ePortál

Popis:

ePortál - Politika aktuálně

URL:

http://eportal.parlamentnilisty.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

2,1 položek/den

My ho prostě milujeme....někteří zase velmi nenávidí. Nejlíp, kdyby se lidi mezi sebou poprali

1:27
Češi milují svého prezidenta a nemyslím Toho Jednoho Prezidenta jako Frantu Vopičku. Myslím prezidenta jako úřad. Jako symbol. Historie tomu totiž chtěla, že hned první československý prezident byl výrazná osobnost.

Obama, Merkelová i Clintonová jsou prý "slušní" politici. Ta se podívejte, co prováděli za svinstva

19.ledna
Zdá se, že "slušnost" je hlavním tématem druhého kola prezidentských voleb. Zeman se stal symbolem hrubosti, vulgárnosti a sprostoty, Drahoš je naopak ztělesněním jemnosti, férovosti a.... slušnosti. Zajímalo by mě celkem, podle čeho přesně mediální arbitři posuzují u politiků slušnost.

Co si o sobě Merkelová vůbec myslí? Být na místě Kurze, poslal bych ji někam

19.ledna
Nechápu, jak si může Merkelová myslet, že bude mistrovat Kurze. Zrovna ona, která udělala z konzervativní CDU takovou německou TOPku, z Německa přistěhovaleckou zemi a z jeho (zatím) většinového obyvatelstva naprosté hlupáky.

Pět důvodů, proč volit Miloše Zemana

18.ledna
Když jsem viděl výsledky prvního kola prezidentských voleb, mojí první reakcí bylo, že stejně jako v prezidentských volbách předchozích, nepůjdu k druhému kolu vůbec. Nechtělo se mi vybírat si mezi dvěma zly. Mezi formou bez obsahu a obsahem bez formy. Ovšem máme osmičkový rok a přišlo mi, že by šlo až o přílišný alibismus.

Prokristapána, toho ožralu, lháře, hulváta, kolaboranta a s.áče?

18.ledna
Od nástupu Miloše Zemana do funkce prezidenta republiky jsme stále častěji a hlasitěji slýchali, že „Miloš Zeman není mým prezidentem“, „prezident Zeman rozděluje společnost“, „Zeman nám dělá ostudu v zahraničí“,“ prezident nás táhne na východ“, až po páteční výkřik „Zeman je Putinova děvka“ ve volební místnosti.

Neuvěřitelné zprávy o vietnamské komunitě. Jestli jsou tyto informace pravdivé, tak je to hodně zlé

18.ledna
Před Vánoci jsem vyprovázel návštěvu na pražské letiště a byl svědkem následující scény. Skupina Asiatů se u přepážky letecké společnosti měla jakousi diskusi s personálem. To se stává.., tu jsem si povšiml, že hovor je veden v „češtině“. Tedy v češtině asi na úrovni 3 lekce pro začátečníky. Bylo tedy jasné, že to budou Vietnamci a tak mě vůbec „nepřekvapilo“, že jim personál vracel české pasy....

ODS jako hlavní strana pravdolásky? Proč je A. Vondra znovu ve vedení? Dojde k integraci liberální pravice?

17.ledna
Pokud snad si někdo dělal v minulých volbách naději, že dochází k obrodě kdysi pravicové Ods, tak po sobotním kongresu musel snad konečně vystřízlivět. Pravdoláskaři a služebníci pravdolásky zcela opanovali vedení ODS a hned veřejně vyhlásili podporu hlavnímu kandidátovi neomarxistických havlistů v prezidentské volbě otevřeně protičeskému Drahošovi.

Tady máte seznam hrobařů české pravice, kteří hájili barvy ODS. Nechybí tam mezi 21 jmény ještě někdo?

17.ledna
Seznamy jsou vždycky populární. Dovolili bychom si nyní představit "Seznam hrobařů české pravice", kteří hájili či doposud hájí barvy ODS.

VIDEO: Pět minut, po kterých bude každý z vás skučet jako pes. Neuvěřitelný trapas

16.ledna
O víkendu se konal 28. kongres ODS a tato kdysi pravicová strana opět potvrdila, že se od pravice čím dál tím více vzdaluje. Nejenom svým prohlášením o podpoře Jiřího Drahoše ve 2. kole prezidentských voleb, ale také některými vystoupeními jednotlivých členů.

Tak tohle šílené rozhodnutí posílá ODS definitivně do kytek. Hanba!

15.ledna
Stalo se, jak jsme se já i mnozí z vás obávali. ODS skutečně podpořila ve 2. kole Drahoše. Na návrh Petra Fialy:-). Může mi někdo říct, co má společného Drahoš s údajně pravicovou ODS?

Velmi zajímavý postřeh k "atentátu" na prezidenta. Tyto otázky by měly být urychleně zodpovězeny

15.ledna
Vychovat specialistu je záležitostí čtyř až šesti let. Stát se generalistou je záležitostí dlouhodobého i desetiletí trvajícího širokého studia především společenských věd - ekonomie, historie, filosofie, práva, politologie, sociologie a rovněž krásné literatury a ,samozřejmě zrání, osobnosti. Tohoto cíle mohou dosáhnout pouze výjimeční jedinci, geneticky obdaření intelektem a vůlí po poznání o...

Odchází ze scény jako "pravdoláskařský pacholek". Ukažme si na něj!

14.ledna
4,3%? Jako vážně jste věřili, že to Mirek dá? Fakt? Nesoudnost některých mých facebookových přátel mě děsí.

Česká pravice včera prožila další černý den. Z těchto dvou důvodů

14.ledna
Buď jak buď, dnešek je dalším černým dnem pro českou pravici. Hynek dostal ubohých 1,23% a Realisté jsou definitivně v loji. Tenhle amatérský pokus si mohli odpustit. Pohřbili tím sami sebe a uškodili celé české pravici.

Média se dopustila dalšího podrazu. Jde o prezidenta a jednu neveřejnou debatu

13.ledna
Donald Trump označil Haiti za "prdel světa" a dotazoval se, čím Haiťaně prospějí Američanům, když ti jim umožní žít v jejich zemi. A strhl se samozřejmě povyk.

Tak si to shrňme pěkně bez emocí: Z těchto zásadních důvodů je Horáček nevolitelný

12.ledna
O Michalu Horáčkovi jsme psali již několikrát. A nutno dodat, že nepříliš obdivně. Není v tom ovšem nic osobního. Ten chlapík je dostatečně výmluvný, má svůj šarm a charisma, ale bohužel reprezentuje takový ten klasický politický, mediální i společenský mainstream. A to nám zrovna moc nevoní. Vám snad ano?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes