Gorilla.cz

Popis:

Jaké filmy vás čekají v kinech a v televizi? Recenze, trailery a novinky. Rekapitulace reality show Česko Slovensko má talent, Hlas Česko Slovenska, Paradise Hotel, filmy Avengers, Dark Knight Rises.

URL:

http://www.gorilla.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

6,3 položek/týden

Trailer: Three Identical Strangers - neuvěřitelný skutečný příběh ve strhujícím dokumentu

16.dubna
Nejlepší příběhy píše sám život. Přesvědčili jsme se o tom už mnohokrát a přesvědčíme se o tom znovu v dokumentu Three Identical Strangers, který si recenzenti nemohou vynachválit. Číst dál »

TV Spot: Solo - s jakými kartami bude hrát Han Solo a co na to Chewie? Seznamte se s posádkou

16.dubna
Nový tv spot představuje všechny hlavní postavy, které nás ve filmu čekají a používá k tomu i nové záběry. Číst dál »

Trailer: Úžasňákovi 2 - tak trochu fantastická čtyřka se vrací do akce

14.dubna
Už v červnu nás čeká pokračování jednoho z nejlegendárnějších animáků. A ve zkratce to bude vypadat takto. Číst dál »

Trailer: Future World - James Franco si natočil vlastního Mad Maxe

9.dubna
Kde se vzal, tu se vzal, je tu Future World. James Franco si ho natočil, zahrál si v něm jednu z hlavních rolí a zjevně si to užíval. Do Mad Maxe to má v mnoha ohledech daleko, nicméně základní ladění a pocit je totožný. Akorát je to prostě hvězdně béčkově obsazené béčko, které se za to nestydí. Franco se nejspíš potřeboval za menší balík peněz vyblbnout a tady to máme. Co na to říkáte? Číst dál »

Solo: Han Solo se naplno představuje v novém traileru

9.dubna
Nebude to mít chlapec těžké a tyhle boty po Harrisonovi Fordovi by mu mohly být těsné, ale doufejme, že Ron Howard to nakonec všechno zvládl a výsledek bude v kině zábavný a akční. Trailer sám toho slibuje hodně, i když okamžiků, které by v něm vyloženě zasvítily, je málo. Howardovo jméno je pro mě ale solidní zárukou, že do kina má smysl jít. Jen na představitele hlavní role jsem si bohužel po...

Avengers: Infinity War - nový spot a nové záběry, Bucky a Cap se znovu setkávají

8.dubna
Avengers: Infinity War se nezadržitelně blíží, odhady mluví o minimálně 200 milionovém otvíráku a Marvel se rozhodl ještě to zvednout. Cesta je jednoduchá, zvýraznit účast megaúspěšného Black Panthera v novém traileru. Tady to máte. Číst dál »

Tržby: Letní blockbustery roku 2018 – 2. část

5.dubna
Co nás z hlediska filmových velkofilmů čeká letos skutečně v létě, tedy od června do srpna? Vítejte u druhé části článku, který představuje největší hity roku v nejlukrativnější fázi filmové sezóny. 1. část ZDE Číst dál »

Glosa: Nakolik je Ready Player One skutečně boží?

2.dubna
Enormní nadšení z intertextuálního zlatého dolu Ready Player One: Hra začíná mi v tuto chvíli brání sepsat jakoukoliv koherentní recenzi. Tady je alespoň neuspořádaná směsice dojmů, které mi den po zhlédnutí stále ještě hrozí výbuchem v hlavě. Číst dál »
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes