Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Soutěž o vlasovou péči Ducray: healthandbeauty.cz

22.června
SOUTĚŽ O VLASOVOU PÉČI DUCRAY Ve spolupráci s francouzskou dermokosmetikou Ducray jsme pro vás připravili soutěž o balíčky vlasové kosmetiky v celkové hodnotě 780 Kč.

Nový Beauty Box léto 2017 je tu! Zjistěte více!

25.května
NOVÝ BEAUTY BOX LÉTO 2017 JE TU! Obsahuje 16 úžasných produktů, které ocení každá žena! Více informací na www.bbhealthandbeauty.cz

Nové vydání Health&Beauty léto 2017: healthandbeauty.cz

25.května
NOVÉ VYDÁNÍ HEALTH&BEAUTY LÉTO 2017 Představujeme nové vydání časopisu Health&Beauty, které je plné novinek z oblasti krásy, zdraví, estetiky a kosmetiky! Rozhodně si jej nenechte ujít.

Nejlepší kosmetické polštářky pro vaše oči: healthandbeauty.cz

5.května
NEJLEPŠÍ KOSMETICKÉ POLŠTÁŘKY PRO VAŠE OČI Pokud chcete skutečně pečovat o své oční okolí, a předejít tak rychlému stárnutí v této oblasti, dopřejte si jednou za čas jednorázové oční polštářky. intenzivně hydratují, redukují otoky a jemné linky.

Jak připravit svou pleť na léto: healthandbeauty.cz

11.dubna
JAK PŘIPRAVIT SVOU PLEŤ NA LÉTO Možná vám teď připadá okamžik, kdy si obléknete plavky a vystavíte své tělo slunci, ještě na míle vzdálený. Opak je ale pravdou. Vaše tělo prodělává na jaře nejvíce změn, a pokud se jim správně nepřizpůsobíte, můžete si to po létě vyčítat. Vznik pigmentací, suchá kůže a prohlubující se vrásky na sebe nenechají dlouho čekat.

Jak se léčí hyperpigmentace: healthandbeauty.cz

11.dubna
JAK SE LÉČÍ HYPERPIGMENTACE Existuje několik pigmentů, které jsou odpovědné za barvu pleti. za hlavní se považuje melanin, který barví pokožku do různých odstínů v závislosti na hloubce, ve které se nachází. trápí vás pigmentace a nevíte, jak se jí zbavit? Poradíme vám.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes