EuroZprávy.cz

Popis:

Zprávy z domova

URL:

http://domaci.eurozpravy.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

33,1 položek/den

Policie v Pardubickém kraji odhalila 22 cizinců, kteří neměli pracovní povolení

20:18
Pardubice - V první polovině února odhalila policie v Pardubickém kraji 22 cizinců bez pracovního povolení. Kontrola se zaměřila na nestátní firmu, která poskytuje zdravotní a sociální péči pro lidi s nízkou mírou soběstačnosti a v kraji vlastní několik zařízení.

Babiš osobně napsal Ester Ledecké. Bylo to famózní. Viděl jsem to dvacetkrát

20:18
Praha - Předseda vlády v demisi Andrej Babiš zaslal dopis olympijské vítězce v závodu super-G Ester Ledecké, která svým výkonem doslova překvapila celý svět. V dopise ji ručně dopsal i dovětek.

Obžalovaný Nečesaný prý na dodávky materiálu neměl vliv

20:18
Liberec - Na využití zdravotnického materiálu při operacích neměl obžalovaný bývalý ředitel Krajské nemocnice Liberec Luděk Nečesaný žádný vliv. U soudu v Liberci to dnes uvedli tři vysoce postavení lékaři nemocnice.

Tohle ještě nezažila. Poslanec pořádně rozhodil moderátorku

20:18
Praha – Poslanec občanských demokratů Marek Benda je dlouhodobým kritikem absolutního zákazu kouření v restauracích. Podle něj je zákon příliš militantní. Za úplný nesmysl také považuje fakt, že by rodiče nemohli dát svým vlastním nezletilým dětem alkohol.

Důchody čeká zásadní změna. Polovina Čechů si pohorší

20:18
Praha - Změna ve složení důchodů, kterou chystá Babišova vláda v demisi, zpomalí růst penzí zhruba polovině seniorů a seniorek. Rychleji se ale naopak začnou důchody zvedat těm, kteří mají nižší penze.

Tragický požár hotelu v Náplavní policie dál prošetřuje

20:18
Praha - Tragický požár hotelu v pražské Náplavní ulici, při kterém zemřeli čtyři cizinci, policie i po měsíci stále prošetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti.

Padouch Kotrba? Jde o klasickou českou frašku. zastal se novináře Ovčáček. A pak dodal...

20:18
Praha – Přestože novinář a analytik Štěpán Kotrba čelí kvůli nedělnímu incidentu na sjezdu ČSSD tvrdé kritice, našli se i tací, kteří se jej zastali. To je případ třeba hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, který věc označil za frašku.

Ve Francii zatkli tři lidi v souvislosti s útoky v Katalánsku

20:18
Madrid/Paříž - Policie ve Francii dnes zatkla tři osoby podezřelé z napojení na jednoho z členů teroristické buňky, která je podle španělských úřadů zodpovědná za loňské srpnové atentáty v Katalánsku.

Kauza zmíněná Mayovou se týkala Čechů, kteří zotročili krajany

20:18
Praha - Rozbití otrokářského gangu s pomocí české policie, které v sobotním projevu uvedla jako příklad úspěšné spolupráce britská premiérka Theresa Mayová, se týkalo pěti pachatelů z Česka.

Babiš se chce podpoře od KSČM a SPD vyhnout

20:18
Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes zopakoval, že zajištění podpory pro vládu od KSČM a SPD není jeho preferovaná varianta při druhém pokusu o sestavení kabinetu. Upozornil také, že se s SPD rozchází v názoru na vypsání referenda o odchodu z Evropské unie.

Zeman v Lánech sejde s Hamáčkem a Zimolou

20:18
Praha - Prezident Miloš Zeman se příští úterý odpoledne v Lánech setká s novým předsedou ČSSD Janem Hamáčkem a prvním místopředsedou sociální demokracie Jiřím Zimolou.

Konec vysokým platům poslanců? Záměr zpomalit růst možná projde

20:18
Praha - Záměr jednobarevné vlády Andreje Babiše (ANO) v demisi na zpomalení růstu platů vrcholných politiků by mohl mít ve Sněmovně šanci na schválení. Zbrzdění navyšování platů nachází podporu například u Pirátů a u hnutí Svoboda a přímá demokracie.

Na sjezdovkách jezdí 36 procent Čechů, 11 procent běžkuje

20:18
Praha - Nejoblíbenějším zimním sportem Čechů je sáňkování a bobování, které alespoň příležitostně provozuje 47 procent lidí. Bruslení se věnuje 42 procent lidí, sjezdovému lyžování pak 36 procent Čechů.

Ředitelka SZÚ rezignovala

20:18
Praha - Ředitelka Státního zdravotního ústavu (SZÚ) Jitka Sosnovcová dnes rezignovala. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na svém webu.

Česká republika je 87. nejlidnatějším státem světa

14:01
Praha - Česká republika je mezi více než dvěma sty státy světa 87. nejlidnatějším. V Evropě jí s 10,675 milionu obyvatel patří 14. místo.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes