globe24.cz

Popis:

Revue

URL:

http://globe24.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,2 položek/den

Trápí vás rýma? Zkuste rady našich babiček

20.ledna
Praha - Chřipkové epidemie, nachlazení či únava - to jsou aktuální témata posledních dní. Pokud vás trápí rýma, zkuste nejprve rady našich babiček.

Co dělat, když natankujete špatné palivo?

20.ledna
Už se vám někdy stalo, že jste natankovali nesprávný druh paliva do svého nebo firemního vozu? Nebyli byste první ani poslední, ovšem málokdo ví, jak se v takové situaci zachovat.

Zlínští lékaři operují nádory úst a krku přenosem tkání z jiných částí těla

19.ledna
Zlín - Lékaři Krajské nemocnice T. Bati (KNTB) ve Zlíně operují nádory v dutině ústní a krku novou metodou, a to přenosem potřebných tkání z jiné části těla.

Exkluzivní čajový dýchánek s osobnostmi

19.ledna
Praha - Po Vánocích je většina lidí plná nadějí, že nový rok bude úspěšnější než ten minulý a hlavně skoro každý z nás má nějaké to novoroční předsevzetí. Mezi nejčastější z nich patří shodit pár kilo, začít se více věnovat rozvoji svoji osobnosti nebo si aspoň na chvíli odpustit skleničku dobrého alkoholu. Majorita z nás se po svátcích uchyluje spíše k hrnečku s horkým čajem než k půl litru pi...

Trápí vás červené pupínky po holení? Lékaři mají několik rad

18.ledna
Londýn - Holení je trendem moderní doby a netýká se pouze vousů nebo intimních partií, ale i nohou. Pro většinu žen je to prakticky přirozená záležitost, některé ale trpí nepříjemnými problémy, které s sebou hladké nohy přináší. Proč vznikají?

Jak probíhá sex s robotem? Podívejte se na reakce lidí

17.ledna
New York - Pohlavní styk a další intimní hrátky s umělou inteligencí už nejsou jen výsadou science fiction. Pomalu, ale jistě se zavádí i do běžného života, a někteří lidé měli poprvé možnost vyzkoušet, jak probíhá sex s robotem. Podívejte se na jejich reakce.

Opary a popraskané rty: Co dělat, abyste tomu předešli?

17.ledna
Praha - V zimě trpní nejen pokožka, ale i rty a jejich okolí. Ústa jsou rozpraskaná, což může přejít až v bolavé koutky či dokonce opary. Co dělat abyste tomu předešli?

Vědci varují: Studium a manželství může způsobit rakovinu

16.ledna
Stockholm - Pokud máte vysokoškolský diplom a zároveň žijete s druhou osobou v manželství, pak byste měli zpozornět. Podle švédských vědců jste totiž více ohrožení rakovinou mozku, než lidé s nižším vzděláním nebo svobodní. Vyplývá to ze studie, kterou odborníci zveřejnili v magazínu Journal of Epidemiological and Community Health.

CNN se zajímala o objev českých vědců

16.ledna
České Budějovice, New York - Parazitologové z českobudějovického Biologického centra Akademie věd ČR objevili v lososech na Aljašce tasemnici, která byla dosud známá pouze z opačné strany Tichého oceánu, ze severoasijského pobřeží zejm. Japonska a Ruska. Přinesli tak první důkaz přirozeného výskytu tohoto parazita z rodu škulovců i na území Severní Ameriky. O objev se zajímala americká zpravoda...

Jak vybrat svatební šaty? Poradíme, co letos frčí

14.ledna
Praha 13. ledna (ČTK) - Ženy, které na letošní jaro či léto plánují svatbu, by se měly poohlížet po studených barvách a jemných odstínech. Trendy pro první polovinu roku podle expertů mluví o jemných barvách růžové letní oblohy přecházející v mentolovou a tyrkysovou,.

Chraňte si pokožku před mrazem, poradíme jak

13.ledna
Praha - Krajina je v posledních dnech, týdnech jako vystřižená z ruského filmu. Sníh všude kam oko dohlédne a mráz kreslí na okna domů roztodivné obrazce. Nezapomeňte ale ve vší té kráse myslet na komfort vaší pokožky.

Jste připraveni na pátek 13.? Strach z něj může vyvolat psychickou poruchu

12.ledna
Praha - Jen několik málo hodin zbývá do pátku 13., dne, o němž řada lidí věří, že je spojen s negativnímu událostmi a méně šťastnými náhodami. Je ale skutečně důvod k obavám, nebo se jedná o den jako každý jiný?

Britka předpovídající budoucnost nemá pro rok 2017 příznivé věštby

12.ledna
Londýn - Málokterá žijící věštkyně je natolik populární, aby byla pravidelným hostem různých televizních pořadů a show. Jednou z nich je Jemima Packingtonová, Britka předpovídající budoucnost pomocí chřestu, a pro rok 2017 nemá příznivé věštby.

Ženy trápí sexuální dysfunkce. Poradíme, co s tím

12.ledna
Praha - Ženské sexuální dysfunkce byly ještě poměrně nedávno jen málo diskutovanou problematikou. Dle Mezinárodní společnosti pro sexuální medicínu (ISSM) však trpí alespoň jedním typem sexuální dysfunkce celosvětově 40 až 45 % dospělých žen. U každé druhé ženy se přitom jedná o problémy spojené se sexuální touhou či vzrušivostí. V České republice přitom trpí určitou poruchou v sexuální oblasti...

Zombie apokalypsa: Vědci zkoumali, zda by lidstvo přežilo

12.ledna
Leicester – Přemýšleli jste někdy, jak byste se zachovali, kdyby přišla zombie apokalypsa? Sumírujete si v hlavě plány na její přežití? Skupina vědců z univerzity v Leicesteru se na věc pokusila zaměřit – čistě z věděckého pohledu. Výzkumníci ale pro lidstvo nemají příliš dobré zprávy.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes