deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://zpravy.denikplus.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

7 položek/týden

Policie může stíhat Babiše a Faltýnka. Šéf ANO svým vyjádřením vyvolal mezi politiky velkou bouři odporu

4:43
Policie požadovala vydání Babiše a Faltýnka v souvislosti s podezřením na podvod při čerpání 50milionové dotace na Čapí hnízdo. Mandátový a imunitní výbor poslancům vydání doporučil, podle něj nemá kauza politický rozměr.

Češi se pokusili obrat pojišťovny o více než miliardu korun

19.ledna
Nelichotivé informace vyplynuly z ankety ČTK mezi největšími tuzemskými pojišťovnami. V loňském roce odhalili detektivové České pojišťovny pojistné podvody za 397 milionů korun.

Podle průzkumu jsou Drahošovy šance na poražení Zemana vysoké

18.ledna
Přibližně tři čtvrtiny voličů většiny nepostupujících kandidátů na prezidenta by ve druhém kole volby daly hlas Jiřímu Drahošovi. Vyplynulo to z průzkumu agentur STEM/MARK a Median pro Institut pro Demokracii 21.

Vláda hnutí ANO podá demisi. Politici se do Babiše zostra pustili

17.ledna
Debata před samotným hlasováním trvala jen hodinu a půl. Výsledek vlády Andreje Babiše je nejhorším v historii hlasování o důvěře.

Prsatá aktivistka byla za útok na Zemana vyhoštěna z Česka

16.ledna
Aktivistka hnutí Femen u soudu uvedla, že se cítí být nevinná. Českou republiku musí opustit do tří dnů od vynesení rozsudku.

Šokující zjištění! České pohřební služby ignorují zákony

15.ledna
Česká obchodní inspekce pravidelně monitoruje dodržování zákonných povinností v pohřebních službách. Výsledky kontrol za poslední čtyři roky ukazují, že přibližně každá druhá provozovna porušuje právní předpisy.

Volby ovládl Zeman, Topolánek zažil debakl

14.ledna
K prezidentským volbám přišlo 61,92 procenta voličů. Zemanovi dalo hlas 38,56 procenta lidí, Drahoš získal důvěru od 26,6 procenta voličů.

Začne platit nová evropská směrnice, která se dotkne každého z nás

12.ledna
Umožní lidem mít lepší přehled o jejich financích, protože banky budou muset zpřístupnit účty jiným finančním institucím. To však bude zavedeno postupně během osmnáctiměsíčního přechodného období.

Největší chyba prezidentských kandidátů

11.ledna
Přímé sliby voličům dávají jen v některých bodech. Častým společným tématem je odmítání kvót a nekontrolované migrace, ochrana společných evropských hranic a důraz na národní zájmy.

Kdo zvedne ruku pro Babišovu vládu?

10.ledna
V úterý doporučil i výkonný výbor KSČM poslancům strany aktivně hlasovat proti. Komunisté rozhodnutí odůvodnili výhradami k programovému prohlášení i k přístupu některých ministrů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes