Sport

Antonín Barák zaznamenal 1. branku v sezoně v Serii A

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Antonín Barák

Reprezentační záložník Antonín Barák z Fiorentiny vstřelil první branku v letošní sezoně Serie A.

Antonín Barák, jenž obléká v nejvyšší italské lize dres Fiorentiny, zaznamenal ve 24. kole Seria první branku v sezoně. Pečetil tak domácí vítězství (5:1) nad Frosinone Calcio.

Reprezentační záložník, jenž po osobních neshodách s bývalým trenérem Jaroslavem Šilhavým přestal dostávat pozvánky do reprezentace, do utkání nastoupil opět jako náhradník v 83.minutě a o pouhé dvě minuty později se střelecky prosadil.

Tým Fiorentiny ve velmi vyrovnané tabulce udržel 7. místo a pouhý bodík ztrácí na 6. celek AS Řím, jež zajišťuje boje v evropských pohárech.

Jinak ovšem 37násobný reprezentant nezažívá zrovna moc vydařenou sezonu, po zranění nastupuje spíše sporadicky a v zimním období nevyšel ani přestup. Uvidíme, třeba jej branka nakopne a začne sbírat mnohem větší minutáž na hřišti. Trenér Ivan Hašek mu dveře na rozdíl od předchozího trenéra nezavřel.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.