: Epson Expression Premium XP-900

10:37
Kompaktní inkoustová tiskárna formátu A3 vytváří skvělé fotografie a navíc se prodává za výbornou cenu.

Transcend StoreJet 25M3 nyní v provedení slim

10:37
Firma Transcend rozšiřuje nabídku 2,5palcových externích disků o nové modely StoreJet 25M3S a 25M3G v kompaktních a elegantních pouzdrech.

Test: Acer Swift 5 (SF514-52T-52ZU)

10:37
Neuvěřitelně lehký 14" notebook váží jen 930 gramů, je osazen osmijádrovým procesorem nejnovější generace od Intelu a rychlým SSD diskem. Při práci nám navíc vydržel přes deset hodin.

PRÁVĚ V PRODEJI: Chip 4/2018

20.března
(" Dubnový Chip v prodeji od 21. března 2018.") Chip je možné číst v tištěné nebo v digitální podobě na mobilech, tabletech a počítačích. Více >> Kupte si aktuální digitální Chip a čtěte ihned on-line nebo ve čtečkách >> Koupit aktuální vydání za 99 Kč

Soutěž Sony World Photography Awards 2018 zná vítěze

20.března
Dnes budou vyhlášeni vítězové otevřené soutěže a národních cen soutěže Sony World Photography Awards 2018, kteří byli vybráni ze stovek tisíc přihlášených fotografií z celého světa.

ESET chrání proti podvodným e-shopům

20.března
Společnost ESET rozšiřuje ochranu svých uživatelů proti podvodným e-shopům a spolupracuje při tom s ČOI. Využitím dat České obchodní inspekce může ESET upozornit uživatele na internetové obchody s vysokým rizikem podvodu.

Strojová inteligence pomáhá zvládnou stále rostoucí složitost sítí

20.března
Společnost Ericsson oznámila, že se v rámci celé organizace a ve všech zákaznických aktivitách zaměří na strojovou inteligenci. Zavedení technologií umělé inteligence (AI) přinese automatickou optimalizaci sítí, zvýšení efektivity a poskytne optimální uživatelskou zkušenost.

Rozšířená realita pro World of Tanks vznikla na platformě Google ARCore

20.března
Hra World of Tanks již brzy vstoupí do zbrusu nové éry. Update 1.0 přinese mnoho nového i dlouho očekávané změny v grafice a hudbě.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes