Trnava v play off o Konferenční ligu pouze remizovala s oslabeným Dniprem

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Fotbalisté Trnavy v úvodním utkání play off o postup do skupiny Konferenční ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Dniprem. Domácím, za které odehrál celý zápas český útočník Erik Daniel, nepomohla k vítězství ani dlouhá přesilovka. Odveta je na programu příští týden v Košicích, kde hraje Dnipro kvůli konfliktu na Ukrajině domácí zápasy.

Slavia Praha - Dnipro, úvodní utkání 3. předkola fotbalové Evropské ligy, 10. srpna 2023, Praha.

Už v páté minutě dostal červenou kartu Sarapij a Trnava využila početní převahu v 55. minutě, kdy po Danielově přenesení hry skóroval tečovanou střelou Ofori. Ukrajinský celek, který vypadl v 3. předkole Evropské ligy s pražskou Slavií, ale srovnal z penalty zásluhou Pichaljonoka. Dnipro dohrávalo nastavený čas dokonce bez dvou hráčů poté, co dostal červenou kartu i Kogut.

Ve druhém dnešním utkání potvrdila Aston Villa roli favorita na hřišti skotského týmu Hibernian. Při výhře 5:0 se hattrickem blýskl útočník Watkins.