deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7 položek/týden

Proč je důležité namáčet ořechy? Přesvědčte se sami

12:33
Je vědecky dokázáno, že hrst ořechů či semen denně má na lidský organismus pozitivní účinky.Ořechy a semena jsou skvělá, obsahují zdravé tuky, vlákninu, minerály, antioxidanty a jiné zdraví prospěšné látky..

Co všechno ovlivňuje počet sexuálních partnerek u mužů? Statistika hovoří jasně

17.prosince
Tvar a výška postavy ovlivňují to, kolik sexuálních partnerů člověk za život má.Na ulici potkáte malé muže s mnoha sexuálními partnerkami a vysoké atlety s velmi málo sexuálními zkušenostmi.

Vloudila se do vaší ložnice nuda? Mohou za to tyto zdánlivé drobnosti

16.prosince
Pod peřinou máte pěkného divočáka se sexy tělem, který nezapomíná na předehru trvající deset minut a vždy vás přivede do extáze nějakou nevšední technikou.Milujete se dva až třikrát týdně a postel se vždy otřásá v základech.

Bolí vás často hlava? Na vině může být zdánlivá drobnost

15.prosince
S výjimkou masa, ryb a několika druhů mořských živočichů, téměř všechny potraviny mají určité množství sacharidů.Pokud máte pocit, že vás bolí hlava po příjmu sacharidů, může to být náznak, že máte vysokou hladinu cukru v krvi..

Dostal vás předvánoční stres? Poradíme vám, jak být v naprosté pohodě a sršet dobrou náladou

14.prosince
Pro někoho jsou Vánoce svátky klidu, nemalou skupinu lidí pronásleduje stres a shon.Proto jsme pro vás připravili přehled potravin, které vám pomohou vánoční šílenství zvládnout ve zdraví a s úsměvem na rtech..

Vyhazujete slupky od mandarinek? Děláte chybu. Podívejte, jak je můžete senzačně využít

13.prosince
Vůně mandarinek patří neodmyslitelně k Vánocům.A jestli už i u vás doma nastal maraton loupání, měli byste vědět, že slupky od mandarinek do koše nepatří.

Kdo říká, že je vepřové sádlo nezdravé? Mrkněte na pár faktů

12.prosince
Vyznavačů zdravého životního stylu neustále přibývá.Každý druhý sleduje, co je a co není vhodné jíst.

Největší chyby při konzumaci brokolice. Čemu byste se měli určitě vyhnout?

11.prosince
Možná jste to ani netušili, ale ten, kdo odmítá konzumaci brokolice, se ochuzuje o úžasnou zeleninu, která obsahuje množství potřebných látek pro naše tělo.Je nejvyšší čas to změnit.

Kyberchondrie: Koho nejvíce ohrožuje?

10.prosince
Dokonalé zdraví je mýtus, každý si na webu může najít svou nemoc.Nazývá se to kyberchondrie a odborníci tímto pojmem označují nevídaný nárůst zájmu o příznaky nemocí, založený na hledání odkazů a odborné literatury na webových stránkách..

Nejvíce kontaminované ovoce a zelenina. Jak správně zlikvidovat škodlivé látky?

9.prosince
Ovoce a zelenina jsou velmi důležité pro zdraví našeho organismu.Mnoho lidí však podceňuje techniku jejich mytí, a mytí tak ztrácí na významu..
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes