Doma.cz

Popis:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,4 položek/den

Váleček na oblečení? 9 triků, jak ho použít i jinde

25.února
Pravděpodobně i vy vlastníte tento váleček doma. Je to totiž šikovný pomocník na oblečení, ze kterého dokáže snadno odstranit chlupy i vlasy. Nejspíš ale nevíte, na co všechno se může používat...

SOUTĚŽ o kosmetické dárečky a VIP vstupenky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

24.února
Na pátek a sobotu 10. a 11. března zveme všechny, kdo chtějí poznat i vyzkoušet novinky v kosmetice, účesech i zdobení nehtů, do pražského veletržního areálu v Letňanech. Pro 8 z vás máme VIP vstupenky a kosmetické dárečky.

Emma Drobná a Štěpán Urban společně na jednom pódiu! Co zazpívají?

24.února
Zítřejší díl zábavného pořadu Chart Show se bude věnovat žebříčku těch nejlepších „cover“ verzí. Těšit se mimo jiné můžete třeba i na Emmu Drobnou a Štěpána Urbana.

Líbí se mu holčičí šaty, tak mu je maminka dovoluje. Nemůže tím čtyřletému synovi ublížit?

24.února
Čtyřletý chlapec má od malička tendence se projevovat jako dívka. Jeho matka mu dovoluje nosit ženské šaty. Reakce okolí jsou různé.

Jak na krásné ruce v každém věku?

24.února
I když budete mít vyhlazený obličej a dokonalou figuru, přesto existuje část těla, která váš skutečný věk odhalí. Právě ruce, pokud jim v určitém věku nedopřejete speciální péči, můžou vyzradit více, než je žádoucí. Zabraňte tomu!

Vytrácí se vám ze vztahu láska? Těchto 5 věcí vám zachrání manželství

23.února
Zdravé vztahy jsou v našem životě klíčem ke štěstí. Potřebujeme je, abychom se necítili osamělí a ztracení. Pokud tedy nefungují, může to znamenat, že s námi něco není v pořádku.

8 věcí, které jste možná nevěděly o sexu po porodu!

23.února
O sexu po těhotenství toho potřebujete vědět opravdu hodně. Od informace, že kojení ovlivňuje vlhkost pochvy až po únik mléka při orgasmu. Některá fakta jsou příjemná, některá trochu nepříjemná a některá jsou prostě šílená.

Pokožku v zimě ohrožuje mráz i vytopené místnosti

23.února
Venku máme stále mráz a naše pokožka tím hodně trpí. Jak ji můžeme chránit před nepříznivým počasím a dát jí tu nejlepší péči? Přečtěte si tento článek a dozvíte se víc.

Kůru z citrusů nevyhazujte! Čistí, provoní byt a zažene i škůdce

22.února
Právě zimní období s sebou přináší zvýšenou spotřebu citrusů, které se vyskytují snad v každé domácnosti. Věděli jste ale, že běžně vyhazovaná kůra může pomoci v řadě věcí?

Jak často se sprchovat? Rady vědců vás šokují

22.února
Palčivá otázka, nad kterou se pozastavilo už hodně lidí i odborníků. Ale tentokrát svět dostal konečně uspokojující odpověď.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes