filmserver.cz

Popis:

filmserver.cz je český filmový server s denním zpravodajstvím, recenzemi DVD, BD, rozhovory, články a podobně. Nedílnou součástí serveru je prezentace nezávislých filmařů a jejich filmů, kalendář akcí.

URL:

http://filmserver.cz/

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

2,5 položek/den

Recenze: Hastrman je výraznou žánrovou směsicí o vodnické lásce k ženě a rodné krajině

7:50
Režijní debut swingového zpěváka a herce Ondřeje Havelky je poetickým dramatem o lásce s pohádkovými a hororovými motivy a důrazem na výrazové prostředky romantismu, pohanských rituálních zvyklostí a lidové tvorby.

Safe: Michael C. Hall v traileru nové krimi TV série

18:40
Michael C. Hall hraje v hlavní roli nové kriminální TV série s názvem Safe , která bude mít premiéru v květnu. Podívejte se na její trailer.

Mindhunter: David Fincher pracuje na 2. sérii

20.dubna
Režisér David Fincher momentálně pracuje na 2. sérii TV seriálu Mindhunter o agentech FBI pátrajících po masových vrazích. Fincherova Světová válka Z 2 se odkládá.

TV tipy: Nicholas Nickleby míří krotit důchodce do Chicaga

20.dubna
Druhá polovina dubna není v televizi nějak extra zajímavá a nepřichází s žádnou velkou premiérou. Vládu tak přebírají tradiční reprízy a několik neznámých žánrovek. Asi nejtatraktivnějším tipem je šestioscarový muzikál Chicago .

Equalizer 2: Denzel Washington se vrací v prvním traileru

19.dubna
Denzel Washington se vrací jako bývalý člen speciální jednotky Robert McCall v sequelu akčního filmu Equalizer 2 . Podívejte se na první trailer.

Deadpool 2: Wade Wilson se vrací v posledním traileru

19.dubna
Měsíc před premiérou se můžete podívat na závěrečný trailer z dvojky Deadpoola . První Deadpool se před dvěma roky stal jedním z největších trháků roku.

Dinosauři vymírají v novém traileru Jurský svět: Zánik říše

18.dubna
Studio Universal zveřejnilo nový plnohodnotný trailer na pokračování úspěšného Jurského světa s podtitulem Zánik říše . Snímek natočil španělský režisér Juan Antonio Bayona.

Kinopremiéry: Janička a Hastrman v husí kůži spolu hrají Vadí nevadí

18.dubna
Předavengerovský týden přináší do kin pětici novinek, z nichž k těm nejvýraznějším bude patřit francouzský rap-metalový muzikál Janička . Vzkřísit tuzemskou kinematografii by zase mohl hraný debut Ondřeje Havelky Hastrman .

Anon: Nový sci-fi thriller s Amandou Seyfried v traileru

17.dubna
Od režiséra filmů Gattaca a Vyměřený čas přichází nový sci-fi thriller s názvem Anon . Amandy Seyfried a Clive Owen hrají v hlavních rolích. Podívejte se na trailer.

Hereditary: mysteriózní horor v traileru

17.dubna
Mysteriózní horor Hereditary o tajemných silách ohrožujících jednu rodinu bude mít v našich kinech premiéru v červenci. Podívejte se na jeho trailer.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes