EurActiv.cz

URL:

http://euractiv.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

6 položek/měsíc

Máme guláš v EU. Pomůžete?

18:05
Poslední dobou se zdá, že Bruselu se narodilo zlé dvojče. Je strašlivé, přísné a chová se jako velmoci z minulých staletí. Hledáme proto hrdiny sociálních sítí, kteří se nebojí cenzury a pomohou nám ten zlý Brusel pochopit. The post Máme guláš v EU. Pomůžete? appeared first on EurActiv.cz .

Páteční guláš, tentokrát pořádně horký

13.ledna
Kdo má oči a uši, ten ví, že volíme prezidenta. Kdo chce vědět víc, ten si musí přečíst náš první letošní Guláš. The post Páteční guláš, tentokrát pořádně horký appeared first on EurActiv.cz .

Jan Palaščák: Chytré sítě, nebo drahé černé skříňky?

20.prosince
Dříve než zavedeme chytré elektroměry, pojďme vyzkoušet chování zákazníků na tom, co už máme. Hromadné dálkové ovládání k tomu může dobře posloužit, píše ve svém komentáři Jan Palaščák. The post Jan Palaščák: Chytré sítě, nebo drahé černé skříňky? appeared first on EurActiv.cz .

Férovější Vánoce v kapse

19.prosince
Nový mobil, tablet nebo něco šikovného do kuchyně. Vánoce jsou za dveřmi a na seznamu dárků pro naše blízké je pravděpodobně i množství elektroniky, která se prostě hodí. Kdo ale aspoň tuší, co všechno bude nosit v kapse spolu s novým mobilem? Ve svém komentáři to přibližuje Viktoria Pokorná. The post Férovější Vánoce v kapse appeared first on EurActiv.cz .

Páteční guláš a záchrana kebabu

15.prosince
Tento týden podáváme Páteční guláš s kebabem, sushi a premiérem Babišem. Novou recepturu necháváme patentovat pod zkratkou „kebish“ a jdeme na víkend. The post Páteční guláš a záchrana kebabu appeared first on EurActiv.cz .

Vít Beneš: „Brusel“ nám může „vnucovat“, kdo u nás bude pracovat a žít

15.prosince
Mám pro Andreje Babiše jedno šokující odhalení. Ta zpropadená Evropská unie nám totiž může „vnucovat“, kdo u nás bude pracovat a žít. Onen tajný plán na podrobení České republiky se jmenuje „vnitřní trh“ a „Schengenský prostor“, píše ve svém komentáři výzkumník Ústavu mezinárodních vztahů Vít Beneš. The post Vít Beneš: „Brusel“ nám může „vnucovat“, kdo u nás bude pracovat a žít appeared first o...

Polemika: Existuje plnohodnotná náhrada za glyfosát?

12.prosince
Členské země EU v listopadu prodloužily licenci pro prodej kontroverzního pesticidu glyfosát, který může mít neblahý vliv na lidské zdraví. Šlo by tuto látku něčím nahradit? Názory odborníků se různí, často ale poukazují na to, že glyfosát se nadužívá. The post Polemika: Existuje plnohodnotná náhrada za glyfosát? appeared first on EurActiv.cz .

Páteční guláš: zlotřilá EU opět přitápí pod kotlem

8.prosince
Žaloba kvůli kvótám je ve skutečnosti kampáň. Vede ji EU, která určitě není vůbec prospěšná pro lidi. The post Páteční guláš: zlotřilá EU opět přitápí pod kotlem appeared first on EurActiv.cz .

Páteční guláš v poslanecké kantýně

1.prosince
V Poslanecké sněmovně se jednou za čas griluje, ale guláš je každý den. Ten náš je tradiční Páteční a dozvíte se mimo jiné, co je to nezvratitelnost. The post Páteční guláš v poslanecké kantýně appeared first on EurActiv.cz .

Řečí práva: Kdy se člověk stává uprchlíkem?

27.listopadu
V další části seriálu „Uprchlíci a migrace: Dojmy a pojmy“, píše Zuzana Števulová o tom, co je podmínkou k tomu, aby se člověk stal z právního hlediska uprchlíkem. The post Řečí práva: Kdy se člověk stává uprchlíkem? appeared first on EurActiv.cz .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes