Časopis Health and Beauty

Popis:

Časopis Health and Beauty - zdraví, kosmetika a krémy, estetika, anti-age, spa a salony

URL:

http://www.healthandbeauty.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Bezbolestné bělení zubů za akční cenu: healthandbeauty.cz

29.března
BEZBOLESTNÉ BĚLENÍ ZUBŮ ZA AKČNÍ CENU Chcete mít zářivý úsměv, a nevíte, kterou z mnoha dostupných metod bělení zvolit? Vyzkoušeli jsme několik typů ordinačního bělení a jednoznačně vyhrál PrevDent. zuby nejen vybělí, ale i zregeneruje.

Soutěž o sérum Yves Rocher: healthandbeauty.cz

9.března
SOUTĚŽ O SÉRUM YVES ROCHER Ve spolupráci s rostlinnou kosmetikou Yves Rocher jsme pro vás připravili soutěž o sérum s dvojím účinkem proti stárnutí pleti Elixir Jeunesse v hodnotě 750 Kč.

Nové krémy - jaro 2017: healthandbeauty.cz

9.března
NOVÉ KRÉMY - JARO 2017 Pokud ještě nevíte, jaké produkty si pořídit na jaro, inspirujte se našimi tipy. rozhodně stojí za vyzkoušení. Pomohou hydratovat, vypnout a zároveň rozzářit pleť.

Chemická vs. přírodní kosmetika: healthandbeauty.cz

9.března
CHEMICKÁ VS. PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Máme tendenci věřit všemu, co slyšíme a vidíme. Možná proto není překvapením, že mnoho žen používá kosmetiku, která vypadá, jako by byla přírodní, avšak většinou obsahuje více chemických látek než přírodních. Víte, jakými kritérii se při výběru kosmetiky řídit? A jde to dnes úplně bez chemie?

Nové vydání Health&Beauty jaro 2017: healthandbeauty.cz

3.března
NOVÉ VYDÁNÍ HEALTH&BEAUTY JARO 2017 Představujeme nové vydání časopisu Health&Beauty, které je plné novinek z oblasti krásy, zdraví, estetiky a kosmetiky! Rozhodně si jej nenechte ujít.

Nový Beauty Box jaro 2017 je tu! healthandbeauty.cz

10.února
NOVÝ BEAUTY BOX JARO 2017 JE TU! Opět jsme vybrali celkem 18 produktů, které podle nás rozhodně stojí za vyzkoušení. Jsou kvalitní a jejich účinky ocení každá žena. Ty prostě musíte mít! Více informací na www.bbhealthandbeauty.cz .
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes