deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7 položek/týden

Nedáte dopustit na česnek a rádi grilujete? Z této informace budete doslova nadšeni

9:21
Léčivá moc česneku byl známa už ve starověku.Využijte ji i vy a zbavte se neduhů, jež trápí váš organizmus.

Nejlepší kardio pro seniory. Takto rozhýbete své kosti i vy

22.března
Zdravý pohyb je nezbytný v každém věku.Když se člověk nehýbe, ubývá mu svalová hmota a s ní odchází i výdrž a vytrvalost.

Dlouho byl považován pouze za okrasu. Přitom patří mezi nejvýživnější rostliny na světě

21.března
Rakytník řešetlákový byl dlouho považován jen za okrasnou rostlinu.Ale jestli ho na vaší zahradě pěstujete, ani možná netušíte, jaký poklad doma skrýváte.

Trápí vás vysoký krevní tlak? Sáhněte po čokoládě

20.března
Vědci potvrdili, že hořká čokoláda příznivě ovlivňuje vysoký krevní tlak.Ve spolupráci s lékaři se shodli na tom, že zlepšuje rozpoznávací schopnosti u starých lidí, vylepšuje pohybové funkce u pacientů s onemocněním periferních cév a má blahodárný vliv na lidi se srdečně-cévními obtížemi..

Černé listině potravin kraluje tento výrobek

19.března
Palmový olej je v kulinářství je mimořádně oblíbený, protože je levný a ve výrobě nahrazuje dražší suroviny.Palmový olej ale v současné době kraluje na černé listině potravin.

Jak správně připravit rýži, aby obsahovala minimum škodlivých látek

18.března
Za všechno může průmysl.V důsledku průmyslové výroby se zplodiny s obsahem arsenu dostávají až do atmosféry, odkud se v podobě dešťové vody dostanou do půdy.

Grepy: Kdy byste se měli těmto citrusům raději vyhnout?

17.března
Pokud si každé ráno dopřáváte čerstvý grapefruit, či grapefruitový džus nadopujete své tělo energií, ale pozor.Grepy jsou sice plné vitamínů a prospěšných látek, ale jsou i případy, kdy byste se jim měli raději vyhnout..

Tipy na vlhčené přírodní ubrousky bez nebezpečných chemikálií

16.března
Očekáváte od vlhčených ubrousků perfektní odlíčení, žádné chemikálie a pouze přírodní látky? Připravte si je doma.Domácí vlhčené ubrousky vám navíc ušetří plno peněz..

Další důvod, proč se hluboce sklonit před léčivým česnekem

15.března
Putují u vás slupky z česneku rovnou do koše? Chyba.Po přečtení následujících řádek možná vyhazování slupek bude ve vaší domácnosti minulostí.

Co se děje s vaším tělem při nadměrném cvičení? Tohle určitě sledujte

14.března
Pohyb je pro tělo velmi důležitý, ale jak se říká, všeho moc škodí a platí to i při tréninku.Když to přeženeme s cvičením a nedáme tělu dostatečný čas na odpočinek a rekonvalescenci, hrozí, že si vážně ublížíme..
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes