středa 8.5 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Divadelní představení.

• Žehnání motorek

středa 8.5 13:30 - Masarykovo náměstí, Třeboň

Písečtí hráli hodinu v oslabení, přesto brali všechny body

PÍSEK - V rámci 9. kola České fotbalové ligy hostil v pátek 30. září večer v tabulce poslední Písek soupeře ze Středočeského kraje, který byl na devátém místě a na domácí měl náskok čtyř bodů. Písečtí po výsledkově nepovedeném vstupu do nové sezony nezačali dobře ani tento duel, když už od 28. minuty hráli v deseti po hrubém faulu Michala Němečka ve středu hřiště. A paradoxně zřejmě to byl moment, který domácí hráče semkl v jeden tým neutuchajících bojovníků, kteří šli neohroženě za svým cílem - vyplout ze dna tabulky. Minutu před přestávkou šli Písečtí po hlavičce Martina Voráčka do vedení, a když deset minut po začátku druhého poločasu přinutili hostujícího Štěpána Krunerta skórovat do vlastní branky, zářil na ukazateli skóre stav 2:0, který tam zůstal nejen do 90. minuty, ale i přes pětiminutové nastavení.

FC Písek - Sokol Hostouň 2:0 (1:0)
Branky: 44. Voráček, 55. vlastní (Krunert)
Rozhodčí: Kubec – Mazanec, Schveinert. ŽK: 2:4 (67. Koreš, 91. Sajtl – 22. Januška, 37. Neruda, 49. Bízek, 78. Hucek). ČK: 1:0 (28. Němeček). Diváků: 324
Písek: Satrapa – S. Novák (80. Vokurka), Běloušek, Musa, Sajtl – Němeček, Belej – Kalousek (82. Vlček), Koreš, Voráček (80. Hendrych) – Bicenc (70. Valenta)
Hostouň: Tetour – Štětka, Kosík, Paulizzi (34. Bízek), Neruda (70. F. Novák) – Habovda, Krunert, Contreras (60. Hucek), Charvát (34. Miker) – Vlasák, Januška (60. Fotr)