Míč sledují Pascal Stenzel (vlevo) ze Stuttgartu a IIhlas Bebou z Hoffenheimu. | foto: AP

Fotbalisté Hoffenheimu po obratu v závěru porazili Stuttgart

• 1
Fotbalisté Hoffenheimu zdolali po obratu v německé lize díky dvěma gólům Christopha Baumgartnera předposlední Stuttgart 2:1. Za vítěze odehrál 70 minut záložník Pavel Kadeřábek.

Hosty poslal do vedení po téměř hodině hry Endo. V 85. minutě srovnal povedenou střelou na vzdálenější tyč Baumgartner. O pět minut později rakouský reprezentant zblízka otočil skóre.

Hoffenheim vyhrál třetí kolo po sobě a v neúplné tabulce se posunul na čtvrté místo. Naopak Stuttgart nevyhrál devátý bundesligový zápas v řadě.

Výsledek 24. kola:
Hoffenheim - Stuttgart 2:1 (85. a 90. Baumgartner - 58. Endo).