Dolekop.com

Popis:

server o downhillu a freeride na horských kolech

URL:

http://www.dolekop.com

Katalog:

Sport → Cyklistika

Publikuje:

9,8 položek/týden

Czech Downtown Series povede přes 5 měst a udeří i v Praze

5:16
Seriál městských závodů na kolech se pomalu, ale jistě rozjíždí. Stejně jako v minulém roce je v plánu pět zastávek. Novinkou jsou dvě nová města a kompaktnost spolupráce všech organizátorů. Nový je také název - Czech Downtown Series.

Novinka: Quai přichází s unikátními karbonovými ráfky a výplety

5:16
Za exotickým názvem se skrývají neméně exotické ráfky, potažmo zapletená kola. Na český trail až enduro trh vstupuje nový hráč, firma Quai. Ráfky unikátní a okamžitě rozpoznatelné díky svému vzhledu - specifickému profilování ráfku BOX SECTION.

Video: Cannondale Kur Enduro - Milan Myšík a spol. pojedou na Cannondale

18:49
Myšák, Vanik a zbytek týmu GT KUR sport team mění náčiní. V roce 2018 je budeme vídat na kolech značky Cannondale. Více o tom ve videu.

Giant Factory Off-Road Team odhalil týmová kola

18.března
Máme tu pro vás nové závodní stroje členů týmu Giant Factory Off-Road Team! Jak už bylo oznámeno dříve, hlavní změnou v materiálním vybavení je pružení od DVO Suspension, novinkou je také řazení a brzdy Shimano nebo Maxxis pláště.

Gear & Beer - Ghost SL AMR 6.9 LC

16.března
Další představení toho, co právě máme na doleKOPCOM v testu - Ghost SL AMR 6.9 LC. Berte to jen jako ochutnávku k testu, který vyjde na doleKOP.COM.

Pozvánka: zlepši si svou techniku s d:key - poprvé v roce 2018

15.března
S novou sezónou jsou zde nově i kurzy správné techniky jízdy na kole, v loňském roce jsme se zaměřili především na začátečníky. Letos v těchto kurzech budeme pokračovat, ale rozšíříme je i pro pokročilejší jezdce a jezdkyně. Nicméně, první dva jarní kurzy budou opět pro ty, kteří si technikou jízdy na MTB nejsou zcela jisti.

Video: ZEVL NIGHT RIDE

14.března
Je to sice už skoro rok, kdy se v Rapoparku jel ZEVL NIGHT RIDE, ale proč si nepřipomenout atmosféru super lokální akce. Bude se Night Ride opakovat? Snad ano.

Test: SKS Airbuster - nezbytný doplněk každého enduro závodníka

14.března
Defekt je vždy chyba jezdce, tak praví známé pravidlo. Nicméně chybovat je lidské a občas se prostě defektu nevyhneš, nejhorší je defekt při závodní jízdě. Co dělat? Pokud řešíš čas a volíš opravu defektu, pak je nutnost mít CO2 bombičku, kterou plášť nafoukneš bleskurychle. Přesně takový je i SKS Airbuster, prostě nezbytný doplněk každého enduro závodníka.

Video: evoluce sjezdu (1990-2018)

13.března
Sleduj jak probíhala evoluce závodního sjezdování od jeho dřevních dob až po současnost, to vše v necelých čtyřech a půl minutách.

Video: Matěj Charvát - Sunday ride - Season is comming

13.března
Sezóna se nezadržitelně blíží, sníh taje a už nám jaro dalo na zkoušku trošku solární energie. Neděle byla opravdu nádherná a já jsem mohl vzít do ruky komplet výbavu - bike, kamery, kámoše a vyrazit do lesa. Na celej den bez rizika umrznutí.

Test: Devinci Troy Carbon GX nabízí skvělou zábavu

13.března
Devinci je v české kotlině značkou poměrně raritní, nepříliš rozšířenou, ale když už je v ČR dovozce, firma Protocycles, byl by hřích tato kola nevyzkoušet. Slovo dalo slovo a v únoru přijíždí do Brna Vít Kučera aka Indoš a přiváží mi testovačku modelu Troy.

Prestižní americké komponenty DEITY nově na českém trhu

12.března
Od letošního roku se na českém i slovenském trhu objevila nově značka DEITY! Zastoupení této prestižní americké firmy, která se zabývá výrobou velmi kvalitních komponentů, získal FDF Bike Shop v čele s Kamilem Tatarkovičem. A je z čeho vybírat, podívej se na pár tipů. /* Obchodní sdělení */

Video: Michal Prokop - Waiting For The Spring

12.března
Zima už se blíží ke konci a všichni se těší na rychlé oteplování. Podívej se, jak Michal Prokop vítá jaro na novém pevňáku Ghost Asket.

Test: sluneční brýle Scott Vector LightSensitive - umí rozsvítit i zhasnout

12.března
Scott Vector - sluneční brýle jsou na pomezí sportovních brýlí a brýlí pro běžné denní nošení. Vektory jsou vybavené LightSensitive technologií, která zajistí výborný výhled jak ve tmavém, tak ve slunném prostředí a k tomu i kvalitní ochrana proti zamlžení. Zde je Edovo shrnutí skoro tří měsíční zkušenosti.

Kariéra: Mojekolo Brno - Antik hledá kámoše na pozici prodavač/mechanik

10.března
Honza Antoš, Antik, hledá se kámoše nebo kámošku na pozici prodavač/mechanik do brněnské prodejny Mojekolo.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes