Doma.cz

Popis:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,1 položek/den

HÁDANKA, která vás dostane. Zvládnete napoprvé říct správný výsledek?

1:01
Oblíbenou činností lidí po celém světě jsou hlavolamy na sociálních sítích. Obvykle se jedná o hlavolamy, které jsou určené pro děti a dospělí zuří, že oni se výsledku ne a ne dopátrat.

Nepijete špatnou kávu? Která platí na únavu a jakou pít s bolavým žaludkem?

15:01
Káva dokáže probudit, zrychlit trávení i zahnat špatnou náladu. Nefunguje na vás tak, jak byste si přála? Možná jen pijete špatný typ.

Zapomínáte? Řešte to dřív, než bude pozdě

10:10
Stává se vám, že jdete pro něco do lednice a najednou nevíte proč? Mozek musíme procvičovat jako svaly, jinak nám zakrní a přestane nás poslouchat.

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj táta se ke mně chová jako k cizí!

21.září
"Jmenuji se Eliška a je mi 20 let. Žiji v rodinném domě se svými rodiči a mladší sestrou. Nevím, zda můj příběh bude natolik zajímavý, ale především bych chtěla ostatní čtenářky poprosit o radu," napsala nám naše čtenářka.

Zbavte se 6 nejčastějších módních zlozvyků, kvůli kterým vypadáte starší

20.září
Existuje nepřeberné množství pravidel určujících, co byste měli nebo neměli dělat, abyste vypadali mladší. S nástupem podzimu jistě odhazujete lehké letní svršky a na řadu přichází huňaté svetry a kabáty. Právě teď nastal ten pravý čas, kdy byste mohli souběžně s obměnou šatníku provést i další změnu – zbavit se módních zlozvyků, které vám přidávají na věku.

Nemůžete otěhotnět? Tyto DVĚ ČASTÉ PŘÍČINY můžete změnit vy sama

20.září
Lidé rodičovství kvůli svému životnímu stylu odkládají, a pak se řada z nich potýká s následky vyššího věku. Pokud k tomu přiřadí stres a sedavé zaměstnání, problém je na světě. Odborníci dnes neváhají zařadit neplodnost vedle civilizačních chorob, jako je obezita, syndrom vyhoření, cukrovka, alergie či chronický únavový syndrom.

Partner u porodu – ano nebo ne: Jak poznat, co je dobré zrovna pro vás?

20.září
V dnešní době je téměř automaticky předpokládáno, že by muž měl být u porodu. Považuje se to za projev lásky vůči jeho ženě a někdy téměř za povinnost. Zároveň však mnoho odborníků varuje před přítomností mužů v tomto velice intimním ženském poli. Jak poznat, co je dobré zrovna pro vás?

Jak vyjít s DŮCHODEM?

20.září
Celý život dřeme a těšíme se na to, až si odpočineme v důchodu. Realita je často bohužel jiná, a tak místo pohodového stáří, zažíváme finanční trable. Jde vůbec vyjít s důchodem? A co můžeme udělat pro to, abychom si penzi užili a zároveň nikomu nedlužili?

Nechcete přeplácet za topení? 5 triků, které musíte udělat s vaším radiátorem

19.září
Prázdniny utekly jako voda a s nimi i teplé letní dny, kdy jsme si užívali do sytosti sluníčka. S přicházejícím podzimem musíme obměnit nejen svůj šatník, ale především bychom se měli zaměřit na náš domov a zajistit, aby nám zbytečně neunikalo teplo. Stačí jen pár dobrých tipů, jak minimalizovat tepelné ztráty, a můžete svůj účet za vytápění snížit více než o polovinu.

Devadesátá léta jsou zpět! Inspirujte se módou CARRIE BRADSHAW

19.září
Každá ze čtyř hrdinek seriálu Sexu ve městě je originál. Každá je jiná, každá má jiný osud, každá má trošku jiný styl. Ano, nejenom milostné vztahy, ale i móda a styl jsou hlavními tématy. Jelikož se nám móda opět vrací do devadesátek, inspirujte se těmi nejlepšími outfity oblíbených postav.

Kouzlo staré lásky aneb Pro koho se Věrka z Ulice má rozhodnout?

19.září
Věrka z Ulice měla po operaci srdce dost času přemýšlet nad tím, zda svůj život prožila naplno. Na první pohled by se mohlo zdát, že ano. Má úžasného syna Máru, který jí dělá radost a také věrného manžela Luboše. Jenže Věrka nad svým dosavadním životem pochybuje. Udělala správně, že se rozhodla pro Luboše a Martinovi dala před lety košem?
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes