eXtra.cz

Popis:

eXtra.cz přináší nejnovější zpravodajství nejen o českých celebritách, ale i o zahraničních osobnostech.

URL:

http://www.extra.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

24,8 položek/den

Z péčka až na olympiádu! Nepochopíte, jak se to téhle krásce povedlo!

23:21
I když se to zdá jako hloupý žert, opak je pravdou! Melo Imai (30) se v roce 2006 na olympiádě v Římě rozhodla ukončit kariéru profesionální snowboardistky a začala makat v úplně jiném prostředí, a to v pornografickém průmyslu!

VÍME PRVNÍ: Instagramová A.N.D.U.L.A má nového chlapce. Zkoušela ho utajit!

22:47
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A. si dnes odbyla svou první zkušenost s moderováním. Na akci, kde se to hvězdami jenom hemžilo, ji přišel podpořit tajemný fešák. Láskyplné pohledy se nedaly přehlédnout. Instagramová hvězdička se proto rozhodla, že přestane mlžit, a potvrdila, že muž po jejím boku je skutečně její přítel.

Chtěli byste taky za manželku Moniku jako Leoš Mareš? Bude vás to stát tolik, co nevyděláte za celý život!

21:40
Jen tento týden se tajně vzali Leoš Mareš s Monikou Koblížkovou, kterou v říjnu 2017 požádal o ruku ve velkém stylu. Podívali jsme se, kolik měsíčně stojí sladký život jako z pohádky a z této ceny se posadíte na zadek! Tohle si nemůže dovolit každý!

Jiří Menzel nemá zdaleka vyhráno! Žena slavného režiséra po třech měsících prolomila hradbu mlčení!

21:06
Zdravotní stav Jiřího Menzela (79) byl opravdu vážný. Oscarový režisér dlouhou dobu válčil o život. A tak jeho manželka Olga Menzelová (40) raději mlčela. Dramatický boj je podle všeho u konce, ale Menzel vyhráno zdaleka nemá. Olga po třech měsících konečně prozradila, jak na tom režisér je!

Záběry plné HRŮZY: Běsníci LVI zaútočili na rodinu se dvěma dětmi! Vyvázli živí?

20:32
Dvě kamarádky chtěly strávit s dětmi příjemné odpoledne, a tak vyrazily do safari parku. Jenže se jim tam přihodilo něco, na co do smrti nezapomenou. Zaměstnanci museli uzavřít bránu, jelikož se v její těsné blízkosti pohybovala smečka lvů. Ta se pak vrhla na auto, v němž čtveřice čekala, až bude moct odjet.

Filmový výlet: Víte, kde se natáčely nejkrásnější české pohádky?

20:32
Každá pohádka si žádá své. Některé sluší zřícenina hradu, jiné zase třeba zámek. Naši filmaři mají s výběrem lokalit celkem štěstí – středověkých, renesančních, nebo barokních památek máme v Čechách dost. Víte, na kterých místech se natáčely naše nejznámější pohádky?

Hvězda pořadu Tvoje tvář má známý hlas krade! Máme video, jak se bohatne na kamarádech

19:24
Usměvavý a stále dobře naladěný - tak by se dal charakterizovat Jan Kopečný (28), který září v mnoha českých muzikálech, hraje s vlastní kapelou a objevil se v divácky populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Jenže jak to vypadá, za výrazem pohodáře ve tváři se skrývá také trošku podvodníček! Alespoň soudě dle videa, které se objevilo na internetu...

Hororové porody pod vlivem ZOMBIE DROGY: Viděla jsem záblesk a najednou mi podávali syna!

18:51
Psal se rok 1914, když daly americké feministky hlavy dohromady a vymyslely způsob, jak se při porodu ušetřit nesnesitelných bolestí. Těsně před vypuknutím první světové války si začaly servírovat kombinaci silných farmak, jimž se začalo přezdívat "zombie droga". Zpočátku šlo o výsadu bohatých žen, ale postupem času začaly pod vlivem medikamentů rodit i učitelky nebo manželky dělníků.

Trapas na olympiádě: Rusové chtěli červené dresy. Nabídli ubohý úplatek a Češi se jim vysmáli!

18:17
Zraky všech hokejových fanoušků se upínají k pátečnímu ránu, kdy se česká reprezentace utká s hokejisty z Ruska. Ti tak urputně toužili po červených dresech, o které si jako první řekli Češi, že vedení našeho týmu nabídli úplatek. Ten byl však tak směšně nízký, že si spíš způsobili pořádnou ostudu!

Takhle vypadala tlustá Eva Feuereislová před 10 lety! Měla 80 kilo a ukázala svoje unavené poklady...

17:42
Mastné vlasy a neskutečná nadváha. Královna plastik Eva Feuereislová prohrabala archiv fotek a vytasila se s něčím opravdu unikátním - 10 let starými snímky. A rozhodně to tedy nebyla žádná rajda jako dnes. Naopak, byla šedá myš a hrála si na modelku s hodně unaveným hrudníčkem...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes