Edna.cz

URL:

http://www.edna.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

23,8 položek/den

Black Lightning: Upoutávka na dnešní epizodu LaWanda: The Book of Hope

10:32
V dnešní epizodě se můžete těšit na Anissu s Jennifer, které se budou vypořádávat s novým zážitkem. Jefferson bude bojovat s rozhodnutím, jestli si má znovu obléct kostým.

The Walking Dead: Druhá polovina osmé řady odstartuje s delší stopáží

9:24
Podobně jako jiné epizody, tak i devátý díl osmé série bude mít delší stopáž. Dle stanice AMC bude mít 82 minut, což po odečtení reklam vychází na cca 58 minut. Název a popis devátého dílu zatím nebyly odhaleny.

Big Little Lies: Nicole Kidman a Alexander Skarsgård získali cenu SAG

7:08
První řada Sedmilhářek bodovala i při udílení cen hereckého sdružení. Nicole Kidman a Alexander Skarsgård po Emmy, Cenách kritiků a Zlatých glóbech získali další prestižní ocenění.

This Is Us: Fotografie k epizodě That'll Be The Day

23:47
Kevin pomáhá Randallovi a Beth s novým projektem. Kate bude mít pro Tobyho radostnou zprávu a Rebecca s Jackem budou uvažovat nad budoucností.

Black Lightning: České titulky k epizodě The Resurrection

23:13
České titulky k první epizodě jsou již hotové. Titulky, které najdete v profilu epizody The Resurrection , pro vás připravili @dffno a @Kubc6a . Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit . Přejeme příjemnou zábavu.

The Alienist: Titulky k epizodě The Boy on the Bridge

22:39
České titulky k prvnímu dílu novinky The Alienist jsou hotové. Připravily je pro vás @Umpalumpa3 , @KevSpa a @Lucifrid . Přejeme příjemnou zábavu a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Beyond: Titulky k epizodě Two Zero One

22:39
Titulky pro vás přeložili @Annie2809 , @MagicBrownie , @matrix17 a @Yoshiko . Epizodu nezapomeňte ohodnotit a probrat ji v diskuzi .

The Adventures of Puss in Boots: Nová série již tento týden

20:57
Šestá řada seriálu The Adventures of Puss in Boots je už skoro tady. Netflix vypustí nové epizody již tento pátek. My se tak můžeme opět těšit na rozličná dobrodružství tohoto charismatického kocoura.

Blindspot: Fotografie k epizodě Technology Wizards

20:23
Jane a Weller utváří partnerství s tajemným mužem z její minulosti, aby našli pohřešovanou osobu, zatímco tým závodí s časem, aby zabránil prodeji zbraní.

Supernatural: Fotografie k epizodě Breakdown

19:14
Již podruhé v této sérii se potkáme s šerifkou Donnou. Tentokrát je to právě ona, kdo potřebuje pomoc, proto neprodleně po únosu své neteře povolá Sama a Deana. Novou epizodu uvidíte již tento pátek.

Shameless: William H. Macy získal cenu SAG

18:40
Představitel lehkovážného otce Franka Gallaghera si může za svou roli připsat další, v pořadí třetí, cenu Screen Actors Guild. Tu získal v kategorii Nejlepší herec v komediálním seriálu tuto neděli v rámci 24. ročníku Screen Actors Guild Awards v Los Angeles.

Vikings: Dočkáme se Rolla v desáté epizodě?

18:05
Už to vypadalo, že se Rolla konečně dočkáme, ale nakonec o něm padla pouze zmínka. Dočkáme se ho tedy v desátém díle, který nás čeká už za dva dny?

Wynonna Earp: Natáčení třetí řady je v plném proudu

18:05
Přibližně před týdnem se celé herecké obsazení opět setkalo v Calgary, aby společně začalo pracovat na natáčení třetí řady. Aby bylo zřejmé, jak velmi se na natáčení nové řady všichni těšili, sdíleli na Instagramu několik fotografií ze zákulisí. Tyto momentky si můžete prohlédnout v tomto článku.

The Resident: Upoutávka ke druhé epizodě

18:05
Conrad znovu bojuje za své pacienty, i když půjde proti protokolům. Tentokrát se totiž ocitne v ohrožení jeho pacientka čekající na transplantaci srdce.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes