HDmag.cz

Popis:

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, 3D, HD audio a video, PlayStation 3...

URL:

http://hdmag.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

6 položek/měsíc

Sonos prý chystá nový soundbar s HDMI 2.1

8.února
Údajný bývalý zaměstnanec společnosti Sonos publikoval na fórech sociální sítě Reddit příspěvek, ve kterém vysvětluje zvláštní přístup svého zaměstnavatele k rozhraní HDMI.

Do roku 2021 přijde nástupce kodeku HEVC

8.února
V současné době se už chystá video kodek nové generace, který připravuje tým stojící za MPEG2, MPEG4 a HEVC. Jde o tzv. FVC (Future Video Codec) nebo také H.266, a podle zprávy Advanced Televisison by měl být hotový do roku 2021.

Philips letos představí 3 řady OLED TV s HDR10+

6.února
Společnost TP Vision na své akci v Amsterdamu odhalila tři nové řady OLED televizí. Ty ponesou číselné označení 973, 873 a 803 a budou disponovat podporou HDR10+, Ambilightu i Android TV s Google Assistantem.

Herní headset Asus ROG disponuje DAC i 7.1kanálovým zvukem

6.února
Společnost Asus na trh uvádí herní náhlavní soupravu (headset) s modelovým označením ROG Strix Fusion 500, která hráčům nabízí špičkové funkce.

Leema Acoustics oslavuje výročí novým zesilovačem

6.února
Audio značka Leema Acoustics z Walesu slaví desáté výročí svého zesilovače jeho upgradovanou výroční edicí.

Aplikace ve smartphonech šmírují vaše divácké návyky

6.února
Hry, jakož i sociální a chatovací aplikace na smartphonech jsou stále více využívány ke sledování toho, co sledujete vy na svých televizích. A to dokonce i tehdy, když svůj telefon aktivně nevyužíváte.

Asus uvedl kit pro monitory, lomem světla odstraní okraje

5.února
Propojení více monitorů do jedné sestavy má spoustu výhod, hlavně v oblasti produktivity. Otevření více oken najednou při práci je totiž při některých činnostech k nezaplacení.

Canon představil videokameru pro pokročilé uživatele

2.února
Společnost Canon uvedla na trh novou videokameru pro pokročilé uživatele, která nese modelové označení Legria HF G26 a nabízí rozlišení Full HD.

Fujifilm uvádí fotoaparát pro aktivní lidi, FinePix XP130

2.února
Společnost Fujifilm uvedla nový fotoaparát s modelovým označením FinePix XP130, jehož hlavním účelem je využití v nepříznivých podmínkách.

Hisense chce ještě letos uvést OLED televizi

2.února
Společnost Hisense založila společně se Samsungem a TCL organizaci „QLED Alliance“, která má být protiváhou k technologii OLED. Přesto letos plánuje vydat svou první OLED TV. Důvod spočívá v tom, že chce svým zákazníkům dát „na
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes