Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Nejlepší kosmetické polštářky pro vaše oči: healthandbeauty.cz

5.května
NEJLEPŠÍ KOSMETICKÉ POLŠTÁŘKY PRO VAŠE OČI Pokud chcete skutečně pečovat o své oční okolí, a předejít tak rychlému stárnutí v této oblasti, dopřejte si jednou za čas jednorázové oční polštářky. intenzivně hydratují, redukují otoky a jemné linky.

Soutěž o sadu Yves Rocher Sérum Végétal: healthandbeauty.cz

5.května
SOUTĚŽ O SADU YVES ROCHER SÉRUM VÉGÉTAL Ve spolupráci s rostlinnou kosmetikou Yves Rocher jsme pro vás připravili soutěž o sadu Sérum Végétal v hodnotě 950 Kč.

Jak připravit svou pleť na léto: healthandbeauty.cz

11.dubna
JAK PŘIPRAVIT SVOU PLEŤ NA LÉTO Možná vám teď připadá okamžik, kdy si obléknete plavky a vystavíte své tělo slunci, ještě na míle vzdálený. Opak je ale pravdou. Vaše tělo prodělává na jaře nejvíce změn, a pokud se jim správně nepřizpůsobíte, můžete si to po létě vyčítat. Vznik pigmentací, suchá kůže a prohlubující se vrásky na sebe nenechají dlouho čekat.

Jak se léčí hyperpigmentace: healthandbeauty.cz

11.dubna
JAK SE LÉČÍ HYPERPIGMENTACE Existuje několik pigmentů, které jsou odpovědné za barvu pleti. za hlavní se považuje melanin, který barví pokožku do různých odstínů v závislosti na hloubce, ve které se nachází. trápí vás pigmentace a nevíte, jak se jí zbavit? Poradíme vám.

Proč diety nefungují? healthandbeauty.cz

11.dubna
PROČ DIETY NEFUNGUJÍ? „Miliony lidí kvůli své nadváze a obezitě neustále zkoušejí nejrůznější diety nebo léčby. U většiny z nich se však snaha míjí účinkem, problém se vrací a mnohdy i zhoršuje,“ říká Dr. Sergej A. Dzugan, M.D., PhD. Zapomínají totiž na vliv hormonů na tělo.

Okamžité omlazení: healthandbeauty.cz

11.dubna
OKAMŽITÉ OMLAZENÍ Stačí 15 minut a svou pleť nepoznáte! Nová speciální maska z buničiny AGELESS CELL RENEWING MASK obsahuje kmenové buňky z květů jabloní, které přirozeně stimulují a regenerují vlastní metabolismus.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes