Dva mistři světa Karel Hanika a Ervín Krajčovič již v pátek v Brně.

Připomínáme pozvání na jedinečnou podpisovou akci! Přijďte v pátek 8. prosince na naši prodejnu v Brně, kde se na vás budou těšit dva letošní mistři světa Karel Hanika a Ervín Krajčovič.

🏆 Karel Hanika – Společně s jeho týmem YART Yamaha letos vyhrál v mistrovství světa vytrvalostních závodů silničních motocyklů, čili FIM EWC 2023. V Japonsku týmu odešla motorka a Karel Hanika ji tlačil do depa, nevzdal to.

Dost možná právě tento výkon rozhodl o tom, že jeho tým v konečném součtu vyhrál!

🏆 Ervín Krajčovič – V Morizès v jihozápadní Francii získal titul mistra světa FIM Flat Track 2023. Ve finále se musel vyrovnat s opakovaným startem, po kolizi se Sammym Halbertem z USA se propadl na sedmé až osmé místo.

Podařilo se mu ale zabojovat a nakonec dojel pátý, což mu zajistilo titul!

⏩️ Strávíte odpoledne ve skvělé atmosféře motorkářů, poznáte dva výjimečné jezdce a dostanete podpis a fotku na památku.

Kromě toho můžete s oběma šampiony sdílet své zážitky, dozvědět se více o jejich zkušenostech a získat tipy od těch nejlepších.