středa 22.5 17:00 - ZUŠ – Hrad, Strakonice

• Posezení s harmonikami

středa 22.5 18:00 - Hospoda Myslivna Dražejov

Dorostenky Písku proti Kynžvartu nezaváhaly

PÍSEK – V neděli 28. ledna bylo v obloukové hale na programu 12. kolo první ligy mladších dorostenek. Písečanky přivítaly Kynžvart, na který měly v tabulce náskok čtyři body. Svěřenkyně trenéra Jiřího Blanického měly dobrý začátek a v 10. minutě vedly už o čtyři branky. Hostující hráčky ale další navýšení nepřipustily a výsledkem byl poločasový stav 13:10. Vstup do druhé půle vyšel Sokolkám náramně a čtyřmi góly za sebou se jim podařilo odskočit na 17:10. Ve zbylé hrací době domácí házenkářky svůj náskok ještě navýšily a nakonec vyhrály jednoznačně rozdílem jedenácti branek. Střelecky vyčnívaly hned tři hráčky. Laura Ďurišová připsala devět přesných zásahů, Veronika Matějková osm a Denisa Hejlová sedm. Proti Kynžvartu uspěly i starší dorostenky Písku. Ty si se svými soupeřkami poradily 33:27. Hned o dvanáct branek se postarala Anna Kocová, která pravidelně nastupuje za áčko žen.

1. liga mladších dorostenek
Sokol Písek – Házená Kynžvart 37:26 (13:10)
Branky Písku: Ďurišová 9, Matějková 8, Hejlová 7, Hosnedlová 3, Friedlová 2, Černá 2, Leskovcová 2, Tíková 2, Gergelyová 1, Hančurová 1

1. liga starších dorostenek
Sokol Písek – Házená Kynžvart 33:27 (19:15)
Branky Písku: Kocová 12, Zelenková 4, Kaššáková 3, Malcová 3, Kozáková 3, Seidlová 3, Kračmanová 2, Kolářová 1, Kousalová 1, Vitteková 1