vv auto

Problémy se sestavou Červených Janovic se podepsaly pod vysokou prohrou

22. říjen 2023, 15:40

Miřetice – Zápas 12. kola I. B třídy, skupina D sehráli fotbalisté Sokola Červené Janovice na hřišti TJ Sokol Miřetice:

Miřetice – Č. Janovice 6:1 (2:0)

Zápas hodnotil za Červené Janovice Tomáš Dudla:

Dnes to pro nás bylo hodně složité, přijeli jsme do Miřetic bez pěti hráčů základní sestavy. Nedokázali jsme se vypořádat s jednoduchou hrou domácích, kteří na svém malém hřišti těží z dlouhých autů a rohových kopů.

První poločas jsme se nemohli dostat do tempa a prohrávali 2:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme dát kontaktní gól a vrátit se do zápasu. Bohužel soupeř brzy po změně stran využil další standardní situaci a odskočil do třígólového rozdílu. Povedlo se nám snížit, šli jsme hrát na maximální riziko, ale neměli jsme dostatek sil se zápasem něco udělat.

Branky: 13., 77. Rybařík, 24. Zajíc, 49. Moudrý, 86., 88. Turek – 60. Cejnar. Rozhodčí: Stejskal – Chovanec, Váňa. ŽK: Jenšík. Diváků: 69. Miřetice: Matoušek – Kamarýt, J. Přitasil, Moudrý, V. Přitasil, Jenšík (68. Jantač), Brýl (80. Turek), Zajíc, Rybařík, Cacák, Herwig. Trenér Štěpán Matoušek. Č. Janovice: Záruba (58. Víta) – Bártl, L. Červinka, Novák, T. Dudla, Jiránek, Cejnar, D. Marek, Dvořák, R. Vavřina, Dan. Uher. Trenér Milan Kopřiva.