Doma.cz

Popis:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/den

Víkend ve Vídni: Víc než Sacher dort a vídeňská káva

1:20
Hlavní město Rakouska je ideální k víkendové návštěvě. Nejen, že zažijete neobyčejné dny v ulicích, které jsou protkány historií, ale zároveň je Vídeň takříkajíc za rohem, a tak vám cesta nezabere příliš mnoho času. Ať už ve Vídni strávíte dva dny, nebo třeba celý týden, můžeme vám zaručit, že vás stále bude něčím překvapovat.

Jste stejně vnímaví jako kapitánka Jana Vinická ze seriálu Policie Modrava? Vyzkoušejte své mozkové závity!

0:25
Kapitánka Jana Vinická se po příjezdu na Šumavu rozhodně nenudí. Jeden zajímavý případ střídá druhý a Jana vždy potvrdí, že patří mezi špičkové kriminalisty. Vyzkoušejte si i vy svou detektivní mysl, a zkuste uhodnout tuto zapeklitou hádanku.

Jak připravit svůj domov na LÉTO? Zajímavé doplňky a inspirace pro každou domácnost!

27.května
S přicházejícím létem se snažíme do našeho života, a tím pádem i domova, vnést více barev a sluníčka. Věřte, že díky vhodně zvoleným doplňkům se můžete i v panelákovém bytě cítit jako na francouzské riviéře.

TEST: Bojujete s přepracovaností? Pozor, abyste nedopadli jako Simona z Ulice

26.května
Na Simonu Hložánkovou toho v poslední době bylo opravdu hodně. Koupě kadeřnictví byl sice správný krok, ale bohužel s ním přišlo i nekonečné papírování i starosti navíc, na které Simona nebyla připravená. Pod náporem těchto událostí přišlo zhroucení. Máte k němu také blízko? Vyzkoušejte si náš test, ze kterého zjistíte odpověď.

Rady pro čerstvé maminky: Jak se zbavit těhotenských kil a být zase fit

25.května
Stala jste se nedávno maminkou? Řešíte, jak opět získat zpět svou sebedůvěru? Máme pro vás 5 fitness rad, jak na to.

VÁŠ PŘÍBĚH: Exekuce, blokace účtů a deprese. Vše kvůli nezodpovědnému maželovi!

25.května
„Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh o tom, jak jsem se dostala do patové situace s exekucí, jak jsem pomohla manželovi, ale sama zůstala do dneška takříkajíc v loji,“ napsala nám naše čtenářka, která si přeje zůstat v anonymitě.

Premiérová VÝMĚNA MANŽELEK: Čím více dětí, tím více lásky? Jak se Lenka vypořádá s velkou rodinou?

24.května
V premiérovém díle Výměny manželek se představí dvě protichůdné rodiny. Doktorka Lenka a Rostislav žijí v Opavě a vychovávají maličkou Eleonoru. Tento poklidný život Lenka na deset dní opustí, a zažije pořádný kolotoč v rodině Věry a Petra z Lovosic. Ti vychovávají hned sedm dětí, kterým je od devíti do sedmnácti let.

Klíšťata útočí jen v přírodě? Omyl, útoky ve městech narůstají!

23.května
Nakažená klíšťata jsou i ve městech. V loňském roce onemocnělo klíšťovou encefalitidou 565 lidí, hrozbu není radno podceňovat.

Rozlučka se svobodou v podání Hedviky a Otíka z Ulice! Jak by měl podobný mejdan vypadat?

22.května
Tak konečně! Hedvice Gregorové se pomaličku plní sen o úžasné svatbě s Otou Puklickým. K pořádné veselce samozřejmě patří i rozlučka se svobodou. Někteří snoubenci ji vynechávají, jiní ji plánují stejně podrobně jako samotnou svatbu. V případě Hedviky a Otíka se do příprav zapojí i Mojmír Kalina, který tvrdí, že bez kulturního programu je rozlučka se svobodou ztracená.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes