Blesk.cz

Popis:

Blesk.cz

URL:

http://www.blesk.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

8,4 položek/týden

Malinové LG V30 ukazoval výrobce jen za sklem. Nová barva vypadá zajímavě

15:13
Jednou z mála ryze mobilních novinek LG na veletrhu CES 2018 byl smartphone V30 v nové barevné variantě, kterou výrobce nazval poněkud poeticky „malinová růžová“. Na stánku jsme si ji mohli prohlédnout, ale bohužel pouze zakrytou ve skleněné vitríně.

Posedlost barevnými diodami nezná hranic. Vertagear má podsvícenou židli s Wi-Fi

18.ledna
Zvykli jsme si na podsvícené skříně a Ambilight za monitorem může být dokonce užitečné. Ale postupné rozšiřování RGB LED podsvícení do všech možných kusů vybavení už je často bizarní. Třeba v případě židle Vertagear PL4500.

HTC vylepšuje virtuální realitu. Brýle Vive Pro mají o 78 % vyšší rozlišení

17.ledna
Ve smartphonech se HTC v posledních letech prodejně příliš nedaří, ale úspěchy zaznamenává tchajwanská společnost v oblasti virtuální reality (VR). Důkazem je uvedení nové vylepšené verze VR headsetu HTC Vive Pro na veletrhu CES v Las Vegas.

Růžová koule se rve v aréně. Recenze Kirby Battle Royale

15.ledna
Kdo by neznal jedlíka Kirbyho?! Růžová koule, která pozřením svých nepřátel získává jejich schopnosti, patří k nejslavnějším postavám Nintenda. Poslední Kirbyho dobrodružství však není hopsačka, jak jsme zvyklí. Jde o multiplayerovou mlátičku. Nejvíc si Kirby Battle Royale užijete na domácích party.

Facebook s Příběhy nedá pokoj. Z Instagramu je brzy nasdílíte i na WhatsApp

14.ledna
Není to tak dlouho, co Facebook s velkou slávou přidal klon Snapchat Stories do každé své aplikace a už v té době bylo s podivem, že se jednalo o zcela separátní služby. S ohledem ale na úspěch jen jedné z nich, Instagram Stories, dochází k postupnému slučování a nově Facebook testuje sdílení Stories na WhatsApp.

Zatím nejhezčí Alcatel se ukazuje. „Pětka“ bude mít tři strany displeje bez rámečků

13.ledna
Novinky pro rok 2018 připravuje také značka čínského koncernu TCL – Alcatel. Kromě toho, že letos přejde na nový systém značení, poprvé také představí model s bezrámečkovým designem.

Spotify už má 70 milionů předplatitelů a míří na burzu

12.ledna
Hudební služba Spotify letos konečně zamíří na burzu (o tomto kroku se ostatně spekulovalo po celý rok 2017), přičemž loňské odhady ji cenily na částku okolo 20 miliard dolarů.

Need for Speed: Payback recenze – Lehce nadprůměrné závody nehodné odkazu série

11.ledna
Závodní série Need for Speed patří k legendám světa videoher. Původní díly udávaly směr, kterým se virtuální závody ubíraly. V posledních letech už ale sérii docházel benzín a rozhodně se nedalo říct, že by jela na plný plyn. Ani nejnovější díl Need for Speed: Payback není kdovíjakým závodním špektáklem, ale o vyložený propadák nejde. Fandům arkádové jízdy se ale může zavděčit.

Zařízne LG vlajkovou řadu G? Nástupce loňské G6 má mít jiné značení

11.ledna
Výrobce smartphonů čeká v letošním roce přepracování strategie na značení jejich produktů. Souvisí to se změnou designu telefonů, které mají nově minimalizované rámečky a mohou tak při stejné ploše displeje nabídnout kompaktnější rozměry. Nejčastější délka úhlopříčky panelu u vlajkových modelů se ustálila někde mezi 5,5 až 6 palci.

Samsung má reproduktor, který budete nosit kolem krku. A další podivnosti

10.ledna
Každý rok je zvykem, že inkubátor Samsungu C-Lab představí podivné technologie na hraně využitelnosti. I letos jich má přichystaných několik a dopodrobně je představí na nadcházejícím veletrhu CES 2018. Nejzajímavější je asi řada reproduktorů S-Ray, jeden z nich je totiž určený k nošení kolem krku.

Samsung připravuje Chrome OS tablet s výkonným čipsetem a slušným foťákem

9.ledna
Samsung podle spekulací připravuje tablet, který poběží na ChromeOS. Tablet bude ve stylu Microsoft Surface, půjde magneticky přichytit ke klávesnici a nebo používat samostatně.

Nová generace hodinek Apple Watch dostane EKG – přesnější měření srdce

8.ledna
Současná generace chytrých hodinek Apple Watch, stejně jako celá řada fitness náramků a konkurenčních hodinek, měří srdeční tep optickou metodou.

Některé americké Samsungy Galaxy Note 8 nejde při 0% baterii znovu dobít

7.ledna
Samsung Galaxy Note 8 má v USA problémy s bateriemi. Nejedná se však o tak závažné obtíže, jako u problematického Galaxy Note 7. Americká pobočka registruje několik případů, kdy uživatelé nemohli znovu dobít Note 8, pokud jeho baterie klesla na 0 procent, resp. pokud došlo k samovolnému vypnutí telefonu důsledkem vybité baterie.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes