ČLMŽ

Další domácí utkání nás čekalo proti druhému týmu ligy a to Slovanu Liberec. Z podzimního utkání jsme znali silné stránky soupeře, na které jsme se připravovali během týdne. Bohužel, jak již bývá naším zvykem, tak úvody utkání nám poslední dobou moc nejdou, což se potvrdilo i nyní, když po drobném zaváhání naši obrany šel soupeř hned ve třetí minutě do vedení. 0 : 1. Po slabších deseti minutách jsme začali hru vyrovnávat, vytvářet si šance, ale žádná nebyla využita. Další dvě třicetiminutovky vypadaly velmi podobně, kde se hrál kvalitní fotbal na obou stranách a troufnu si říct, že jsme to byli my, kdo byl lepším týmem, ale bez vstřeleného gólu se na body pomýšlet nedá. Sice jsme na střely vyhráli asi 20 : 7, naše nulová produktivita ale znamenala prohru 0 : 4. Sice to podle výsledku nevypadá, ale co se týče hry, tak jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů. Samozřejmě fotbal se hraje na góly a to je něco, co nám chybí. Jsme, ale přesvědčeni, že když budeme podávat takovéto výkony i nadále, tak góly přijdou a s góly přijde i nějaký ten bodový zisk.

FK Meteor Praha VIII – FC Slovan Liberec 0 : 4

Branky: 2x Szczepaniak, Pucholt, Ducháček

Sestava: Mašek, Mach – Kolanda, Stasiv, Potluka, Dům, Baranek, Čapek, Želinský, Matěja, Brejžek, Raab, Kredba, Kubišta, Svědínek a Kramer

Autor: Tadeáš Ernst, trenér