10. Pavel NOVÁK, 2004, RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM, + 00:55,79
16. Josef OTTA, 2003, RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM, + 01:10,17
24. David KOPELENT, 2002, RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM, + 01:32,10
36. Jan VONDRÁČEK, 2003, RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM, + 01:49,80

Druhou etapou byl silniční závod "Bánovce nad Bebravou – Dežerice – Horňany – Bobot – Motešice – Krásna Ves – Timoradza – Podlužany" celkem 3 okruhy v délce 114 km s cílem v Podlužanoch. To vše borci zvládli za 2:43:45 průměrnou rychlostí 41,77 km/hod.

Skvělý týmový projev předvedli borci RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM, když do závěrečného spurtu dojel nejlépe na 6. místě Josef Čekal. Lídr Jakub Bouček dojel v čase hlavní skupiny na 14. místě a společný výkon završili na 18. místě Jan Vondráček, 30. Josef Otta, 36. David Kopelent
všichni v čase vítěze a s malou ztrátou pak na 43. místě Pavel Novák +0:01:47.

Poslední, tedy 3., etapa za deštivého počasí vedla: "Bánovce – Biskupice – Veľké Chlievany pevný štart v obci Chlievany - Otrhanky – Halačovce – Pochabany – Hoste – Zlatníky – Cimenná –
Držkovce – Dvorec – Veľké Chlievany" celkem 5 okruhů v délce 110 km.

Přesto, že v dešti postihl pád vedoucího závodníka Jakuba Boučka cca 20 km před cílem, společnou týmovou prací RRB INVEST FORCE CYCLING TEAMU se ho povedlo dostat zpět do závodu.
Třetím místem v etapě tak Jakub Bouček potvrdil své kvality. Celkově opanoval tento mezinárodní etapový závod s náskokem 0:00:19 vteřin před druhým Matúšem BANIAREM (2001) MŠK Žiar nad Hronom - CK, celkový čas: 5:43:18, ztráta: +0:00:19 a třetím Pavolem KRAMARČÍKEM (2001) TJ Slávia ŠG Trenčín, ztráta +0:00:33.

Vyzdvihnout je potřeba týmovou souhru všech závodníků v podání juniorů Josefa Čekala a Davida Koplenta, kadetů ve složení Jan Vondráček, Josef Otta a Pavel Novák.