Magazín UEFA

Trnava v play-off o Konferenční ligu jen remizovala s oslabeným Dniprem

Fotbalisté Trnavy v úvodním utkání play-off o postup do skupiny Evropské konferenční ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Dniprem. Domácím, za které odehrál celý zápas český útočník Erik Daniel, nepomohla k vítězství ani dlouhá přesilovka. Odveta je na programu příští týden v Košicích, kde hraje Dnipro kvůli konfliktu na Ukrajině domácí zápasy.

Utkání Trnava – Dnipro
zdroj: ČTK

Už v páté minutě dostal červenou kartu Sarapij a Trnava využila početní převahu v 55. minutě, kdy po Danielově přenesení hry skóroval tečovanou střelou Ofori.

Ukrajinský celek, který vypadl v 3. předkole Evropské ligy s pražskou Slavií, ale srovnal z penalty zásluhou Pichaljonoka. Dnipro dohrávalo nastavený čas dokonce bez dvou hráčů poté, co dostal červenou kartu i Kogut.

Ve druhém dnešním utkání potvrdila Aston Villa roli favorita na hřišti skotského týmu Hibernian. Při výhře 5:0 se hattrickem blýskl útočník Watkins.