Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Pomoc pro vaše vlasy v zimě

15.února
POMOC PRO VAŠE VLASY V ZIMĚ Misha Čadková je vyhledávanou vlasovou stylistkou, která slaví úspěchy nejen v České republice, ale také v Londýně, kde si vybudovala své renomé již v roce 2015 díky vítězství v mezinárodní kadeřnické soutěži Alternative Hair. Zeptali jsme se jí, jaké vlasové trendy budou letos převládat a co by vám rozhodně nemělo v kosmetické taštičce v zimě chybět.

Soutěž o krémy Yves Rocher

14.února
SOUTĚŽ O KRÉMY YVES ROCHER Ve spolupráci s kosmetickou značkou Yves Rocher jsme pro Vás připravili soutěž o 5 krémů Sérum Végétal, každý v hodnotě 1050 Kč.

Soutěž o sprchové gely Avène

2.února
SOUTĚŽ O SPRCHOVÉ GELY AVÈNE Ve spolupráci s dermokosmetickou značkou Avène jsme pro Vás připravili soutěž o 5 kusů sprchových gelů. Rozmazlujte své tělo!

Obočí tvarujte podle typu obličeje

24.ledna
OBOČÍ TVARUJTE PODLE TYPU OBLIČEJE Zjemní hranatý obličej, sníží příliš vysoké čelo, kulatému tvaru ubere na zaoblenosti a dodá mu na zajímavosti… O čem, že je řeč? O dobře umístěném a tvarovaném obočí. Přední rakouská stylistka Marina Sulzer radí, jak na to.

Jak pečovat o pleť na horách?

24.ledna
JAK PEČOVAT O PLEŤ NA HORÁCH? Zatímco my si lyžování, běžkování i koulování užíváme, naše pleť, a obzvláště ta suchá, už mnohem méně. Teplotní výkyvy ani dlouhodobé vystavování mrazu a větru jí nesvědčí, a proto je důležité si s sebou na hory sbalit i tu správnou pečující kosmetiku. Přinášíme vám několik tipů na produkty, které se o vaši pokožku dokonale postarají i v tomto náročném období.

Jak často čistíte kosmetické štětce?

6.ledna
JAK ČASTO ČISTÍTE KOSMETICKÉ ŠTĚTCE? Položila jste si někdy otázku, co všechno může zůstat ve vašem kosmetickém štětci? Jak často ho čistíte, jestli vůbec? S tím vám velmi jednoduše pomůže speciální mýdlo s praktickou miskou od Sefiros, které bylo vyvinuto přímo pro pohodlné čištění kosmetických štětců.

Chraňte svoji pleť proti mrazu

6.prosince
CHRAŇTE SVOJI PLEŤ PROTI MRAZU S příchodem chladného počasí bychom měli přizpůsobit také svoje každodenní rituály v péči o pleť. Udržet pleť vyživenou a omezit ztráty vody může být během podzimních a zimních měsíců problém. Nebojte se proto vyměnit lehký hydratační přípravek za hutnější texturu.

Vánoční Beauty Box je tu!

1.prosince
VÁNOČNÍ EDICE BEAUTY BOXU JE PLNÁ DEVATENÁCTI PRODUKTŮ Získejte nový vánoční Beauty Box nebo jej darujte pod stromeček! Více informací ZDE!

Vypadáte starší, než skutečně jste?

20.října
VYPADÁTE STARŠÍ, NEŽ SKUTEČNĚ JSTE? Každý si myslí, že jen linky a vrásky jsou znakem stáří. Omyl! Po pravdě řečeno, je toho mnohem víc. Některé věci nejsou na první pohled patrné, jiné jsou tak trochu zastřeny tajemstvím. Chcete vědět, co způsobuje, že vypadáte starší? Odpovědi jsou přímo tady.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes