8. 6(3+3)

fangear.cz

před 10 hod

MS v číslech: Predikce zápasů 8. hracího dne

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

před 11 hod

Povinné výhry? Rakousko i Británie umí potrápit, v historii pomáhaly Česku

Zatímco sousedé z Alp mají na šampionátu nejvyšší efektivitu zakončení (necelých 20 procent), reprezentace z Britských ostrovů se střelecky trápí (4,55 %). Oba celky ze skupiny A přitom mají stejný cíl: udržet se v elitní skupině. Jak se jim povede proti Česku? Před druhou světovou válkou z velkých turnajů vozily medaile…

před 12 hod

Knot končí v Liberci. Spolu s Kodýtkem podepsali s HIFK

Obránce Ronald Knot po jediné sezoně opouští extraligový Liberec – nově bude nastupovat ve finské nejvyšší soutěži za HIFK. V kabině se potká i s reprezentačním útočníkem Petrem Kodýtkem, který se do Helsinek přesouvá z Ilvesu.

před 12 hod

Mečbol pro Vancouver. Carolina s Nečasem končí

Prvním postupujícím ze druhého kola play off NHL se dnes v noci stali hokejisté Rangers, kteří na třetí pokus dokázali zasadit Carolině smrtící ránu a vyhráli na jejím ledě po obratu ve třetí třetině 5:3. V druhém nočním utkání si poté postupový mečbol vybojoval Vancouver.

před 12 hod

Zajímavé kousky v aukci! Draží se dresy reprezentantů

Na webu sportovniaukce.cz právě probíhají aukce zajímavých dresů. V nabídce jsou originální dres Tomáše Vokouna z MS 2010, fandres Jaromíra Jágra s podpisy mistrů světa z téhož roku či trikoty seniorských i juniorských reprezentantl.

včera

Prezidenti a hokej: Havel poslal do Nagana letadlo, Klause mistři polili

Na sociálních sítích silně rezonovala návštěva prezidenta Petra Pavla v O2 areně na utkání Česka se Švýcarskem. V historii ale takových příkladů najdeme víc, reprezentaci přáli Masaryk s Benešem, Havel vítal na Hradě olympijské vítěze a Klaus gratuloval k pohárům ve Vídni přímo v kabině. Vždyť podobně silný a dlouhodobý vztah k hokeji má kromě Česka a Slovenska snad už jen Kanada…

včera

Schneider česky: My nejdeme do overtime?! Zná Sedláka i Hájka

Dali pět gólů Švýcarům a prohráli až gólem v poslední minutě po sporném vyloučení. Dotáhli ztrátu 1:6 proti Kanadě a pěti brankami v rozmezí posledních šestnácti minut si došli pro vyrovnání. Z 0:2 otočili na 3:2 proti Finsku gólem 0,1 vteřiny před koncem. Rakousko, wunderbar.

včera

Historické vítězství pro Rakousko! Finy šokovalo gólem v čase 59:59,8

Rakousko na letošním MS dál šokuje hokejový svět. Poté, co dokázalo proti Kanadě smazat pětigólové manko, si dokonce vyšláplo na Finsko. Přestože po první třetině ztrácelo v Praze dvě branky, díky gólu Benjamina Baumgartnera v čase 59:59,8 slavilo senzační, sladký, historický triumf 3:2.

včera

MS na X: Palát jako český MVP. A vítězný pokrm? Krevety!

Ondřej Palát je se čtyřmi body (2+2) společně s Romanem Červenkou nejproduktivnějším hráčem Česka na domácím MS. Nejen proto mu vysekl poklonu expert ČT Jakub Voráček. Na sociální síti X sklízí chválu také šikula Ondřej Kaše.