Doma.cz

Popis:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,3 položek/den

TEST: Jste OPIČÍ MÁMA?

1:43
Každá máma chce pro své dítě jenom to nejlepší. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se to s péčí zbytečně přehání. Dítě pak žije v ochranné bublině a velmi těžko se z něho stává dospělý jedinec.

Za doplňky stravy utrácíme stále víc! Které jsou skutečně léčivé?

21.července
Do zdraví je důležité investovat a Češi v tom v porovnání s obyvateli jiných vyspělých zemí nejsou pozadu – věnují zdraví nejen čas, ale i značný podíl svých příjmů. Velká část výdajů připadá také na doplňky stravy.

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem si poradila s NÁSILNÍKEM!

20.července
"Už nějakou dobu nepatřím mezi adolescenty, ale tento příběh se mi stal, když mi bylo něco málo přes dvacet. Třeba zaujme i po těch letech. Protože chlapi jsou pořád stejní...," napsala nám naše čtenářka Šárka.

4 filmové tipy pro navrácení erotiky do vašeho vztahu

19.července
Lehké mrazení v podbřišku, letmé doteky a chvění. Toužíme znovu a znovu prožívat napětí prvních schůzek a nevšedních zážitků. Proto občas rády utíkáme od všední reality k filmovým postavám. Představujete si, jaké by to bylo prožít na vlastní kůži nejžhavější filmové scény?

Ekzém je jen v hlavě: Známe psychické příčiny kožních problémů!

18.července
Atopickým ekzémem trpí mnoho lidí. Někteří se s ním sžili, jiní stále hledají způsob, jak se ho zbavit. Možná vás překvapí, že léčba ekzému by v první řadě měla začít v hlavě. Kůže je s naší psychikou neodmyslitelně spojená, a pokud se něco nelíbí naší duši, pak se to ihned promítne na kůži, a to například formou ekzému.

Prodlužte své OPÁLENÍ na dobu neurčitou! Triky pro dlouhodobě bronzovou pokožku!

17.července
Také se každé léto těšíte na to, až vaše pokožka bude hrát všemi tóny bronzu? Jenže ve finále tomu tak je jenom čtrnáct dnů po návratu z dovolené a zbytek léta už jsme opět bledulky. Vyzkoušejte tyto triky, díky kterým opálení jen tak nezmizí. Naopak vás bude zdobit o několik týdnů déle.

5 rad, které má svým synům dát každá DOBRÁ MÁMA

17.července
Vysvětlit potomkům, co je sex, jak vznikají a přicházejí na svět děti na svět a jak fungují vztahy není jednoduché. Děti jsou zvědavé od té chvíle, co se naučí mluvit a neváhají se ani v tak nízkém věku ptát na tyto věci. Tehdy obvykle přichází teorie o čápech, včeličkách a podobně. Ale ani odborníci nedoporučují své potomky takto balamutit.

ODHALUJME PORNOMÝTY: SEX V PŘEVLEKU! Koho víc vzrušuje? A má kostým vliv na samotný sex?

17.července
Chce váš muž, abyste v sexu střídala role? Jeden den citlivá zdravotní sestřička, jindy přísná paní učitelka a nakonec cudná hospodyňka? Nebo je to u vás doma naopak a raději byste zažila milování s drsným policistou nebo obětavým lékařem, který by vám provedl komplexní prohlídku těla?

Nejvyšší čas promluvit si s dětmi o nástrahách SOCIÁLNÍCH SÍTÍ!

16.července
Asi nemusíme dlouze připomínat, jak dopadla nehoda dvou mladých dívek u Obrnic. Možná právě tato tragédie vyvolala další otázky ohledně sociálních sítí a jejich užívání. Jak zamezit dalším podobným nehodám? Jak děti přinutit k tomu, aby se jejich život neodehrával pouze na sociálních sítích? A stala by se tato tragédie, kdyby neexistoval Facebook? Tak zní nejčastější otázky, které si pokládá vě...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes