Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,5 položek/týden

Vsaďte na uhlí: healthandbeauty.cz

20.září
VSAĎTE NA UHLÍ Bioaktivní uhlí se tradičně využívá ve farmacii jako první pomoc při střevních potížích. Jen málo se ale zatím ví, že se výborně hodí i na pleť. Proč ho vyzkoušet?

Proč nemáte orgasmus...

20.září
PROČ NEMÁTE ORGASMUS... Skutečně platí, že orgasmus ženy není tak snadno dosažitelný jako orgasmus muže? Celých osm procent žen ho prý nedosahuje nikdy a až sedmdesát procent češek ho alespoň někdy v životě předstíralo. Kde je chyba? A co dělat, abyste ho dosáhly?

Podzimní novinky eos

20.září
PODZIMNÍ NOVINKY EOS Značka eos představila pro podzimní období hned dvě novinky. Balzámu na rty eos Shimmer v nové korálové variantě a krém na ruce Vanilla Orchid.

Congress of Beauty 2017

20.září
CONGRESS OF BEAUTY 2017 Kongres je určen především kosmetičkám, vizážistkám, ale také osobám z příbuzných oborů jako je např. aromaterapie, masáže. Vstup na kongres je pro všechny kosmetičky, i ty, které nejsou v Unii kosmetiček členkami.

Pravda, nebo mýtus? Pomůže vám snídaně zhubnout?

1.září
PRAVDA, NEBO MÝTUS? POMŮŽE VÁM SNÍDANĚ ZHUBNOUT? Snídej jako král, obědvej jako princ a večeř jako žebrák. Také vám babička dala tuhle radu? A co je na tom pravdy? Podle odborníků ranní jídlo startuje metabolismus. Zhubnete tedy, když budete snídat? A naopak, přiberete, když nebudete? Víme, co je pravda a co mýtus.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes