• Seniorský klub - Betty McDonaldová

Čtvrtek 23.5 9:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

• Tvořivý rok - ubrouskování

Radomyšl vedení neudržela, po obrátce slavil Vimperk

PÍSEK – Los 13. kola krajské ligy přinesl duel týmů ze spodu tabulky. V neděli 17. prosince hokejisté Radomyšle, kteří měli na kontě dvanáct bodů, přivítali Vimperk. Ten na Sokol ztrácel pouze dva body a dal se očekávat vyrovnaný zápas. V první třetině byli o něco více na puku domácí a šli do vedení zásluhou Aloise Dubského. O chvíli později mohli odskočit, ale trestné střílení Sokol neproměnil. Naopak Vimperk před pauzou využil přesilovku a do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhé třetině hosté stav otočili. Náskok Vimperk držel až do poslední minuty, kdy definitivní pojistku vsítil Patrik Novotný. Vimperk z píseckého ledu odvezl plným počet bodů, díky kterým Radomyšl přeskočil v tabulce.

Oficiální výsledek zápasu je 1:3. Vimperk ale zvítězil 1:4, zapisovatel o utkání opomněl na jednu branku hostí ze druhé třetiny.

Výsledek dle zápisu:
Sokol Radomyšl – HC Vimperk 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Dubský (Sýbek) – 18. Novotný (Turek, Korous), 25. Korous, 60. Novotný (Korous, Vavřík)
Rozhodčí: Marek Lukáš - Filip Loucký, Milan Velíšek. Diváků: 34
Radomyšl: Koryťák - Hřebíček, Smetana, P. Korytar, Maršík, Velíšek, Polák - J. Korytar, Rod, Sýbek, Hohenberger, Brož, Gába, Volf, Šindelář, Jungbauer, Lamač, Dubský
Vimperk: Dvořák - Turek, Horejš, Drabeš, Předota, Topinka - Švarc, Novotný, Šafář, Holub, Korous, Vavřík, Rolínek, Koška