Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

Trenčín zdolal v 18. kole Zlaté Moravce 4:1

16.12.2023 16:54 TASR Pridať komentár

Futbalisti AS Trenčín zastavili v Niké lige sériu neúspechov. V sobotnom zápase 18. kola zdolali doma ViOn Zlaté Moravce-Vráble 4:1.

Trenčania zvíťazili v lige po prvý raz od 30. septembra a v neúplnej tabuľke sa posunuli na šieste miesto. Zlaté Moravce sú bez víťazstva naďalej na poslednej priečke.

18. kolo Niké ligy:

AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 4:1 (2:0)
Góly:
5. Soares, 33. Nagy (vl.), 56. Kozlovský, 68. Kupusovič - 76. Čerepkai. Rozhodovali: Valent – Poláček, Borsányi, ŽK: Stojsavljevič - Duga, Mijič, 876 divákov.

AS Trenčín: Vozinha – Kmeť, Bondarenko, Stojsavljevič, Kozlovský (87. Skovajsa) – Gajdoš, Bariš – Gong, Ibrahim (87. Mikulaj), Soares (31. Sunday, 75. dos Santos) – Kupusovič (75. Hájovský)

FC ViOn Zlaté Moravce: Knobloch – Suľa, Majdan, Nagy, Stareček – Duga – Mondek (74. Čerepkai), Gono, Hodúr (62. Brenkus), Švec (74. Dulay) – Balaj

Pridaj sa k fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info priamo z trávnika!

Bilbao iba remizovalo s Pamplonou 2:2 a skomplikovalo si boj o LM

Futbalisti Athleticu Bilbao remizovali v sobotňajšom zápase 35. kola španielskej La Ligy s Osasunou Pamplona 2:2. Skomplikovali si tak snahu zaistiť si účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov. Aspoň bod im zariadil v šiestej minúte nadstavenia druhého polčasu Asier Villalibre. Bilbao strácalo na 5. priečke pred nedeľnými zápasmi päť bodov na Atletico Madrid. pred 2 hod. - TASR

Real zvíťazil na pôde Granady 4:0 a na čele má 15-bodový náskok

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v sobotňajšom zápase 35. kola španielskej La Ligy na pôde Granady 4:0. "Biely balet" už v pozícii istého šampióna navýšil svoj náskok na čele tabuľky na 15 bodov pred druhou Gironou. Výrazný podiel na tom mal dvojgólový ofenzívny univerzál Brahim Diaz. včera o 20:49 - TASR

Lobotkov Neapol prehral s Bolognou 0:2 v 36. kole Serie A

Futbalisti SSC Neapol podľahli v sobotnom zápase talianskej Serie A Bologni 0:2. Zverenci trénera Francesca Calzonu inkasovali oba góly už v úvodných 12. minútach, šancu na zníženie nevyužil v 21. minúte útočník Matteo Politano, ktorý nepremenil pokutový kop. včera o 20:05 - TASR

Futbal: Burnley po roku opustí Premier League, Luton s teoretickou šancou

Futbalisti FC Burnley prehrali v sobotňajšom zápase 37. kola anglickej Premier League na pôde Tottenhamu Hotspur 1:3 a po roku opustia najvyššiu súťaž. Už iba teoretickú šancu na záchranu má druhý nováčik Luton Town, ktorý podľahol West Hamu 1:3. včera o 18:09 - TASR

Plzeň zdolala Slovácko 4:2, Šulc sa blysol hetrikom

Futbalistom FC Slovácko sa už dva mesiace nepodarilo zvíťaziť v zápase českej ligy. V sobotnom stretnutí 2. kola nadstavbovej časti prehrali v skupine o titul na pôde Viktorie Plzeň 2:4. Hrdinom domáceho tímu bol útočník Pavel Šulc, ktorý v 16. minúte otvoril skóre, v nadstavenom čase druhého polčasu vsietil víťazný gól z pokutového kopu a v 99. minúte zavŕšil hetrik, keď upravil na konečných 4:2. včera o 17:32 - TASR

Como sa po 21 rokoch vracia do Serie A

Futbalisti tímu Como 1907 si po 21 rokoch zahrajú v Serii A. Postup do najvyššej talianskej súťaže si zabezpečili v piatkovom stretnutí Serie B, v ktorom im na jeho spečatenie stačila aj domáca remíza 1:1 s Cosenzou. V tabuľke obsadil klub z Lombardie druhé miesto za Parmou, ktorá sa rovnako vracia medzi elitu. Tretí postupujúci vzíde z dodatočnej play off. včera o 09:16 - TASR

Nice sa víťazstvom 1:0 nad Le Havre priblížilo k účasti v EL

Futbalisti Nice zvíťazili v piatkovom zápase 33. kola francúzskej Ligue 1 nad Le Havre 1:0 a v tabuľke figurujú na piatom mieste, ktoré zaručuje účasť v skupinovej fáze Európskej ligy. 10.5.2024 22:56 - TASR

Inter deklasoval Frosinone 5:0 v 36. kole Serie A

Futbalisti už istého talianskeho majstra Interu Miláno zvíťazili v piatkovom zápase 36. kola Serie A na pôde Frosinone Calcio vysoko 5:0. 10.5.2024 22:37 - TASR

Stuttgart zvíťazil v Augsburgu 1:0 v 33. kole Bundesligy

Futbalisti Stuttgartu zvíťazili v piatkovom zápase 33. kola nemeckej Bundesligy na ihrisku Augsburgu 1:0 a v neúplnej tabuľke sa dostali na druhé miesto pred Bayern Mníchov. 10.5.2024 22:23 - TASR

Mbappe potvrdil, že na konci sezóny opustí Paríž St. Germain

Francúzsky futbalový útočník Kylian Mbappe v piatok potvrdil, že na konci sezóny opustí francúzskeho majstra Paríž Saint-Germain. Informovala o tom agentúra AFP. 10.5.2024 20:32 - TASR