Chrudimka.cz

Popis:

Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

URL:

http://www.chrudimka.cz/titulka.html

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

3 položek/den

SOUTĚŽ o tři průvodce s mapou od National Geographic

8:18
Rádi cestujete? Pokud ano, zkuste štěstí a vyhrajte jednu ze tří průvodců s mapou National Geographic. The post SOUTĚŽ o tři průvodce s mapou od National Geographic appeared first on Chrudimka .

AIRBEAT-ONE festival představuje 1. fázi line-upu

20:01
S potvrzením vystoupení hvězd jako Afrojack, Alan Walker, Alle Farben, Brennan Heart, Dimitri Ve-gas & Like Mike, Armin van Buuren, The post AIRBEAT-ONE festival představuje 1. fázi line-upu appeared first on Chrudimka .

Už skončíš, léto?

23.února
Recenze zajímavého čtivého románu s detektivní zápletkou. The post Už skončíš, léto? appeared first on Chrudimka .

Muzikál Královna Kapeska bude mít premiéru v Divadle Hybernia

22.února
Známé postavy a úchvatný, pohádkový příběh muzikálu Kapka medu pro Verunku znovu ožijí ve volném pokračování s názvem Královna Kapeska. The post Muzikál Královna Kapeska bude mít premiéru v Divadle Hybernia appeared first on Chrudimka .

Hora mezi námi

22.února
Jak dlouho tu budou uvězněni? Jak si obstarají potravu a přístřeší. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku? The post Hora mezi námi appeared first on Chrudimka .

Kinotip: Věčně tvá nevěrná

22.února
Další česká komedie míří do našich kin, jak se tvůrcům povedla se můžete přesvědčit již dnes. The post Kinotip: Věčně tvá nevěrná appeared first on Chrudimka .

SOUTĚŽ o tři knihy Pohádkové prázdniny v Českém ráji

22.února
Máte rádi stromy, les a přírodu? Pokud ano, zkuste štěstí a vyhrajte jednu ze tří knih Petera Wohllebena. The post SOUTĚŽ o tři knihy Pohádkové prázdniny v Českém ráji appeared first on Chrudimka .

Rock Meets Classic se řítí do Česka

21.února
21. dubna 2018 - O2 arena Praha | Světová show Rock Meets Classic představí hned několik super hvězd rockové scény, jejichž nejznámější rockové skladby zazní v aranžmá pro velký symfonický orchestr. The post Rock Meets Classic se řítí do Česka appeared first on Chrudimka .

Charts Club 2018 #7

21.února
Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je The post Charts Club 2018 #7 appeared first on Chrudimka .

Příběh „obyčejné“ komorné

21.února
Historický román nás přenese do doby vlády Marie Terezie. The post Příběh „obyčejné“ komorné appeared first on Chrudimka .

Kalendárium – Emil Holub

21.února
Doktor medicíny Emil Holub (7. října 1847 Holice – 21. února 1902 Vídeň) byl český lékař, cestovatel, kartograf a etnograf v Africe. The post Kalendárium – Emil Holub appeared first on Chrudimka .

SOUTĚŽ o vstupenky na 2CELLOS

20.února
Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert 2CELLOS v Praze, zasoutěžte si s námi. The post SOUTĚŽ o vstupenky na 2CELLOS appeared first on Chrudimka .

Papu Papua za lidojedy

20.února
27. února 2019 - Společenský dům Slatiňany The post Papu Papua za lidojedy appeared first on Chrudimka .

Festival Svojšice má Ninu Kraviz

19.února
Organizátor festivalu Svojšice ve spolupráci s týmem agentury Beat Promotion oznámil hlavního headlinera. Je jím jedna z nějžádanějších DJů světa, ruská hudební The post Festival Svojšice má Ninu Kraviz appeared first on Chrudimka .

Žena, která milovala nejen veverky

19.února
Příběh „obyčejného“ amerického páru, který vám dlouho zůstane v mysli a možná pronikne až do vašeho srdce. The post Žena, která milovala nejen veverky appeared first on Chrudimka .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes