Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.

MS v hokeji 2024: Česko porazilo Velkou Británii 4:1

Zahraničí
Uložit Uložené
Zdroj: TASR/AP

Češi porazili v sobotním zápase výběr Velké Británie 4:1.

Češi se dostali do vedení už ve třetí minutě první třetiny zásluhou Lukáše Sedláka. Na toho pak v páté minutě navázal Jakub Krejčík, který vedení Čechů navýšil na 2:0.

A české góly padaly i v druhé třetině. V té se znovu trefil Lukáš Sedlák, ve třetí minutě druhé třetiny se však prosadili i Britové, a to po trefě Evana Moseyho, který náskok Čechů snížil na 3:1. Ještě před koncem druhé třetiny se však prosadil Ondřej Kaše, který skóre upravil na 4:1.

Třetí třetina zůstala bez gólů, český tým si tak na mistrovství světa vystřílel další výhru.