iHNed.cz

Popis:

Digiweb.iHNed.cz

URL:

http://tech.ihned.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

7,7 položek/týden

Nintendo pro Switch chystá sadu kartonových hraček, které fungují jako netradiční ovladače

0:48
Nová sada produktů Nintendo Labo spojuje videohry a ruční práce, ze Switche udělá i rybářské náčiní. V dubnu se začnou prodávat první dvě sady, jedna se promění v robota, druhá nabízí hned pět variant. Ceny budou podobné jako u klasických videoher, kromě kartónu jsou i hry, které výrobky oživí.

Archos Diamond Omega je nový soupeř pro Galaxy S8 nebo Mate 10 Pro, stojí jen 13 tisíc korun

17.ledna
Telefon francouzské značky má špičkovou výbavu s 8 GB RAM a procesorem Snapdragon 835. Omega je svižná a překvapivě dobře fotí čtveřicí objektivů, má i moderní „protažený“ displej. Za telefonem reálně stojí čínské ZTE, jde o upravený nejvyšší model Nubia Z17s.

Google stojí za výpadky wi-fi sítí, Chromecast a další zařízení "útočí" na routery zevnitř

16.ledna
Špatně nastavené chování Chromecastu a dalších zařízení způsobuje zahlcení domácích sítí. První výrobci síťových prvků vydali záplaty, Google opravu svých produktů teprve chystá. Mezi postižené patří routery značek Asus, Linksys, Netgear, TP-Link i Synology.

T-Mobile na Stripu ukazuje, jak prodávat mobilní služby a starat se o zákazníky. Nechybí ani bar.

16.ledna
Americký operátor postavil v Las Vegas nový moderní obchod, který může sloužit za vzor konkurenci i českým operátorům. Prostor ve stylu nočního podniku se obejde bez pokladen, místo toho nabízí zábavu i zdravý bar.

To nejlepší z veletrhu CES 2018: Vedle Googlu bodoval počítač za 6 tisíc korun nebo robot za miliardu

15.ledna
Právě skončil veletrh spotřební elektroniky CES. Samsung, LG nebo Sony ukazovali působivou budoucnost televizí, Češi předvedli chytrou bezpečnostní kameru a my jsme si zahráli ping-pong s neuvěřitelným robotem.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes