Hradecký deník

Popis:

Moje Hradecko - Hradecký deník (denik.cz)

URL:

http://hradecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publikuje:

4 položek/den

Zeman, nebo Drahoš? Koho chcete vy? HLASUJTE

2:15
Královéhradecko - Tento pátek a sobotu si Češi zvolí svého prezidenta. Miloše Zemana a Jiřího Drahoše čekají tento týden ostré televizní debaty, pak přijde rozhodnutí. Koho na Pražském hradě chcete nyní vidět vy? Hlasujte v naší anketě.

Naši předškoláci: Již ve středu MŠ Kamarád v Hradci Králové

19:26
Hradec Králové - Mami, tati, ve středu 24. ledna vyjdou fotky Sluníček z naší Mateřské školy Kamarád, Hrubínova, Hradec Králové.

Sláva Černigova pomalinku pohasíná. Je z něj levná ubytovna

13:39
Hradec Králové - Proslulý chirurg Christian Barnard, Peter O'Toole, Pierre Richard, Gilbert Bécaud, skupiny Smokie či Boney M, Helena Vondráčková, Karel Gott, ale i prezident Václav Havel. Ti všichni strávili alespoň jednu noc v hradeckém hotelu Černigov.

Biskup Vokál vybízí lidi k tomu, aby volili ve prospěch pravdy

12:30
Královéhradecký kraj - Královéhradecký biskup Jan Vokál se vyjádřil k nadcházejícím prezidentským volbám. Podle jeho slov by lidé měli volit ve prospěch pravdy.

Místo vlaků autobusy. Na trati z Hradce do Týniště bude výluka

23.ledna
Třebechovice pod Orebem - Lidé, kteří ráno a dopoledne využívají na cestování krajem vlaky, budou muset na pár dní přesednout na autobusy.

Hradec se blíží revoluci v dopravě. Centrem testů bude „Pospíšilka“

23.ledna
Hradec Králové - Jednodušší, plynulejší a bezpečnější průjezd krajskou metropolí. Tyto tři formulace již několik měsíců skloňuje hradecký magistrát při přípravě projektu Inteligentního dopravního systému (IDS).

Muzeum čeká na rekonstrukci. Prázdné prostory zdobí fotografie

22.ledna
Hradec Králové - Muzeum východních Čech v Hradci Králové je už vyklizené a připravené na rekonstrukci. Kdy se ale s přestavbou začne, zatím není jasné. Původní výběrové řízení na revitalizaci budovy muselo město zrušit.

Cukr není zadarmo. Pod naloženými kamiony často trpí místní silnice

22.ledna
Královéhradecko - Řepná kampaň je na svém vrcholu. Kvůli rozmarům počasí letos její svoz dělá vrásky obyvatelům obcí.

Hradec přivítal na periferii divoké koně. Nejsou jen atrakcí, pomůžou přírodě

22.ledna
Hradec Králové /FOTO/ - Čtyři poníci dorazili v sobotu dopoledne do přírodní památky Na Plachtě. Pardubice Hradci lokalitu závidí

Draku je šedesát. Unikátní hradecká divadelní scéna bude slavit celý rok

22.ledna
Hradec Králové - Hradecké divadlo bude slavit celý rok. Novými inscenacemi i výstavami, doma i v zahraničí.

Virtuální realita na Střezině. Žákům pomáhá ve výuce

22.ledna
Hradec Králové - Posprejovat autobus nebo pokreslit zeď, dům, prázdný prostor, zkrátka cokoliv. To by s sebou v normálním světě neslo potíže. Ne však v tom virtuálním. V tom je naopak povoleno o mnoho více.

Smiřice pokračují v sérii investic. Na řadě je úprava přednádraží

21.ledna
Smiřice - Přednádraží ve Smiřicích by se mělo začít na jaře rekonstruovat. Dle starosty Smiřic Luboše Tuzara půjde o jednu z největších letošních investic.

Do školy nejenom za vzděláním, ale i za současným uměním

21.ledna
Hradec Králové - Pedagogové výtvarného oboru při Základní umělecké Škole Střezina se snaží pořádáním výstav přímo v prostorách školy o přiblížení současného umění studentům.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes