neděle 28.4 16:00 - Čajovna Pod Stolem, Strakonice

• Vernisáž výstavy modelů, obrazů a sbírkových předmětů k operaci Overlord

neděle 28.4 14:00 - Městská galerie Vodňany, náměstí Svobody 18

Obránce Rydval zachránil Táborsku remízu v 90. minutě

Fotbalisté Táborska přivezli z Ústí nad Labem bod za remízu 2:2. , Autor: Karolina Kabíčková

Fotbalisté Táborska přivezli z Ústí nad Labem bod za remízu 2:2.     Autor: Karolina Kabíčková

ÚSTÍ NAD LABEM - Druholigoví fotbalisté Táborska vyrazili v pátek 29. října ke třináctému utkání sezony na hřiště Ústí nad Labem a neuhlídali jediného hráče – Jiřího Miskoviče. Ústecký záložník otevřel skóre z volného kopu v 33. minutě a šest minut před koncem zápasu proměnil penaltu. Svěřenci trenéra Miloslava Brožka však rovněž předvedli dva gólové zápisy. Havrda nedlouho po první brance srovnal z dorážky a druhé vedení vydrželo domácím jen do 90. minuty, kdy po rohovém kopu skóroval Filip Rydval – 2:2. Táborsko okupuje po dělbě bodů 6. místo a v dalším kole se představí doma v neděli 7. listopadu od 14 hodin proti Varnsdorfu.

FK Ústí nad Labem – FC MAS Táborsko 2:2 (1:1), branky: 33. a 84. (z pen.) Miskovič – 36. Havrda, 90. Rydval, rozhodčí Kvítek – Slavíček, Černoevič, ŽK (3-5): 63. Miskovič, 76. Brak, 90. Plachý – 16. Kopečný, 17. Tijani, 34. Navrátil, 87. Almeida, po utkání Lazarčik, 578 diváků.

FK Ústí nad Labem: J. Plachý – Prošek, Brak, Hudec, Písačka – Miskovič, Čičovský (71. Bílek) – Alexandr, Jiránek (58. Gonzalez), Emmer (71. Cantin) – Krobot (87. Mechmache).

FC MAS Táborsko: Pecháček – Almeida, Rydval, Navrátil, Tusjak – Holiš, Havrda (78. P. Plachý) – Boula, Čapek (58. Vozihnoj), Kopečný (78. Rafa) – Tijani (90+2. Lazarčik).