deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7 položek/týden

Seznámení online je stále využívanější

15:08
Pokud se vám nedaří nikoho najít, může to být způsobeno i tím, že jednoduše hledáte na těch špatných místech. Kdo hledá

Nedaří se vám najít práci? Možná děláte někde chybu

6:50
Pokud se jim chcete vyvarovat, sepsali jsme pro vás alespoň některé z nich: Nemáte dobře upravený životopis Můžete mít klidně třicet let praxe v oboru nebo pět jazykových certifikátů, ale s neprofesionálně působícím "sívíčkem" moc nezabodujete. Životopis má být stručný a strukturovaný.

Vyrobte si doma zdravé a chutné mandlové mléko

23.dubna
Mandlové mléko dobře neutralizuje vnitřní prostředí a současně dodá tělu cenné minerály, především vápník, draslík, fosfor a hořčík. Mandle samotné jsou pro tělo přínosem, ale pro mnoho lidí jsou těžko stravitelné.

Naplňte svůj sen o neviditelných plombách a bezbolestném zubním ošetření

23.dubna
Zubní kaz však bohužel nemíjí ani ty, kteří se o ústní dutinu dobře starají. V takovém případě je nutné navštívit zubaře, což není zrovna populární.

Tři základní bylinky, které by neměly chybět ve vaší kuchyni

22.dubna
Které tři bylinky by nikdy neměly chybět ve vaší kuchyni? Meduňka Meduňka je mrazuvzdorná, můžete ji na záhonech pěstovat jako trvalku. Po pěti letech je dobré trsy rozdělit a zmladit tak porost.

Těhotným chybí vitamín D. Jeho nedostatek znamená špatnou startovací pozici pro budoucí zdraví miminka

21.dubna
Závislost na matce Ve třetím trimestru začíná totiž osifikace, což není nic jiného než „zavápňování“ kostí plodu. Je-li vitamínu D v těle matky málo, dojde k vyplavování vápníku z jejich kostí pro potřeby miminka.

Víte, jak využít pampelišky v kuchyni?

20.dubna
Je tahle rostlina opravdu lékařská a můžete její účinky nějak využít? Poradíme vám, jak ji celou zužitkovat. Hlavní účinné látky Mezi hlavní účinné látky pampelišky patří vitamíny A, B, C, D, cholin, minerály a seskviterpenické laktony.

Pět pochybení rodičů při nákupu dětských bot

18.dubna
Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších a často také neuvědomělých chyb, kterých se dopouštějí rodiče při nákupu dětských bot. Hlavně ať je bota krásná Mnoho z nás dá především na estetický dojem.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes