Úvodních 15 minut jsme předváděli skoro dokonalý fotbal – aktivní nabídka všech hráčů, kombinace, rychlé přechody do útoku, okamžité přepínání po ztrátách, držení míče. Byla vidět obrovská chuť hrát a vyhrát. Věděli jsme co chceme, jak toho dosáhnout a cíleně to dělali. Odměnou bylo rychlé vedení 2 : 0. Ve druhé polovině prvního dějství jsme nepochopitelně sundali intenzitu, přišla spousta chyb, zbytečně inkasovaný gól po nádherné střele do vinglu. 2 : 1. Přestali jsme kontrolovat hru a dávali soupeři prostor k pohodlné kombinaci. Naštěstí jsme nepřestali zodpovědně bránit a soupeře do nebezpečných situací nepouštěli. V nepřesnostech jsme bohužel pokračovali i v druhém poločase. I v druhé půli jsme se nevyvarovali spousty ztracených míčů, ale přišla i řada povedených akcí. Po jedné z nich jsme donutili soupeře k vlastní brance. 3 : 1. V závěru utkání byl po faulu vyloučen stoper soupeře který, který tak svůj tým oslabil. Náš očekávaný závěrečný tlak se ale ani v početní převaze nekonal, naopak jsme nechali soupeře až příliš hrát a jen díky jeho nešikovnosti v zakončení se ze zápasu nestalo drama.

FK Meteor Praha VIII – TJ Sokol Stodůlky 3 : 1(2 : 1)

Branky: 7. Veverka, 24. Domgjoni, 49. vlastní – 32. Svoboda

ČK: 79. Mašovič(Stodůlky)

Sestava:

Kornfeld, Veverka, Herálecký, Řídel, Lehuta, Hájek, Žáček, Saleh, Domgjoni, Montermini, Adjei

Sťřídali:

55’ Kalfiřt, 60‘ Mathauser, 65‘ Nedvěd, Kreibich

Autor: Jan Jelínek, trenér