Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

30,8 položek/den

The Terror: V čem si tvůrci upravili příběh oproti knize?

22:53
Seriál The Terror vznikl na motivy knihy Dana Simmonse, ale příběh se hned od začátku značně rozchází. Jaké největší rozdíly přinesly první tři díly?

Legion: Fotografie ke kapitole dvanácté

22:19
Legion se tváří jako velmi těžký hlavolam, který je zabalený v krabici, která je zabalená v další bedně a obvázaná dárkovou mašlí. Myšlenka je to vskutku nádherná, ale pro diváka úplná tajemná komnata. Dostaneme v příští epizodě další barevnou krychličku?

Riverdale: Upoutávka k epizodě Prisoners

21:12
Obyvatelé Riverdale se vzpamatovávají z děsivé události na školním muzikálu. Cheryl dává vinu šerifu Kellerovi, a dělá vše proto, aby přišel u svůj úřad. U Cooperů dojde k nebezpečnému střetnutí.

Survivor: Shrnutí epizody The Sea Slug Slugger

20:38
Chcete vědět, co se stalo v deváté epizodě série Ghost Island ? Zajímá vás, jak se dařilo jednotlivým soutěžícím, kdo byl poslán na Ostrov duchů a kdo byl nakonec ze hry vyřazen? Na tyto otázky vám odpoví následující shrnutí.

Famous in Love: Fotky k epizodě Reality Bites Back

20:04
Podívejte se na propagační fotografie k pátému dílu Reality Bites Back . Rainer pořádá charitativní slavnost a ačkoliv očekával, že zde nastane nějaké drama, tak nevěděl, jak značné nakonec bude.

Rise: Fotografie k epizodě This Will God Willing Get Better

20:04
Tracey a Lou provádí osazenstvo řadou zkoušek, které nedopadají příliš dobře. Gwen se kvůli rodinným hádkám vydává na divokou noc venku, Michael se sbližuje s odcizeným kamarádem a Maashous se dozvídá důležitou novinu.

The Blacklist: Fotografie k epizodě Ian Garvey: Conclusion

20:04
Liz využije informace od nečekaného zdroje, aby s Redem zahájila hru o tajemství, která před ní skrývá. Red mezitím zahajuje vlastní plán, jehož cílem je získat pytel se záhadnými kostmi.

Krypton: Nový trailer láká na souboj Brainiaca a Doomsdaye

18:54
V příští epizodě Civil Wars začne Adam varovat před nebezpečím, které představuje příbuzný Lyty. Ten ovšem má v plánu zastavit Brainiaca a je toho názoru, že zlo musí být vymýceno zlem. Proto hodlá probudit Doomsdaye, který jediný by mohl Brainiaca zastavit. Vyjde to?

Avengers: Výskyt Thanose v Avengers 4 je pravděpodobný, ale není potvrzený

18:54
Když se řekne film Avengers 4 , většina fanoušků si představuje, že půjde o finální zúčtování s Thanosem. Jenže to si myslí pouze diváci, studio, Kevin Feige a vlastně i samotní režiséři nikdy neřekli, že se tohoto záporáka v dalším filmu dočkáme. Tak jak to bude?

Gotham: Postřehy: Ra's al Ghul, Tučňák a Butch a rozdělená Liga

18:19
V devatenácté epizodě se na scénu vrátil nejmocnější zločinec Ra's al Ghul a znovu obnovil svou vizi ztrestání Gothamu. O této a dalších důležitých událostech se dočtete v našich postřezích.

Life Sentence: Co nás čeká v 6. - 8. díle?

18:19
Stella a Wes chtějí být k sobě naprosto upřímní, avšak v jejich vztahu nastávají komplikace, když se Wes dozví o doktoru Grantovi. Aiden čelí problémům, které si dle své rodiny musí vyřešit sám. Lizzie a Diego řeší záležitosti týkající se jejich dětí.

Legends of Tomorrow: Marc Guggenheim naznačuje, že se SPOILER a SPOILER vrátí

18:19
Tvůrci před třetí sezónou avizovali, že se tým bude v průběhu řady měnit, a dá se říci, že tento slib dodrželi. Dokonce nás připravovali na to, že s některými postavami se rozloučíme, což de facto také byla pravda. Pár z nich se ovšem v příští řadě nejspíše objeví. Kdo to bude?

The Defenders: Jakých odkazů jsme se dočkali ve druhé sérii Jessicy Jones na ostatní seriály a filmy MCU?

18:18
I když v pokračování seriálu Jessica Jones nedošlo k nějakému propojení s ostatními seriály, tak jsme se alespoň dočkali několika odkazů. Přečtete si, o jaké se jednalo.

New Girl: České titulky k epizodě Tuesday Meeting

18:18
České titulky ke druhé epizodě sedmé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Tuesday Meeting . Epizodu nezapomeňte ohodnotit . Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z webu serialzone.cz.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes