I když si hráči Meteoru v sobotním utkání s posledním týmem tabulky nakonec poradili a zvítězili na jeho hřišti, zápas to nebyl vůbec snadný. V prvním poločase byl tým Jana Fíčka o poznání aktivnější a vypracoval si i více příležitostí ke skórování. Tu první ale měli domácí. V 15. minutě trefil při odkopu od branky Chalupník pouze protihráče, jehož pohotová střela naštěstí minula Tomovu branku. Další minuty už byly až na jeden moment v režii týmu z Prahy. Jeho nejaktivnějším hráčem v koncovce byl Kordiak. Díky svému častému aktivnímu napadání obránců soupeře se mu v 28. minutě podařilo odebrat jednomu z nich před jejich pokutovým územím míč a následnou střelou překonat domácího brankáře. 0 : 1. V 34. minutě mohlo být vyrovnáno, ale Toma Maršounovu střelu vyškrábl na roh. Těsně před odchodem do kabin se v dobré pozici opět ocitl Kordiak, ale Pettik jej tentokrát vychytal. S tímto stavem se snaživí hráči Nespek nechtěli smířit a v druhém poločase většinu času odehráli na polovině Meteoru. Jejich aktivní hra, ale často končila nepřesnou finální přihrávkou nebo na dobře organizované obraně hostů popřípadě u spolehlivě chytajícího Tomy. Ten svůj tým podržel v 67. minutě kdy nohou reflexivně vyrazil střelu z malého vápna a zabránil tak domácím ve vyrovnání. Hosté se sice k větším příležitostem v druhém poločase nedostávali a spíše se zaměřovali na udržení výsledku, ale když se jim šance naskytla, tak ji využili na 100%. V 68. minutě poslal z volného přímého kopu Sůra míč do pokutového území domácích na hlavu Michálka, který jej sklepl před Derkacha jehož pohotová střela skončila v domácí brance. 0 : 2. Na domácích bylo sympatické, že ani za tohoto stavu nepřestali hrát. Jejich snažení ale odměněno nebylo a tak si tři body odvezl tým z Prahy, který byl v zápase efektivnější.

TJ Sokol Nespeky – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 1)

Branky: 28. Kordiak, 69. Derkach

Rozhodčí: J. Erlebach – M. Vitvar, A. Jiříček

DS: J. Chláň

ŽK: 2 – 2