Gorilla.cz

Popis:

Jaké filmy vás čekají v kinech a v televizi? Recenze, trailery a novinky. Rekapitulace reality show Česko Slovensko má talent, Hlas Česko Slovenska, Paradise Hotel, filmy Avengers, Dark Knight Rises.

URL:

http://www.gorilla.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

4,9 položek/týden

Trailery: Ready Player One - Warneři vypustili do světa dvě našlapané upoutávky současně

23.ledna
Ta první připomíná, kdo je Steven Spielberg, ta druhá je čistokrevný trailerový nářez, kde jedno shlédnutí nestačí. Číst dál »

Recenze: Tři billboardy kousek za Ebbingem – Další černohumorný poklad z dílny Martina McDonagha?

22.ledna
Čtyři Zlaté glóby za nejlepší drama, nejlepší herečku v dramatu, nejlepšího herce ve vedlejší roli a nejlepší scénář. Plus dvě nominace na režii a hudbu. Natočil Martin McDonagh skutečně takový majstrštyk, jak se proslýchá? Číst dál »

Trailer: Ash vs Evil Dead - a znovu mládeži nepřístupno

20.ledna
Brada se mu sice zakulacuje, ale krev se kolem něj rozstřikuje pořád stejně. Bruce Campbell jako Ash je zpátky. Číst dál »

Recenze: Nejtemnější hodina – Pomník pro Winstona Churchilla, který divákovi nedává moc prostoru

14.ledna
Zlatý glóbus pro Garyho Oldmana, devět nominací na ceny BAFTA a za rohem jistě nějaká ta šance na Oscary. Zaslouží si historické drama o osudových dnech Winstona Churchilla a celé Velké Británie takové ovace? Číst dál »

Sólovka Black Widow nakonec bude! Scénář se už píše

12.ledna
Trvalo to roky spekulací a odkládání, ale nakonec se Marvel rozhodl. Black Widow si zaslouží vlastní film. Číst dál »

TOP 5: Nejlepší české filmy roku 2017

10.ledna
Český film zažil bídný rok. A to jak z hlediska kvality, tak i návštěvnosti. Žádný vánoční zázrak z ranku Anděla Páně 2 se neurodil, takže nejnavštěvovanějším filmem roku zůstane Svěrákovo Po strništi bos. Podle očekávání, nicméně nejen já jsem nejspíš čekal větší palbu než 450 tisíc diváků. Přes Vánoce sbíral hodně diváků Špindl, který se tak pravděpodobně přehoupne přes 200 tisíc návštěvníků,...

Zlaté glóby 2018: Kompletní výsledky ze 75. předávání

8.ledna
Sezóna začala, předávání cen se teď na několik měsíců nezastaví, tady jsou letošní držitelé Zlatých glóbů. Číst dál »

Analýza tržeb: Jaké filmy vládly světu v roce 2017 a jak to bude letos?

7.ledna
Rok 2017 bude dost možná s určitým odstupem považován za poslední, ve kterém americký filmový průmysl fungoval v podobě zdravé vzájemné konkurence šesti velkých studií. Disney za obrovské peníze koupil 20th Century Fox, takže už tak nezdravě se rozpínající gigant pohltil svého přímého konkurenta. Získal tím do portfolia nejen dosud chybějící dílek do komiksové skládačky ( X-meny ), ale také Cam...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes