globe24.cz

Popis:

Revue

URL:

http://globe24.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,2 položek/týden

Už žádné tampóny a vložky? Americký chiropraktik představil svůj vynález, ženy jsou zděšené

16:07
Topeka (USA) - V americké lékařské komunitě čelí chiropraktici časté kritice ať už kvůli tomu, že to vlastně nejsou lékaři, v horších případech i kvůli nebezpečné spinální manipulaci kojenců a malých dětí. Nyní jeden chiropraktik svým bizarním nápadem ještě přilil olej do ohně „chiropraktického šarlatánství“. Kansaský chiropraktik Daniel Dopps mluví o tom, že vymyslel revoluční trik, jak ženám ...

VIDEO: Jako Trump? Světem letí výzva pro holky: Políček vagíně "Pussy Slap"

11:59
Zřejmě po vzoru nového amerického prezidenta se světem šíří výzva pro holky, aby si nečekaně daly políček vagíně. Pokud se vám tohle stane třeba na ulici, může to být sexuální obtěžování a nebo plnění výzvy. Neberte tento příspěvek prosím jako návod, jde zejména o akce v USA.

Porážka Francie v roce 1940? Nacistům pomohla jedna maličkost, která měla zásadní vliv

22.února
V květnu 1940 německý Wehrmacht zahájil bleskový útok na Francii a během několika týdnů zničil kombinované síly francouzské a britské armády. Rychlá porážka je tradičně připisována pokusům francouzského nejvyššího velení využít taktiku z první světové války. Rozhodujícím faktorem ale mohlo být také něco mnohem elementárnějšího a lidského - nebojácné, inteligentní a někdy i bezohledné velení, pí...

Délka lidského života se bude dál zvyšovat. Průměrný věk dožití brzy překročí 90 let

22.února
Londýn - Průměrný předpokládaný věk dožití bude ve světě v příštím desetiletí dál narůstat a v některých zemích by už do roku 2030 mohl překročit hranici 90 let. Podle rozsáhlé mezinárodní studie, jejíž závěry vyšly v britském lékařském časopisu Lancet, se musí politická sféra systematicky připravovat na další stárnutí populace.

Romantický vztah s nejlepším přítelem? Výzkumy odhalují tajemství ideálního vztahu

21.února
Mít romantického partnera, který je zároveň vaším nejlepším přítelem zní jako perfektní kombinace. S takovým člověkem totiž můžete získat to nejlepší z obou světů – někoho s kým se můžete smát, sdílet svůj život a mazlit se, píše server Bussines Insider.

Jíte hodně multivitaminů? Budete mít drahou moč, nic víc, vzkazují odborníci

19.února
Sydney - Pokud patříte k těm lidem, kteří polykají multivitaminy ve velkém, Australský lékařský svaz (AMA) má nemilou zprávu. Zdravější nebudete. Podle expertů z vás ale mají radost farmaceutické firmy.

Sexuální posedlost vysokým IQ: Pro sapiosexuály znamená první hrubka znamená konec zájmu

19.února
Ženeva - Sapiosexuál je někdo, kdo je sexuálně posedlý vysokým IQ. Termín se začal šířit kolem roku 2012, převážně online. Jeho přesný původ je ovšem těžké vysledovat.

Nový přístup k hubnutí? Neexistují dobré nebo špatné potraviny, ukázal výzkum

19.února
Londýn – Jistě to sami znáte – když chcete zhubnout, jako první omezíte sladkosti a pečivo, alespoň to světlé. Vědci teď zveřejnili studii, která naznačuje, že neexistuje žádná „dobrý“ nebo „špatný“ chléb. Podle vědců jde spíše o to, že každý reaguje na to, co jí, vlastním jedinečným způsobem.

Čeští vědci zkoumali chůzi lidí s vyšší tělesnou hmotností. Zjistili velmi zajímavé věci

18.února
Praha - Antropologové z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s odborníky z Vědeckého a servisního pracoviště tělesné výchovy a sportu a univerzitou v New Yorku zkoumali lidskou chůzi. Byť vám toto téma může připadat fádní, experti zjistili zajímavou věc.

VIDEO: Ďábelské dítě šokuje New York

18.února
Marketingový pokus, který byl vytvořen na podporu filmu Zrození ďábla, děsí Američany. A to doslova. Podívejte se...

VIDEO: Hitler zjistil, že Babiš nedoloží své příjmy. Neboj, on toho pindíka ukáže

17.února
Podívejte se na neotřelou část z filmu Pád Třetí říše / Der Untergang, která byla již nespočetněkrát použita jako parodie na aktuální politickou situaci v ČR. A i tato verze se povedla.

VIDEO: "Groovy" Trojan opět v nejlepší reklamě roku? Plná verze

17.února
Ivan Trojan coby kapitán dopravního letadla je Groovy! Když se náš kapitán utrhne ze řetězu, tak to lítá všude. Dokonce i na zemi, říká nová reklama jednoho z mobilních operátorů. Bude to hit roku?

Nebezpečná menstruace? Vědci odhalili znepokojivou souvislost mezi periodou a mrtvicí

17.února
Japonští vědci z univerzity Tohoku se zaměřili na ženskou menstruaci a na to, jak může ovlivnit zdraví ženy. Dívky, které začínají menstruovat v raném dětství, jsou později vystaveny vyššímu riziku vzniku cévní mozkové příhody, naznačují závěry nové vědecké studie.

Spory při přípravě Eurovize na Ukrajině. Kvůli rozpočtu odešlo 21 manažerů

16.února
Kyjev - Přípravy na letošní ročník soutěže Eurovize na Ukrajině provází skandál v podobě konfliktu v organizačním týmu, který na protest proti dosazenému vedení opustilo 21 manažerů. Jádrem sporu se zřejmě stalo rozhodnutí zvětšit rozpočet soutěže z 22 na 29 milionů eur, což může zmenšit zisky ukrajinské televize a produkčních společností.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes