Úterý 4.6 18:00 - Divadlo Fráni Šrámka Písek

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Protivín a Hradiště se rozešly smírně, zápas ozdobila paráda Tomáše Zemana

PROTIVÍN – První májovou neděli pokračovala na protivínském hřišti nejnižší krajská soutěž. V rámci 21. kola místní rezerva přivítala Hradiště. Domácí tým měl na kontě sedmnáct bodů a bojuje o záchranu. Hradiště bylo s šestadvaceti body šesté. Nováček B třídy si vypomohl dvěma hráči áčka Tomášem Zemanem a Patrikem Hrachovcem. A právě první jmenovaný se těsně před přestávkou blýskl opravdovou parádou. Ve vápně vystřihl efektní nůžky, díky kterým domácí odcházeli do šatny spokojenější. Jestliže v první půli měli o něco navrch domácí, druhý poločas byl v režii svěřenců Jakuba Gažíka. Protivínská defenziva však fungovala dobře a soupeře do větších šancí nepouštěla. Až v 74. minutě slavila úspěch spolupráce hostujících dorostenců. Jiří Mašek potáhl míč po pravé straně, vyhnul se dvěma bránícím hráčům a předložil přesnou nahrávku Jonáši Marouškovi, který umístěnou střelou vyrovnal na 1:1. Více už se skóre neměnilo a oba týmy si připsaly po bodu.

FK Protivín B – TJ Hradiště 1:1 (1:0)
Branky: 45. Zeman – 74. Maroušek
Rozhodčí: Hruška – Trkovský, Štěrba. ŽK: 0:5 (Řezáč, Dan, Tichava, Vrba, Rybár). Diváků: 150
Protivín: Branštýl – Sháněl, Hrachovec, Ruczkowski (66. T. Janeš), Cvachovec, Matoušek (53. M. Janeš), Křišťál, Moravec, Burda, Mikulenka (81. Kolpa), Zeman
Hradiště: Žalud – Mála, Suk, Tichava, Vrba, Dan (46. Maroušek), Stropnický, Šindelář, Třeštík (81. Schroll), Nimburský (64. Mašek), Řezáč (64. Rybár)