Hradecký deník

Popis:

Moje Hradecko - Hradecký deník (denik.cz)

URL:

http://hradecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publikuje:

5,2 položek/den

Hradecká knihovna pomůže seniorům a představí pro ně služby

22:07
Hradec Králové - Populace v Hradci Králové stárne a informovanost o službách, které mohou seniorům pomoci v případech zhoršeného zdravotního stavu je velmi potřebná nejen pro seniory samotné, ale i pro pečující rodiny.

Páteční vydání deníku nahlédne do historie obce Stará Voda

19:50
Stará Voda - V pátečním vydání zavzpomínáme v rámci speciálního seriálu Jak jsme žili v Československu na historii obce Stará Voda.

Hradecký silniční okruh bude mít nové zálivy pro zastávky autobusů

18:41
Hradec Králové - Nové zastávky bude moci využívat hradecká městská doprava na druhém městském okruhu v Pilnáčkově ulici. Do letošního podzimu by měly být hotové dva nové zálivy pro autobusy, které zvýší dostupnost hromadné dopravy pro návštěvníky nedaleké administrativní a obchodní zóny nebo pro obyvatele domů na Smetanově nábřeží.

Hradec vítá řidiče tulipány v barvách města

16:24
Hradec Králové - Při příjezdu do Hradce Králové z Moravy nebo od Pardubic nelze přehlédnout tulipány v barvách Hradce na silničním okruhu ve Střelecké ulici.

Po roce opět do práce na kole

14:06
Hradec Králové - Už popáté se v Hradci Králové „zastaví“ projekt Do práce na kole. Ten si pro letošní ročník stanovil cíl překonat půl tisícovou účast.

Dovolenou jsem si nemohla dovolit 10 let

14:06
Hradec Králové - Problém vyjít s penězi mají hlavně samoživitelky. Vyplývá to z průzkumu Českého statistického úřadu. Jaké to je živit dítě z jednoho platu, ví i Kateřina z Hradce Králové.

Bitva o hokej se odkládá

8:22
Hradec Králové - Zatímco hokejisté skončili před branami finále, tak na zastupitele čekal příští týden hokejový boj o udržení extraligy ve východočeské metropoli.

Bývalý záchranář bude kontrolovat GIBS

18.dubna
Hradec Králové/Praha - Bývalý šéf hradecké krajské záchranky Jiří Mašek povede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

OBRAZEM: Pepina a Bob mají mateřskou školu

18.dubna
Hradec Králové /FOTO/ - Deset selat se má čile k světu v oboře poblíž hradecké hájovny U dvou šraňků. Divočáci Pepina a Bob se opět stali rodiči.

Stavba fotbalového stánku je zase o krok blíž

18.dubna
Hradec Králové - Jen hromada betonových podpěrek sedadel zatím odkazuje na dlouholetou vizi radnice přebudovat stánek hradeckých Votroků.

Sezona pstruhů žně nepřinese

18.dubna
Královéhradecko - Kvůli predátorům, mírným zimám i suchu pstruhů ubývá. Proto je rybáři nejen loví, ale také chrání.

Řidičák vydá i úřad v jiném městě

18.dubna
Hradec Králové - Řidičský průkaz od prázdnin vydá kterýkoliv úřad v republice, který tuto agendu zajišťuje. Lidé už tak nebudou muset o průkaz žádat v místě trvalého bydliště.

Nohu z plynu! Policisté se zaměří na piráty silnic

18.dubna
Východní Čechy - Na dvou stovkách míst po celé České republice budou dnes policisté měřit rychlost. Kontrolovaná místa vybrali občané na portálu bezpecnecesty.cz.

Pouchovští žáci se vydali na exkurzi do dopravního podniku

18.dubna
Hradec Králové - Jednu z dalších naučných a poučných exkurzí uspořádal v uplynulých dnech pro zájemce Dopravní podnik města Hradce Králové. Tentokrát se sem přišli podívat žáci školní družiny Základní školy Pouchov.

O konkursu na ředitele panují pochybnosti. Kraj je odmítá

18.dubna
Hradec Králové - Z konkursů, které vybírají nová vedení krajských středních škol, vzešlo prvních třináct ředitelů, dva konkursy jsou zatím bez výsledku. Vedení kraje včera odmítlo, že by řízení byla zmanipulované.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes