U mamuta v Přerově se jel druhý podnik Mistrovství Česka v autokrosu.

MČR V AUTOKROSU POKRAČOVALO V PŘEROVĚ

V nejslabší divizi RacerBuggy zvítězil Sebastian Mády. „Stopětadvacítky“ ovládl Stanislav Jiřička a nejsilnější třída RB250 se stala kořistí Petra Bílka. Kartcrossové speciály měli opět vládce v Petrovi Doležalovi, druhým místem ale příjemně překvapil Josef Švorc.

Ford KA s Lukášem Kubesou za volantem byl nejrychlejším vozem třídy D2, Volkswagen Lupo Tomáše Jánoše ovládlo divizi D6. Vítězem divize TouringAutocross se stal Jan Bartoš. „Juniorky“ se staly kořistí Arnošta Floriána a Buggy1600 ovládl Filip Hartman.

V prestižní divizi SuperBuggy byl v posledním kole finále na vedoucí pozici Jakub Kubíček a stal se také vítězem. Cílem však neprojel, jízda byla předčasně ukončena po těžké havárii Davida Horáka, kterému přejeme brzké uzdravení.

Dalším závod MČR v autokrosu se bude konat ve dnech 14.-15. srpna v Poříčí nad Sázavou.