Výsledky hledání “shock

Station 19: Titulky k epizodě Shock to the System

16.dubna » Edna.cz
České titulky k pátému dílu jsou hotové. Přeložili je pro vás @Provaz a @BottleOfWater . O korekce se postaraly @Lucifrid a @KevSpa . Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Station 19: Fotografie z epizody Shock to the System

14.dubna » Edna.cz
Miranda Baileyová navštíví na stanici svého manžela Bena. Většina týmu odjíždí k autonehodě, kde hrozí zasažení elektrickým proudem, zatímco Andy a Maya jsou přivolány k policejní akci.

U parku Grébovka otočil opilý řidič auto na střechu, málem skončil v potoce

Včera, zhruba dvacet minut po poledni, došlo k autonehodě v ulici Perucká v Praze 10, při které málem škodovka skončila v korytě potoka Botič. Při nehodě se zranil řidič, přičemž se později ukázalo, že byl opilý.

U parku Grébovka otočil řidič auto na střechu, málem skončil v potoce

Včera kolem 13. hodiny došlo k autonehodě v ulici Perucká v Praze 10, při které málem osobní auto skončilo v korytě potoka Botič.

„Gratulace Wundermanu za dobrou práci s daty“

10:51 » MEDIAR
U reklamních katů zvítězil nápad Wundermanu, jak s vlasovou kosmetikou Paul Mitchell pomoci ženám po rozchodu. Naopak kritiku sklidili AdHackers za práci pro Bohemia Chips.

Dungeon crawler Underworld Ascendant jde na ruku vypočítavým hráčům

16.dubna » Games.cz
Warren Spector a Paul Neurath se v devadesátých letech minulého století zasloužili o opěvovanou sérii Ultima Underworld, na kterou navazují svým současným projektem Underworld Ascendant. Ten se konečně dočkal svého prvního traileru, který – jako snad v...

Externí HDD od Adata, tenký HV300 a odolný HD330

13.dubna » Svět hardware
Společnost Adata jako známý výrobce paměťových médií a disků představila dvě nové řady externích 2,5" HDD. Řada HV300 nabídne velmi malou tloušťku jen 10,3 mm, HD330 se pak zase chlubí zvýšenou odolností.

„Gratulace Wudermanu za dobrou práci s daty“

1:48 » MEDIAR
U reklamních katů zvítězil nápad Wundermanu, jak s vlasovou kosmetikou Paul Mitchell pomoci ženám po rozchodu. Naopak kritiku sklidili AdHackers za práci pro Bohemia Chips.

RECENZE: Třetí album Spiders "Killer Machine" je neobyčejně obyčejná deska

19.dubna » musicserver.cz
Kapela s názvem Spiders? Album "Killer Machine"? A ten zašlej přebal nahrávky? Ne, nejedná se o reedici elpíčka jedné ze zapadlých sedmdesátkových kapel (byť jedna taková v Liverpoolu existovala), ale o novinku švédské rockové party, která rozhodně sto...

© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes