ePortál

Popis:

ePortál - Politika aktuálně

URL:

http://eportal.parlamentnilisty.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

11,9 položek/týden

Česká pravice potřebuje "orbánizaci" jako sůl. Je ještě ale vůbec na čem stavět?

0:22
Kdyby člověk posuzoval svět kolem sebe očima bruselských úředníků, mohl by snadno dojít k závěru, že nejvíce brání v rozletu Evropské unii Putin, Polsko a Maďarsko. Kde by mohlo to naše evropské multikulti dotačně-regulační království být, kdyby ji Moskva neustále neházela klacky pod nohy. Kam až by mohla dosáhnout sláva EU, kdyby ji nebrzdilo Maďarsko, Polsko a další státy z východní části kontinentu?

Tento mocný muž není žádný dobráček. Na lidech mu nezáleží a má toho na triku skutečně dost

0:22
Maďarský rodák, pro mnohé krystalické dobro, pro jiné čiré zlo George Soros budí, nejen v posledních letech emoce po celém světě. Nejen proto, že málem zlikvidoval britskou ekonomiku a v půlce Asie vyvolal hospodářskou krizi.

Sorošovci nejspíš propadali ve škole z matematiky. Jinak si tyto jejich "výpočty" nedovedu vysvětlit

24.dubna
S těmi "sorošovci" je to těžké. Orbán získal 133 z 199 parlamentních křesel a neziskovkáři, příznivci levicové opozice, aktivisté a další z této party velkých "EUropanů" vyjdou do ulic a skandují "My jsme většina. My jsme demokracie".

Hrobaři Evropské unie, jste tam? Tento článek byste si měli přečíst a potom začít balit své saky paky

23.dubna
Dovolává se jich kde kdo, obzvláště mezi politiky, bez ohledu na národnost a státní příslušnost. Většina těchto lidí nemá představu co se vlastně za těmito politologickými termíny skrývá. O to nebezpečnější je pro svět a lidstvo jejich používání, snaha o jejich realizaci bez ohledu na stávající stav národních i globální pospolitostí a znalosti obsahu těchto termínů.

Velmi známý umělec se naštval a vyzval Zemana k rezignaci. Přečtěte si, čím ho prezident rozzlobil

23.dubna
Prezident Zeman dal přednost komunistům před pokloněním se jejich oběti. Náš přímo volený prezident se aktivně zúčastnil komunistického sjezdu místo, aby uctil památku kardinála Berana, kterého komunistická totalita vyštvala z naší země.

A sakra. Podvod století prý pokračuje. Dejte si velký pozor

22.dubna
Důchodová reforma bývala kdysi velkým tématem. Pak načas nějak vysublimovalo. A náhle se opět vrací. Mluví o něm vláda. A nedávno o něm mluvil i guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

Tak tento článek se levicovým aktivistům a neziskovkářům líbit vážně nebude. Snad nám nehacknou web

21.dubna
V diskusích, a nejen v nich občas zaznívá názor, že lidé, co kritizují islám a imigraci jsou vlastně lidé, kteří jsou netolerantní, kteří odmítají pomoc druhým. Nemluvě o nálepkách, že tito lidé jsou xenofobové a islamofobové.

Tak tento film by už dnes nikdo nenatočil. A pokud ano, šel by režisér možná do vězení. Kam jsme se to dostali?

20.dubna
Některých zvířat je ažaž. Třeba divokých prasat. Těch by se mělo střílet třikrát víc, než myslivci stíhají. Ale pak jsou zvířata tuze vzácná, ba skoro vyhynulá. A ta si zaslouží naši ochranu, protože bez nich bude svět chudší.

Zásadní věc k církevním restitucím, která potěší SPD, komunisty a možná i ateisty

20.dubna
Posledním legislativně správným dokumentem vycházejícím z tisícileté právní uzance vztahu mezi státem a církvemi byl Zákon č.50./1874 říšského zákoníku, který jasně stanovil, že katolická církev je pouze správcem, nikoliv vlastníkem, majetku, nacházejícího se na teritoriu Rakousko -Uherské monarchie a při této správě je zcela závislá na příslušných státních úřadech monarchie.

Soudruzi ústavní soudci, tak to jste zbabrali. Na koho se má tedy člověk v právním státě spolehnout, když už jste ztratili rozu

19.dubna
Ať jde Ústavní soud do háje. Jak to, že není zákaz kouření v restauracích zásahem do základních práv? Ale co čekat, když tomu všemu šéfuje bývalý komouš a později socan Rychetský? Proč má vlastně o našich životech rozhodovat nějaká "rada moudrých"?

Měli bychom věřit dvojitým, trojitým, nebo „jednojitým“ agentům? Kauza Skripal má jednu zásadní polohu

19.dubna
Pozorný čtenář možná hned po přečtení nadpisu namítne, a nejspíš právem, že je to špatně položená otázka. My, „normální občané“, totiž agenty tajných služeb neúkolujeme, a oni nám neskládají účty. Nemáme jim tedy co důvěřovat nebo nedůvěřovat.

Palestinci se dopustili neuvěřitelné prasárny. Těmto zrůdičkám posílá Brusel peníze?

18.dubna
Konflikt mezi Izraelci a tzv. Palestinci s o Zemi Izraelskou se nevede pouze po vojenské stránce, ale i na poli ideologickém. Před dnem vyhlášení nezávislosti Státu Izrael si Židé připomínají den památky obětí holocaustu a hrdinů, posléze vzpomínají na oběti zavražděné během teroristických útoků od vyhlášení nezávislosti Izraele až po současnost.

Kardinál Dominik Duka vyzval k něčemu velmi důležitému. Má vaši podporu?

17.dubna
Kardinál Dominik Duka u příležitosti připravovaného převozu ostatků kardinála Josefa Berana do ČR varoval před komunistickou ideologií. Přidejme se prosím k jeho varování v co největším počtu.

Oni by snad tleskali i shození atomovky. To je vážně fraška!

17.dubna
Vskutku "demokratický" postoj a smysl pro právo a spravedlnost ukázali někteří politici v souvislosti s nekritickým schvalováním bombardování Sýrie. Stačí jim dát hlavu na pružinu, vlajku USA na záda a budou se klanět a klanět.

Babiš je vlastně takový druhý Drahoš. Nevěříte?

16.dubna
Babiš říká, že útok na Sýrii byl "nevyhnutelný". Já nevím, jestli mě zajímá jeho názor na cokoli. Ten člověk nerozumí zahraniční ani žádné jiné politice a i přes ty vydělané miliardy je to vlastně takový tuctový politický negramota.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes