Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,1 položek/týden

Nejlepší balzámy pro vaše rty

17.listopadu
NEJLEPŠÍ BALZÁMY PRO VAŠE RTY Aby byly rty v každé situaci dokonalé, je potřeba se o ně dobře starat a chránit je, i když zrovna není ideální počasí. Vybrali jsme pro vás 4 balzámy, které se dají používat celoročně a poskytnou maximální ochranu.

Mýty a fakta o bělení zubů černým uhlím

13.listopadu
MÝTY A FAKTA O BĚLENÍ ZUBŮ ČERNÝM UHLÍM Již odedávna toužili lidé po nejen čistých, ale zářivě bílých zubech. Krásný bílý chrup měl odrážet společenské postavení a jeho získání bylo a je pro mnohé prestižní záležitostí. Už ve starém Římě byl používán popel k čištění zubů.

5 důvodů proč cvičit jógu

13.listopadu
5 DŮVODŮ PROČ CVIČIT JÓGU Jóga, velmi oblíbené cvičení, které se v poslední době čím dál tím víc rozšiřuje do povědomí široké veřejnosti a nabírá na popularitě. A že Vás jóga nebaví? Každý si přijde na své. Jóga se neustále posouvá a vzniká v mnoha variantách, jóga na vodě, v houpacích sítích, power jóga, hot jóga, klasická jóga, takže se rozhodně nudit nebudete.

Získejte podzimní Beauty Box

26.října
ZÍSKEJTE PODZIMNÍ BEAUTY BOX Nový podzimní Beauty Box je tu! Obsahuje 15 plnohodnotných produktů, které musíte mít! Objednávejte na www.bbhealthandbeauty.cz.

Vypadáte starší, než skutečně jste?

20.října
VYPADÁTE STARŠÍ, NEŽ SKUTEČNĚ JSTE? Každý si myslí, že jen linky a vrásky jsou znakem stáří. Omyl! Po pravdě řečeno, je toho mnohem víc. Některé věci nejsou na první pohled patrné, jiné jsou tak trochu zastřeny tajemstvím. Chcete vědět, co způsobuje, že vypadáte starší? Odpovědi jsou přímo tady.

pH jako ochranný štít pokožky

17.října
PH JAKO OCHRANNÝ ŠTÍT POKOŽKY Hodnota pH udává poměr mezi kyselinami a zásadami v tekutých roztocích. Vyjadřujeme jí, zda vodný roztok reaguje kysele (acidně), či naopak zásaditě (alkalicky), a to s rozsahem hodnot od 0 do 14. Neutrální voda má pH při standardních podmínkách 7. U kyselin je pH menší než 7 – čím menší číslo, tím „silnější“ kyselina; naopak zásady mají pH větší než 7, čím větší č...

6 snadných kroků jak redukovat póry

5.října
6 SNADNÝCH KROKŮ JAK REDUKOVAT PÓRY Zvětšené póry na vaší pleti mohou nejen kazit jinak upravený vzhled, ale bývají také často známkou stárnutí či špatné péče. Bohužel i na nejčistší kůži se mohou póry ucpávat. Přestože nelze fyzicky měnit jejich velikost, můžete zajistit, aby jich bylo co nejméně. Jak na to?

Stimulátory pleti

5.října
STIMULÁTORY PLETI Abychom měli pleť stále krásně pevnou a pružnou, je potřeba jí dodávat látky, které dokážou v těle stimulovat kolagen a elastin. Tyto bílkoviny zajišťují potřebné napětí v pokožce, její hydrataci, elasticitu a svěžest. O jaké tři důležité látky jde?
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes