Šíp

Popis:

Top zprávy - Šíp (denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

5,8 položek/den

NÁDHERNÁ A NENASYTNÁ: Slavná sportovní moderátorka se pořád musí hladit v klínu!

20:23
V Americe patří Charissa Thompson k nejslavnějším moderátorkám, co se věnují sportu. Aby také ne… Je krásná, chytrá, a také miluje sex! To sice na obrazovkách neukazuje, ale na fotkách ze soukromí, kterými momentálně hackeři plní internet, je patrné, že se neobejde beze dne, kde se hladí „tam dole“.

Camilla Parker-Bowles chystá krutou pomstu ze SMRTELNÉ POSTELE!

18:39
Manželka prince Charlese hodlá prodat svůj životní příběh do televize. A hodlá prozradit úplně vše, co se děje za zavřenými dveřmi Buckinghamského paláce. Jde o pomstu manželovi, který jí nechce pomoct s léčbou rakoviny!

Celebrity zblízka: Vrásky, rozšířené póry, knírky, akné, nepovedený make-up...

18:05
Podívejte se na unikátní set fotografií celebrit! Jde o snímky, které zcela realisticky ukazují obličeje známých krásek se všemi jejich vadami a nedokonalostmi. A že jich mají!

Drsný herec Stanislav Majer má KRUTÉ TAJEMSTVÍ: Kdo mu vyrval srdce z těla?

13:26
Charismatický herec Stanislav Majer na první pohled vypadá jako muž, který má všechno na háku. Celým životem proplouvá, aby si někoho vlastně připustil pořádně k tělu, má střídat jednu fanynku za druhou, užívá si bohémského života, ale přeci jen má nějaké kostlivce ve skříni, které mu nedávají spát. Takové trauma by nepřál nikomu!

Moderátorka INNA PUHAJKOVÁ má z ostudy kabát. Jakou si vysloužila přezdívku?

11:05
Modelce, moderátorce a expartnerce Jardy Jágra se trapasy většinou vyhýbají. Platí za krásku první třídy a skutečnou dámu. Jenomže to, co se seběhlo v minulém týdnu, je zkrátka trapas. A moderátorka si za to navíc může zcela sama! Co se stalo? Mrkněte do článku.

Krásná herečka Tereza Kostková RISKUJE ŽIVOT! Vrhá se do nebezpečí kvůli LÁSCE?

9:21
Krásná herečka Tereza Kostková si v minulých letech neprošla zrovna tím nejlepším obdobím. Rozvedla se, vzdala se svého snu mít druhé dítě a smířila se s tím, že asi nikdy nebude bydlet v milované Francii. Vypadalo to, že je se svým osudem naprosto smířená. Proč proboha ale tak zbytečně riskuje život, když tady má milovaného syna Toníka?

ŠOKUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ herce Oldřicha Vlacha: CHTĚL SE ZABÍT!

7:39
Známý herec Oldřich Vlach, který díky svým rolím dokázal vykouzlit úsměv u tisíce lidí, se utápěl v pořádných depresích! I když se před kamerou smál, tak mu bylo velmi ouvej a nevěděl kudy kam. Bylo mu až tak mizerně, že pomýšlel na sebevraždu, aby jeho utrpení bylo konečně pryč. Nechtělo se mu žít…

Sexbomba z Playboye úřadovala: Div, že jí její ŠESTKY NEVYPADLY!

21.ledna
Takhle to dopadne, když si sexy hvězda rozhodne připomenout své bývalé zaměstnání. Kráska z Playboye zářila na červeném koberci a její gigantické poprsí jí málem vypadlo z výstřihu!

Také Slováci mají na co koukat… Sexy moderátorka VRAŽDILA VÝSTŘIHEM!

21.ledna
Zdá se, že nejjednodušší recept na slávu funguje napříč celou zeměkoulí. Stačí velká prsa, hluboký výstřih a žena je královnou večera. V USA, v Česku i na Slovensku…

Když hlídá máma a když hlídá táta: Příklady, které vykouzlí úsměv na tváři

21.ledna
Tohle prostě musíte vidět! Podívejte se, jak to vypadá, když se vlastnímu potomkovi věnuje maminka a naopak, jak to vypadá, když ho dostane do ruky tatínek. Občas je to rozdíl přímo propastný!

Wow! Modelku focení plavek tak rozpálilo, že odhodila VRCHNÍ DÍL!

20.ledna
Milovníci blondýnek, a vůbec vyznavači ženské krásy, něčeho se podržte. Nádherná americká modelka se totiž rozdováděla ve vlnách a skončilo to hodně sexy striptýzem!

Zešílela? Slavná modelka chodila v tričku odhalujícím BRADAVKY i PIERCING!

20.ledna
Nad některými výstřelky celebrit zůstává opravdu rozum stát. Jedna ze světových modelek, jež je aktuálně hodně v kurzu, oblékla průsvitné tričko a pod ním pochopitelně neměla podprsenku…

Vzrušující královna Instagramu a její HRÁTKY S NAHÝM KLÍNEM!

19.ledna
Modelka Emma Hernan je jednou z krásek oblíbených populárním časopisem Sports Illustrated, ve kterém pravidelně předvádí své nadupané vnady zakryté jen miniaturními plavkami. Stejně tak se prezentuje i na sociální síti, kde ji sleduje téměř milion lidí. A všichni její příznivci napjatě čekali, kdy sexy Emmě konečně něco vykoukne. Teď se dočkali, protože modelka se stala další obětí hackerských ...

Neuvěřitelné umění ulice aneb Tohle byste také chtěli potkávat cestou do práce!

19.ledna
Tak tohle je bomba! Zpříjemněte si ráno fotografiemi úžasných děl, která ale jejich tvůrci nevystavují ve slovutných galeriích, naopak se spokojili s prostou ulicí. Díky tomu ale můžeme všichni vidět neuvěřitelné výtvory, nad kterými zůstává nejeden zírat s otevřenou pusou…

ANIČKA SLOVÁČKOVÁ udělala SOBECKÉ rozhodnutí a konečně je ŠŤASTNÁ

19.ledna
Málokterý rozchod se v médiích probírá tolik, jako ten Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Každý má již dlouho jiného partnera, ale na co delší dobu trochu zapomínali, jsou jejich děti. Starší Felix má vlastní rodinu, takže jeho se rozchod rodičů asi nedotkl tak moc jako mladší Aničky. Ta se teď ale rozhodla jít svou cestou.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes