pondělí 3.6 18:00 - Městská galerie Vodňany

pondělí 3.6 9:30 - Městské divadlo Prachatice

Vtipné zpracování známých pohádek.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Vítězství Putimi v Semicích řídil hattrickem Pavel Kerner

SEMICE - V sobotu 2. září bylo v Semicích na programu třetí kolo okresního přeboru. Místní rezerva, která vyhrála oba úvodní duely sezony, poměřila síly s Putimí. Ta měla na kontě jedno vítězství. Hosté šli do vedení už v 11. minutě po trefě Jiřího Bicana. Pak domácí sice převzali iniciativu a byli aktivnější, ale jejich nedotažené pokusy ke změně skóre nevedly. Hubený náskok Putim držela do 63. minuty, kdy začal úřadovat kanonýr Pavel Kerner. Hostující útočník během devatenácti minut stihl nastřílet hattrick, kterým potvrdil vítězství Putimi. Semice už jen v poslední minutě korigovaly gólem Aleše Tampiera.

Semice B – Putim 1:4 (0:1)
Branky: 90. Tampier – 63., 70. a 82 Kerner, 11. Bican
Rozhodčí: Dušek – Štěrba, Studený. ŽK: 3:2 (Velický, Antony, Tampier – Kačírek, Brejška). Diváků: 88
Semice: Kadlec – Velický, Chytrý, Včelička, Antony, Císařovský, Hadáček, Pekárek, Šindelář, Ryneš, Hronek, Tampier, Motejzík, Breibisch, Sochůrek
Putim: Sleza – Čeněk, Kačírek, Uhlík, Polodna, Brejška, Novotný, Nousek, Kerner, Jeřábek, Bican, Chudoba, Vilím, Rejlek, Pávec, Škulina