• Cestujme s Fireflies

pondělí 6.5 18:00 - Světlušky Tábor

• Vzpomínkový akt k osvobození města

pondělí 6.5 15:00 - MěKS Vimperk

Oslabené béčko Junioru udolalo Střelské Hoštice a zůstává s náskokem v čele tabulky

Junior Strakonice B - Střelské Hoštice 2:0 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Junior Strakonice B - Střelské Hoštice 2:0     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Další krok k vítězství v soutěži udělali fotbalisté Junioru Strakonice B. Ve 22. kole I. B třídy skupiny B přidali v sobotu 21. května do tabulky tři body, když si na domácím hřišti poradili se Střelskými Hošticemi 2:0 (1:0). Do vedení je poslal v 17. minutě po pěkné akci Dominik Petráň, pojistku přidal až pět minut před koncem po další vydařené akci Josef Šourek. Hosté bojovali, ale ani na oslabené béčko Junioru to nestačilo. Strakoničtí čtyři kola před koncem vedou soutěž o tři body.