Celkovými vítězi Czech Open Golf Tour jsou čtrnáctiletý Klein a Lebová

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Čtrnáctiletý talent Louis Klein a o dva roky starší Kristýna Lebová ovládli pětidílnou sérii Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour. Lebová vyhrála i závěrečný turnaj Grand Final na Karlštejně. Mezi muži v neděli zvítězil profesionál Šimon Zach, který v dodatečném rozstřelu porazil na třetí jamce Kleina. Lebová předčila po třech kolech o jednu ránu další amatérku Gabrielu Robertu Vítů.

Český golfista Louis Klein v akci během turnaje Czech Open, který je součástí seriálu Czech PGA Tour.

Finálového turnaje, který měl dotaci 442 000 korun, se zúčastnilo 74 mužů a 35 žen. Účast si zajistili na základě výsledků na předchozích čtyřech akcích seriálu.

Na Karlštejně chyběli profesionálové Michal Pospíšil a Filip Mrůzek, kteří byli před Grand Final v celkovém pořadí těsně za Kleinem. Mrůzek startoval v závěru minulého týdne na turnaji Challenge Tour v portugalském Óbidosu, kde obsadil 15. místo o jednu ránu za první desítkou.