Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Soutěž o italská vína Ca di Tulin: healthandbeauty.cz

21.února
SOUTĚŽ O ITALSKÁ VÍNA CA DI TULIN Ve spolupráci s projektem Milujeme Itálii jsme pro vás připravili soutěž o 3x balíčky vína v hodnotě 698 Kč.

Nový Beauty Box jaro 2017 je tu! healthandbeauty.cz

10.února
NOVÝ BEAUTY BOX JARO 2017 JE TU! Opět jsme vybrali celkem 18 produktů, které podle nás rozhodně stojí za vyzkoušení. Jsou kvalitní a jejich účinky ocení každá žena. Ty prostě musíte mít! Více informací na www.bbhealthandbeauty.cz .

24 léčivých bodů ucha: healthandbeauty.cz

1.února
24 LÉČIVÝCH BODŮ UCHA Lidské ucho je sice malý orgán, dokáže ale zmapovat stav celého těla. Každý bod na něm koresponduje s některou jeho částí. Nevěříte? Číňané používají ušní terapii po tisíce let. Jak vám může pomoci?

Nová kolekce líčení Sothys Paris jaro/léto 2017: healthandbeauty.cz

31.ledna
NOVÁ KOLEKCE LÍČENÍ SOTHYS PARIS - JARO/LÉTO 2017 Probuďte v sobě cestovatele, přeneste se do dalekých zemí a objevte elegantní styl nové trendové kolekce líčení ,,Désert chic “ inspirované barvami pouště.

Nové krémy - zima 2016: healthandbeauty.cz

31.ledna
NOVÉ KRÉMY - ZIMA 2016 Pokud ještě nevíte, jaké produkty si pořídit na zimu, inspirujte se našimi tipy. Rozhodně stojí za vyzkoušení. Pomohou ochránit pleť, hydratovat a zároveň i omladit.

Jídlem proti bolesti - jak na bolavý žaludek: healthandbeauty.cz

31.ledna
JÍDLEM PROTI BOLESTI ŽALUDKU Nadýmání, zácpa nebo urputné bolesti břicha. Takové problémy neberte jako součást každodenního života, může jít o příznaky závažných nemocí. Jak jim předcházet či je odbourat správným výběrem potravin?
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes