deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7 položek/týden

Trenky, slipy nebo boxerky? Klasika nebo nuda?

27.února
Je jasné, že při výběru spodního prádla myslí muži především na pohodlí. Nic je nesmí škrtit, tlačit a podobně.

Zkuste jednoduché cvičení proti vráskám! Budete překvapeni jeho účinkem

26.února
Mít vrásky? Nemusíte! A dokonce vás to ani nebude nic stát. Máme pro vás totiž jednoduché, ale fungující cviky, které vás jich zbaví.

Základní omyly a mýty o saunování! Jak je to správně?

25.února
O saunách bylo napsáno již poměrně mnoho, přesto mezi lidmi panují různé mýty a omyly ať již uváděné prodejci z reklamních důvodů, nebo pocházející z nedostatečné informovanosti. 5 základních omylů saunování Po saunování se snadněji nastydnu.

Velký zázrak v malém semínku! Je neuvěřitelné, jak to funguje

24.února
Semínka chia jsou drobná semínka šalvěje hispánské (Salvia hispanica), která roste v některých zemích Jižní a Střední Ameriky. Tato semínka se řadí k tradičním potravinám již po dlouhé generace v zemích, kde se pěstují již přes 4 000 let.

Dusí vás stres? Poradíme vám, jak se ho během pár minut zbavit!

23.února
Problémy v práci či v osobním životě mohou přinášet velké množství stresu, které nepříznivě působí na naši psychickou i fyzickou stránku. Zde máte pár triků, jak se stresem zatočit! Zatočte s nepořádkem Obklopovat se hromadou věcí a nepořádkem přispívá ke zvyšování stresu.

Vytvořte ze starých riflí módní kousek!

22.února
Džíny jsou vždycky trefa do černého. Hodí se téměř kamkoli a hlavně jsou sexy, není tedy divu, že je má v šatníku většina z nás.

Je čas na jarní úklid šatníku!

21.února
Ač se zdá, že je šatna příliš drahý komfort, opak je pravdou! Taková šatna vás totiž vyjde na mnohem méně peněz než nákup vestavěných skříní. Můžete si jí totiž vybavit regály, zásuvkami i závěsnými kombinacemi, které jsou celkově levnější než skříně.

Tato dieta se stala hitem! Ale pozor! Pokud ji držíte, čeká vás nepříjemné překvapení!

20.února
Stále populárnější paleo dieta je prezentována jako způsob, kterým se dají shodit přebytečné kilogramy a navíc prý nemá negativní vliv na takové nemoci, jako je třeba cukrovka. Tým vědců z Melbournské univerzity vedený expertem na diabetes Sofem Andrikopulosem hodlal ověřit, zda paleo dieta může být prospěšná pro pacienty s cukrovkou nebo prediabetes.

Jaro se blíží a s ním spojená jarní očista organismu

19.února
V průběhu podzimu a zimy je naše tělo vystaveno různým nežádoucím vlivům. Chladnému počasí, studenému větru, vlhku, změnám teploty při přecházení zvenku do vytopených místností a podobně.

Toto se stane s vaším tělem, když ráno vypijete vodu hned potom, co se vzbudíte

18.února
Píti vody hned po probuzení totiž dokáže jak léčit, tak i předejít několik nemocí. Pár z nich si tu vyjmenujeme: bolesti hlavy, problémy se srdcem, obezita, zvracení, cukrovka, zácpa, epilepsie a mnoho dalších problémů.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes